Wróżby Andrzejkowe

Najpopularniejsze pomysły na wróżby andrzejkowe w domu

Obchodzone w listopadzie Andrzejki są magicznym świętem o bogatej i długiej tradycji. Już od tysięcy lat wierzono, że noc pomiędzy 29 a 30 listopada jest czasem, w którym spełniają się najskrytsze marzenia. Kiedy wróżby andrzejkowe i magia mają największą moc? Wierzy się, że jest to właśnie ta noc. Obecnie wróżby Andrzejkowe mają charakter bardziej zabawowy niż głęboko ezoteryczny, jednak warto pamiętać skąd się wywodzą. To doskonała okazja na wywróżenie sobie idealnego partnera, odkrycie co nas czeka w tym roku i wiele innych. Jakie są najpopularniejsze wróżby andrzejkowe?

Lista wróżb Andrzejkowych - opis wróżby andrzejkowej

Znane wróżby andrzejkowe są świetną okazją na wgląd w przyszłość i odkrycie nadchodzących wydarzeń. Chętnie wykonywane są także wróżby na pieniądze, dzięki którym łatwiej zaplanować wydatki. Nie wiesz jakie wróżby na andrzejki sprawdzą się najlepiej? Wybierz jedną z listy - to oryginalne wróżby andrzejkowe! Przepowiednie na andrzejki nie muszą być nudne.

Wróżby z wosku

To najpopularniejsza i najbardziej lubiana Andrzejkowa wróżba. Aby ją przeprowadzić, potrzebny jest roztopiony wosk oraz klucz z dziurką. Gorący wosk przelewamy przez jego ucho prosto do zimnej wody. Dzięki nagłej zmianie temperatury wosk zastyga w nietypowych kształtach. Można je analizować patrząc na rzucane przez nie cienie - w tym z pewnością pomoże latarka. W cieniach można odnaleźć różne kształty, podlegające swobodnej interpretacji. Znaczenie wróżb z wosku zależy tylko od wyobraźni! To idealne wróżby andrzejkowe dla dzieci. We wspólnie spędzane andrzejki wróżby z wosku często okazują się być najlepszą zabawą.

Wróżba z obrączki

Andrzejkowa noc to dobra okazja na wykonanie różnego rodzaju wróżb. W przeprowadzeniu jednej z nich z pewnością pomogą obrączki. Dzięki niej możliwe jest zaglądnięcie w przyszłość - w końcu moc magii jest w ten wieczór zwiększona. Wykorzystując obrączkę można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące życia prywatnego i przeprowadzić wróżby na zajście w ciążę. Chcąc wiedzieć, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka, należy nawlec obrączkę na sznurek i przewlec ją trzy razy między palcami, w lewej ręce. Następnym krokiem jest skierowanie dłoni wnętrzem do góry i zatrzymanie nad obrączką. Jeżeli wykonuje ruch wahadłowy, urodzi się chłopiec. Jeżeli jednak wykonuje ruchy okrężne - będzie to dziewczynka. Można również wykonać wróżbę z obrączki by przekonać się kiedy dojdzie do małżeństwa. Podnosząc pięciokrotnie nitkę z obrączką nad dłoń lewą a potem umieszczając ją w pustej szklance, możemy policzyć jej uderzenia. Ich ilość oznacza ilość lat, w których dojdzie do ślubu. Jeżeli wrzucimy obrączkę do szklanki z wodą a potem wyjmiemy pociągając za sznurek, ilość uderzeń o brzeg szklanki będzie oznaczać ilość partnerów w ciągu naszego życia.

Wróżba z monetą - wróżby andrzejkowe z monetami

Proste wróżby andrzejkowe zawsze uwzględniają tę pozycję na liście. Aby wykonać tę wróżbę należy każdemu uczestnikowi wręczyć monetę o dowolnym nominalne. Następnie wszyscy uczestnicy ustawiają się w równej odległości od uprzednio ustawionej szklanki z wodą. Teraz, każdy uczestnik powinien pomyśleć o jakimś marzeniu. Ostatnim krokiem będzie próba trafienia monetą do szklanki - temu, komu się uda, pomyślane wcześniej marzenie z pewnością się spełni. To dobre wróżby andrzejkowa dla dorosłych, ale dzieci również będą mieć z niej sporo frajdy. Bez przeprowadzenia tej wróżby andrzejki nie będą udane.

Wróżba z zawodami

Na kartkach wypisujemy na karteczkach różne zawody, które interesują nas lub naszych najbliższych. Następnie należy je umieścić w ciemnym worku, by nikt nie mógł podglądać co losuje. Każdy uczestnik wróżby umieszcza następnie dłoń w worku i wyciąga karteczkę z wymarzonym zawodem. To świetna wróżba andrzejkowa dla dzieci. Wrózby na andrzejki nie muszą być skomplikowane!

Wróżba z sercem i szpilkami

To ulubiona wróżba wszystkich, którzy poszukują miłości. Na kartce wypisujemy imiona męskie dla pań, oraz damskie dla panów. Następnie każdy uczestnik wróżby andrzejkowej dostaje swoją własną szpilkę, którą następnie powinien wbić w kartkę. Trafione imię będzie należeć do partnera, z którym ułoży sobie przyszłość! To prosta wrozba na andrzejki, która z pewnością spodoba się gościom.

Wróżba andrzejkowa z jabłek

Do przeprowadzenia tej wróżby potrzebne jest jedynie jabłko i nóż lub obieraczka. Wystarczy jedynie obierać jabłko, a obierki rzucać za siebie. Gdy skończy się już skórka, należy się odwrócić i z obierek spróbować odczytać litery. Jeżeli nam się uda - poznamy inicjały naszego przyszłego ukochanego. Wróżby andrzejkowe online za darmo nie zapewnią Ci tego doświadczenia!

Wróżba z butów

To znane nawet dzieciom zabawy andrzejkowe. W tej Andrzejkowej wróżbie potrzebne będą buty wszystkich uczestników. Na początku należy wyznaczyć start oraz metę wytyczające obszar zabawy. Następnie każdy z uczestników po kolei kładzie swój but na czubku poprzedniego, tworząc linię. Gdy buty się skończą, należy brać je od końca, by dojść do mety. Ten, kto pierwszy dotrze na wyznaczone miejsce, będzie miał spełnione najskrytsze marzenie. To świetne wróżby andrzejkowe dla par.

Wróżba andrzejkowa z kubeczków

Ta popularna wróżba wymaga przygotowania pięciu lub więcej kubeczków. Pod każdym z nich należy umieścić przedmiot symbolizujący różne aspekty życia. Najpopularniejsze z nich to między innymi moneta-bogactwo, pierścionek-miłość, kluczyk-własny dom, kostka cukru-szczęście. Jeden z kubeczków może zostać pusty, to oznaka nadchodzącego pecha. Następnie każdy uczestnik losuje swój kubek. Wróżby andrzejkowe 2020 nie mogły się obyć bez tej metody! Chcąc jeszcze bardziej urozmaicić andrzejki wróżby online mogą okazać się ciekawym pomysłem.

Wrozba - szpilki

To najchętniej wykonywane na andrzejki 2020 wróżby. Do przeprowadzenia tej wróżby potrzebny będzie pełen kubek szpilek. Należy nim zakręcić kilkukrotnie w lewej ręce, a następnie wysypać zawartość na stół. Zadaniem wróżącego będzie próba odczytania liter z rozsypanych igiełek. Przepowiednie andrzejkowe z igieł są bardzo proste do zinterpretowania. Każda z nich ma wyjątkowe znaczenie:

 • A - Nadchodząca ekscytująca podróż
 • E - Wielka mądrość i naukowy sukces
 • H - Udany związek
 • K - Popularność
 • L - Nadchodzące problemy ze zdrowiem
 • M - Zmiany w sferze zawodowej
 • N - Życiowe szczęście
 • T - Oznaka dobrych przyjaciół
 • W - Ostrożnie z oszustami
 • V - Chęć wyzysku wróżącego
 • X - Wyjątkowe szczęście

Wróżby andrzejkowe z kart

Wykorzystanie kart do wróżenia jest świetną metodą ezoterycznego poznania nie tylko w andrzejkową noc. Wykorzystanie kart (np. tarota) do wróżenia w andrzejki wiąże się jednak z szeregiem pozytywów. Zwiększona moc przepływów energii zdecydowanie ułatwia zarówno odczyt, jak i samą interpretację. Korzystając z pomocy eksperta online można spodziewać się spełnionej przepowiedni. Aby nie zapomnieć treści wróżby, warto poprosić o darmowe wróżby na maila.

Wróżby na andrzejki online

Poza standardowymi wróżbami, istnieje możliwość przeprowadzenia zabawy andrzejkowej online. W tym celu wystarczy zamówić usługę oferowaną przez niektóre wróżki w Internecie. Taki seans z pewnością urozmaici wieczór andrzejkowy gościom. Wróżkę można poprosić o wykonanie wróżby tarota, losowanie run i wiele więcej. To naprawdę interesująca okazja na spędzenie andrzejek w ciekawy sposób! Wykonując inne wróżby andrzejkowe znaczenie wosku może zostać zinterpretowane przez opłaconego eksperta.

Najnowsze wpisy na blogu

 • Zdrowie a znak zodiaku
  Zdrowie a znaki zodiaku
 • Planety a znaki zodiaku
  Planety a znaki zodiaku
 • Horoskop uroczny - wrozby.info.pl
  Horoskop uroczny
 • Horoskop biznesowy - wrozby.info.pl
  Horoskop biznesowy
 • Najlepsza wróżka w Polsce
  Najlepsza wróżka w Polsce
 • Wróżka OLX - wrozby.info.pl
  Wróżka OLX