Horoskop dzienny online
Dzienny 22 listopada
22 listopada, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 23 listopada
23 listopada, 2021

Horoskop tygodnia 22 listopada - 28 listopada 2021

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana przepowiada mu przychylność planet. Mars w sprzyjającej pozycji zachęci go do większego zaangażowania w zaległe sprawy związane z finansami. To także okazja do nauki kontroli emocji. Jedynie w związku Barana czeka ochłodzenie - decyduje o tym Wenus w Koziorożcu. Druga połówka prawdopodobnie za bardzo oddaje się sprawom zawodowym.

Horoskop tygodniowy Byk

Byki mogą spodziewać się o wiele większego wyzwania w pracy. Ten tydzień przyniesie im wiele dodatkowych obowiązków, które dodatkowo nie obiecują wizji dodatkowego zarobku. Pozytywnym aspektem nadchodzących dni będą sprawy miłosne. Byki poczują potrzebę uszczęśliwiania partnera i okazywania przeżywanych uczuć. Dzięki temu spędzą razem przyjemne chwile.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Dzięki aktualnej pozycji planet, Bliźnięta odzyskają utracone siły. Mogą spodziewać się kilku problemów, ale znajdą na nie idealne rozwiązanie zaskakująco szybko. To także tydzień pracy na zwiększonych obrotach, które nie wywołają zmęczenia. Warto podjąć się odkładanych na później wyzwań. Sprawy które sprawiały wcześniej problemy mogą być o wiele prostsze do przeanalizowania.

Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop tygodniowy dla Raka zapowiada powrót kłopotów z formalnościami. Może okazać się, że wizyta w urzędzie będzie nieunikniona. To także niesprzyjający okres w pracy. Raki nie mogą liczyć na chwilę odpoczynku - nadchodzące dni będą męczące, ponieważ zostaną zmuszone do udowodnienia swoich umiejętności. Poprawa sytuacji nadejdzie dopiero w weekend, gdzie znajdzie się okazja do oczyszczenia z kłopotów minionego tygodnia.

Horoskop tygodniowy Lew

Ten tydzień to długo wyczekiwana przez Lwa szansa na naprawdę wszystkich zaległych spraw. Poczuje przypływ energii witalnych, co przełoży się na lepsze kontakty z otoczeniem. Warto wykorzystać dodatkowe szczęście na osiągnięcie wymarzonego celu. Lew może spodziewać się samych dobrych wiadomości i przyjemnych spotkań.

Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop dla Panny przestrzega przed okresem wzmożonej pracy i koniecznością poświęcenia się sprawom zawodowym. Dzięki swojemu oddaniu zostanie jednak doceniona przez przełożonych. W środku tygodnia nadejdzie czas próby - ktoś o bardziej znaczącej pozycji zadziała Pannie na nerwy, czego nie będzie mogła okazać. Mimo wszystko, to tydzień przyjemnych niespodzianek.

Horoskop tygodniowy Waga

Waga może liczyć w nadchodzących dniach na przyjemnie upływający czas. To dobry moment na realizację wielu ważnych projektów jednocześnie. Pozytywne energie pozwolą poradzić sobie ze wszystkich z zaskakującą skutecznością. To szansa nawet na dodatkowe źródło dochodu. Aktualna pozycja planet, przede wszystkim Merkurego, zachęca do podróży i nawiązywania nowych znajomości.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Nadchodzące dni to koniec dobrego okresu dla Skorpiona. W pracy mogą pojawić się niesprawdzone plotki na ich temat. To także zapowiedź pogorszenia sytuacji w związku. Warto kilkukrotnie zastanowić się, czy naprawdę można zaufać wszystkim, którzy tego od Skorpiona wymagają. Dzięki zwiększonej uwadze uda się jednak zidentyfikować źródło problemu i go rozwiązać.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

W tym tygodniu Koziorożec może poczuć, że emocje odgrywają coraz większą rolę w jego życiu. Decyduje o tym pozycja Wenus, która znajduje się obecnie w jego znaku. Koziorożec zauważy swoją atrakcyjność, co zwiększy jego pewność siebie. Pojawią się także biznesowe propozycje, które warto wykorzystać by pomnożyć swoje fundusze. W weekend Księżyc w znaku Panny pozwoli pozbyć się wszelkich wątpliwości.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec w tym tygodniu może cieszyć się dobrym humorem. Słońce wchodzące w jego znak zodiaku napełni go optymizmem i zachęci do częstszego nawiązywania kontaktów z otoczeniem. Wszelkie konwersacje przebiegną lekko i przyjemnie. Problemy mogą zacząć pojawiać się w weekend, gdy Strzelec otrzyma niespodziewane, niechciane wyznanie. Księżyc w Pannie sprawi także, że nie będzie cieszył się najlepszą kondycją.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Dla Wodnika nadchodzące dni mogą okazać się przełomowe. Sprawy których nie potrafił wcześniej rozwiązać staną się o wiele prostsze do sfinalizowania. To także okres mniejszej liczby obowiązków w pracy. Jego nieprzyjemne wizje okażą się całkowicie bezpodstawne - wręcz przeciwnie, zaskoczą się w pozytywny sposób. Pojawią się całkowicie nowe pomysły, które warto jakoś zmonetyzować.

Horoskop tygodniowy Ryby

W nadchodzących dniach Ryby czekają liczne nieporozumienia i sprzeczki. Będą musiały bardzo uważać na wypowiadane słowa, by nie żałować w późniejszych dniach wywołanej przykrości. Najtrudniejszym dniem będzie jednak sobota, gdy Księżyc w Pannie przejdzie w trzecią kwadrę. Ryby mogą stracić cierpliwość i wybuchnąć gniewem, uzewnętrzniając skrywane emocje i obawy.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!