Losuj kartę Tarota

Wykonaj wróżbę z jednej karty Tarota, by poznać odpowiedź na nurtujące pytanie tak lub nie. W ten sposób wola ezoterycznych energii wszechświata ma okazję zmanifestować się w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie wróżki online, by podjąć słuszną decyzję - poprawna interpretacja stanowi klucz do zrozumienia przekazu. Przekonaj się jak łatwo można odmienić swój los - odkryj kartę dnia! Wróżba z jednej karty to Tarot online, który się sprawdza.

Znaczenie pozycji prostej:

Karta Diabeł w tarocie przypomina o istnieniu pierwotnych instynktów, które mogą zmienić każdego człowieka w potwora, jeżeli im się podda. Przejęcie kontroli przez skryte żądze prowadzi do agresji i egoizmu. Podleganie tylko i wyłącznie własnym pragnieniom jest prostą drogą do upadku. Karta Diabła przypomina, że zawsze stoi się przed wyborem i uleganie pokusie nie jest koniecznością. W przeciwnym wypadku zaczną pojawiać się niezdrowe obsesje, gniew lub zazdrość. W pozycji prostej reprezentuje zniewolenie, upadek moralności, impulsywne reakcje.

Znaczenie pozycji odwróconej:

Odwrócony Diabeł w tarocie sygnalizuje silne uzależnienie od pewnej osoby lub używek, podleganie zewnętrznym czynnikom. Prowadzi to do problemów z emocjami i wyznaczaniem dalszego celu. W skrajnych przypadkach dochodzi do aktów przemocy, agresji i poniżenia.

Nie wiesz jak zrozumieć wylosowaną kartę? Poproś o wsparcie ekspertki przez Internet!

Jak przeprowadzić wróżbę z jednej karty?

Aby otrzymać wynik przepowiedni, należy wcisnąć uprzednio przygotowany przycisk. Nastąpi wtedy proces losowania karty, której obraz, pozycja i interpretacja ukaże się osobie wykonującej wróżbę. Należy zapoznać się z opisem, by przejść następnie do sugerowanego przez energię wszechświata rozwiązania. Losowanie karty Tarota można wykonywać raz dziennie, by poznać treść swojej karty dnia. Nadużywanie wróżb nie jest wskazane - to wyczerpujące energetycznie nie tylko dla osoby poszukującej wsparcia, ale też dla kart. Pierwszy ukazujący się obraz będzie indywidualnym przekazem.

Interpretacja kart Tarota

Wykonując samodzielnie wróżbę z jednej karty Tarota, istnieją dwie metody na interpretację jej wyniku. Przede wszystkim pod uwagę można wziąć indywidualne znaczenie karty. Każda z nich jest dokładnie opisana - wystarczy kliknąć obrazek, by poznać rzeczową deskrypcję każdej z nich. Inną metodą na uzyskanie odpowiedzi jest analiza pozycji karty. Jeżeli pojawia się ona w pozycji prostej, odpowiedź na pytanie tak/nie jest twierdząca. Gdy karta odwaraca się, zazwyczaj oznacza to sprzeciw. Należy wtedy poszukiwać innego rozwiązania swojego problemu. Istnieją jednak wyjątkowe karty, które znaczenie pozytywne zyskują dopiero po odwróceniu. Z tego względu warto skontaktować się z doświadczonym ekspertem wróżbiarstwa, by uniknąć znaczącej pomyłki.

Darmowa wróżba Tarota

Wykonanie przepowiedni z jednej karty jest całkowicie darmowe. Wystarczy wcisnąć przycisk, by poznać treść ezoterycznej porady. Losując jedną kartę Tarota możesz liczyć na dokładny opis pojawiającego się obrazu. Wykorzystując tę metodę przepowiedni można przeprowadzić wróżby miłosne, które ujawnią przyszłość związku. Dzięki darmowym wróżbom staje się możliwe również uzyskanie szybkiej podpowiedzi w kryzysowej sytuacji. Darmowe przepowiednie przyszłości to skuteczny sposób na rozwiązanie codziennych trudności.

Najnowsze wpisy na blogu

 • Mężczyźni a znaki zodiaku
  Mężczyźni a znaki zodiaku
 • Sławne pary - znaki zodiaku
  Sławne pary – znaki zodiaku
 • Jak uwieść znaki zodiaku
  Jak uwieść znaki zodiaku?
 • Jak ubrać się na randkę - znaki zodiaku
  Jak się ubrać na randkę – znaki zodiaku
 • Kolory znaków zodiaku
  Kolory znaków zodiaku
 • Znak zodiaku a perfumy
  Perfumy a znak zodiaku