Cyfrologia

Ta metoda wróżb często bywa mylona z numerologią. Choć łączy je element wspólny - wróżenie z daty urodzenia - są to jednak zupełnie różne sposoby na odczytywanie przyszłości. Na czym opiera się cyfrologia sumeryjska i jakie może mieć znaczenie w życiu każdego człowieka? Okazuje się, że starożytna, zapomniana wiedza może być źródłem wielu ciekawych informacji.

Co to jest cyfrologia?

Cyfrologia jest jednym z licznych sposobów na odkrywanie sekretów przyszłości. Została opracowana już kilka tysięcy lat temu przez starożytnych Sumerów. Opiera się na schematach cyfr od 1 do 9, których wzajemna pozycja względem siebie określa konkretnie zdefiniowane znaczenie. Do definiowania pierwszych diagramów wykorzystano nie tylko astrologiczną wiedzę o planetach, ale też znaki zodiaku czy przypisane do nich żywioły.

Sumerowie wierzyli, że każde życie może zostać opisane dzięki dziewięciu układom cyfr. Bazowane na Logicznym Kwadracie Saturna cyfry sumują się zarówno w pionie jak i w poziomie do liczby piętnaście. Każda liczba ma natomiast aż czterdzieści interpretacji, co łącznie daje 360 unikalnych układów (9x15=360) - każdy o nieco odmiennym znaczeniu. Doświadczony cyfrolog powinien umieć określić indywidualne cechy przypisane do konkretnego układu.

Cyfrologia online - wróżby

Wykorzystując wiedzę o sumero-cyfrologii wróżbita jest w stanie określić dokładny przebieg niemal każdego aspektu życia. Umiejętnie rozpisana data urodzenia może zdradzić takie informacje jak skłonności do konkretnych zachorowań czy uzależnień, umiejętności wyróżniające człowieka na rynku pracy czy też przebieg jego życia prywatnego. Wiedza o liczbach pomoże dobrać kadrze idealnych współpracowników i podejmować trafne decyzje dotyczące inwestycji. Cyfrologia sprawdza się także jako wróżba miłosna lub partnerska. Gdy wróżbę wykonuje się dla partnerów, cyfrologia pomoże ustalić idealną datę poczęcia dziecka.

Cyfrologia a daty urodzenia

Kod Osobowy ustalany na podstawie daty urodzenia jest źródłem wiedzy cyfrologicznej. Podanie daty urodzenia, a konkretnie roku przyjścia na świat pozwala przypisać konkretnej osobie cyfrę od jeden do dziewięć. Posiadając wiedzę o konkretnej liczbie można przejść do wykonania wróżby online. Jeden rok cyfrologiczny zaczyna się 5 lutego klasycznego kalendarza.

Najnowsze wpisy na blogu

 • Mężczyźni a znaki zodiaku
  Mężczyźni a znaki zodiaku
 • Sławne pary - znaki zodiaku
  Sławne pary – znaki zodiaku
 • Jak uwieść znaki zodiaku
  Jak uwieść znaki zodiaku?
 • Jak ubrać się na randkę - znaki zodiaku
  Jak się ubrać na randkę – znaki zodiaku
 • Kolory znaków zodiaku
  Kolory znaków zodiaku
 • Znak zodiaku a perfumy
  Perfumy a znak zodiaku