Imiennik

Poznaj znaczenie swojego imienia

W momencie narodzin zostaje nam przypisane imię którym będziemy się posługiwać już do końca życia. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że nawet taka decyzja może mieć wpływ na dziecko. Określamy w pewnym stopniu jaki będzie miało charakter, czym będzie się kierować w życiu, jaka przyszłość je czeka. Wykorzystując imiennik możemy mieć pewność, że wiemy jaki los chcemy wybrać dla swojej pociechy. Wróżby z imion są powodem dla którego rodzice często zastanawiają się długo nad nazwaniem swojego dziecka. To swego rodzaju drogowskaz który powinien mieć wpływ na podejmowany wybór. Przeprowadź wróżby miłosne z imion za darmo! Wróżby imienne to gwarancja satysfakcji z życia, bez względu na okoliczności.

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż

A

Aaron - Łatwość w dostosowaniu do otoczenia, radość i optymizm, wewnętrzna harmonia

Ada - silna kobieta o silnej psychice która ma skłonności do rządzenia. Oprócz tego, potrafi być obiektywna. Zachowuje się jak na kobietę „z klasą” a przy tym budzi sympatię. Mimo małej ilości snu, nie zdrowej diety oraz wiele godzin spędzonych w pracy potrafi pozostać zdrowa i z dobrym samopoczuciem.

Adam - Skryty w sobie z naturą nie tak łatwą do odgadnięcia i przewidzenia. Jest bardzo słowny lecz przez swoje subiektywne usposobienie nie za często potrafi spojrzeć z perspektywy innej osoby. Wymaga dyscypliny od innych ponieważ sam od dzieciństwa stosuje się do wszelkich zasad rygoru.

Agnieszka - Osoba o nie spokojnej duszy której emocje zmieniają się bardzo dynamicznie. Posiada swój własny świat w którym bardzo przeżywa każdą sytuacje idąc przez świat. Ma introwertyczne usposobienie ale często udaje pewną siebie.

Adrian - Z jego flegmatycznym usposobieniem do życia w parze idzie duże wyczucie taktu oraz zrozumienie dla drugiej osoby. Dąży do systematyczności oraz skrupulatności lecz często kończy się to w sferze planów. Jest bezpośredni oraz naturalny wobec otoczenia co powoduje, że posiada tylko małą ale za to wierną garstkę znajomych.

Agata - Na pierwszy rzut oka groźna, wybuchowa i nieustępliwa aż strach do niej podejść. To choleryczka która nie liczy się ze słowami ale potrafi mieć wielkie serce, niestety jej temperament potrafi łatwo zagłuszyć resztę cech. Jej średnio kontrolowane wybuchowe reakcje potrafią szybko minąć i przemienić się w pełną empatii oraz chęci pomocy drugiej osoby.

Aga- nieufna, inteligentna a jednocześnie ruchliwa oraz pewna siebie ale tylko z pozoru. Bardzo przeżywa każdą porażkę ponieważ silnie we wszystko się angażuje. Posiada wielu znajomych których często zmienia.

Albert- Jest w stanie pochwalić się bogatym życiem wewnętrznym oraz wielką wyobraźnią a przy tym jest głodny przygód. Co niespodziewane jego reakcje są bardzo stonowane. Przywiązuje dużą wagę do rodziny co czyni go idealnym mężem.

Aleksander- Posiada chwiejny charakter dlatego nawet kiedy przyjmuje groźną i stanowczą pozę w środku jest spokojny i cierpliwy. Potrafi dostosować się do sytuacji i w każdej z nich pokazać swoją kulturę.

Aleksandra- Angażuje się bardzo w każdą relacje i przy tym jest bardzo oddanym jej członkiem. Do życia podchodzi ze spokojem oraz wyczuciem taktu. A przy tym otacza się wyłącznie znajomymi którzy podzielają jej zainteresowania i poglądy.

Alfons- Posiada bardzo wrażliwą duszę dlatego często czuję się pokrzywdzony przez los oraz trzeba każde kierowane w jego stronę słowo dobrze przemyśleć. Pomimo tego potrafi się zachować i być taktowny jeśli tylko tego sytuacja wymaga a z każdej nie wygodnej sytuacji potrafi wyjść z godnością.

Alfred- Uważa, że przez życie powinno się iść pewną ręką oraz wszystko rozwiązać siłą ale nie koniecznie fizyczną oprócz tego kieruje nim rozsądek i zanim cokolwiek zrobi 3 razy to przemyśli. Aby poczuć ze jest coś wart potrzebuje poczucia uznania oraz szacunku innych.

Aneta- Jako żona a potem matka przekłada dobro swoje nad dobro rodziny ponieważ uznaję ją za najwyższą wartość w życiu. Podejmując trudne życiowe decyzję wierzy swojej intuicji ponieważ nigdy ją nie zawiodła.

B

Bartłomiej - twardy człowiek który jest niezwykle wytrwały oraz konsekwentny w dążeniu do celu który ustalił sobie sam lub wynika on z jego obowiązków. Posiad duży refleks a decyzje podejmuje szybko, przy zmianie sytuacji często gwałtownie na nią reaguje. Jest bardzo asertywny więc zmiana jego zmiana prawie, że niemożliwa.

Barbara - Bardzo pobudliwa, uczuciowa i wrażliwa na wszelkie uroki życia. Ma wrażliwość na poezję, piękno oraz elegancję. Z zasady nie zgadza się z opinią większości ponieważ chce być nie zależna. Potrafi również być skryta oraz enigmatyczna, swoje decyzje potrafi podejmować na nie zawodnej intuicji. Potrafi zrozumieć co kieruje danym człowiekiem jednocześnie samemu kryć za swoją maską.

Beniamin - Solidny i poważny, potrafi podejmować gwałtowne oraz destrukcyjne decyzje lecz za nim to zrobi bardzo dobrze się nad nimi zastanowi, przy tym boi się przygody z którą wiążą się ryzyko oraz zmiany. Całe swoje życie musi zbudować sam od interesów po miłość.

Beata - dynamiczna oraz zdecydowana w działaniu. Lubi improwizować oraz przebywać w miejscach w których coś ma się wydarzyć. Przyciąga do siebie ludzi dzięki swojej charyzmie zawsze zostanie zauważona. Posiada głęboki, przenikliwy umysł a przy tym wiele umiejętności. W życiu wytrwale kieruje się swoimi ideałami

Bożena - kobieta energiczna oraz zaradna z wybuchową naturą jak i gadatliwa. Musi uważać na to, że jej dobra i zła strona jednakowo wpływają na jej życie. Dominuje nad innymi a przy tym jest nie ugięta oraz bez litosna dla osób jakie spotka na swojej drodze.

Bogusław - Wielki szczęściarz. Dzięki temu, że los mu sprzyja podchodzi do życia z pewnym dystansem, jest przy tym sympatycznym lekko duchem który bardzo często się uśmiecha. Chętnie korzysta z przyjemności życia a przy tym cały czas dąży do samorozwoju. Jest pracowity lecz nie przepada za zadaniami które wymagają wysiłku fizycznego

Berenika- To kobieta która najlepiej całe życie poświęciła by na niesienie innym ludziom pomocy. Przez swoją religijność jej postępowania mogą wynieść ją do rangi świętej. Potrafi rozróżnić bezbłędnie prawdę od fałszu dlatego wierzy tylko najszczerszym i nielicznym osobą.

Bernadeta- Chodź często jest postrzegana jako rywalka oraz groźna osoba jest często uśmiechnięta a do tego posiada zrównoważony i łagodny charakter. Jest ugodową kobietą aby uniknąć konfliktów.

Bernard- Oschłym sangwinikiem który często używa lodowatego tonu przez co nie zawsze wiadomo jakie ma intencje lub po prostu irytuje. Nie przejmuję się opinią innych ale potrafi się mścić.

Blanka- Jest kobietą która jak kot chadza własnymi drogami oraz jest niezależna. Ma skłonności do pobudliwych zachowań a w życiu kierują nią uczucia, a tego czego nienawidzi najbardziej jest porażka. Los po prostu chcę aby została artystką.

Bogdan- Często uważany jest za mężczyznę aroganckiego przez to jak pewny siebie, ambitnie i przedsiębiorczo podchodzi do życia. Poprzez swój upór i wytrwałość potrafi osiągnąć każdy swój cel. Za to ciężko przychodzą mu działania zaplanowane oraz wymagające finezji.

Bogna- Do życia podchodzi w pogodny i przyjazny sposób a los obdarzył ją ponadprzeciętną inteligencją oraz umiejętnościami twórczymi. Jeśli zajdzie taka potrzeba stosuje się do zasad wielkiej damy. W towarzystwie lubi być w centrum uwagi i oświetlać innych swoim blaskiem.

Bogumiła- Ambitna a przez to pracowita o wielu zainteresowaniach. Posiada wrażliwość na piękno a przy tym wielką wyobraźnie. Jest bardzo towarzyska lecz na niektórych bliższych znajomych może wydawać się nietaktowna.

Bolesław- Idealny kandydat na męża i ojca. Ceni w życiu sprawiedliwość przez to stara się wydawać obiektywne oceny. Kieruje nim upór oraz wytrwałość. Lubi poznawać nowe rzeczy dzięki temu, że posiada chłonny umysł.

Borys- Często oschły, potrafi nie raz użyć lodowatego tonu który z łatwością pozbawia pewności siebie albo irytuje ale i tak nie interesuje go to ponieważ nie jest dla niego ważna opinia innych osób. Posiada własne zasady które potrafić wpajać innym siłą.

Bruno- Dzięki swoim pokładą energii oraz dyscyplinie potrafi być bardzo pracowity. Posiada silną potrzebę imponowania i akceptacji. Ma problemy z okazywaniem swoich uczuć ale potrafi bardzo pokochać.

Brygida- Szybko podejmuje decyzje i potrafi być przy tym przewrotna. Nie ominie żadnej imprezy a będą już na niej musi być w centrum uwagi. Zmiany to coś co uznaje za nie odłączną część życia oraz chętnie podróżuje.

C

Celina - Jest jak rwący potok, niezwykle dynamiczna i ruchliwa a na głowie wciąż ma wiele spraw które. Przez brak cierpliwości wiele z tych spraw nie potrafi dokończyć. Wielkie działań wykonuje spontanicznie prawie w ogóle nie myśląc. Przez wielkie napady energii czuje, że cały czas musi ruszać czy to tańczyć czy śpiewać.

Cezary - To prosty człowiek z prostymi zasadami a przy tym uczciwy, lojalny i przyjacielski. Pracowanie u jego boku czy też praca jest to czysta przyjemność. Jego świat jest naprawdę prosty wystarczy rozumieć i kochać żeby osiągnąć upragnione przez wszystkich szczęście.

Cyryl - energiczny oraz aktywny, jest w stanie odczytywać intencje innych ludzi. Dokładność i perfekcja to coś co ceni sobie w życiu najbardziej w każdym aspekcie. Ma on jednak skłonności do dominacji co może być odbierane negatywnie dlatego realne patrzenie na świat do dla niego dobra rada.

Czesław - Przez swój ciągły uśmiech oraz życzliwe i koleżeńskie nastawienie do innych szczyci się powszechną sympatią. Stając przed różnymi problemami potrafi o nich opowiedzieć z uśmiechem na twarzy. Wolne chwile woli spędzać samotnie przy akompaniamencie spokoju i dobrej muzyki. Lecz często zdarzają mu się pogorszenie samopoczucia.

Cecylia- Dumna kobieta która przez życie idzie z podniesioną głową. We wszystkim co robi jest konsekwentna oraz praktyczna. Nie straszne są jej ciężkie zadania i z zapałem wykonuje obowiązki kury domowej a przy tym jest kochającą matką.

Cyprian-Zamknięty w sobie chłopak który przy tym osądza ludzi patrząc na nich z wyższością. Ma duże skłonności do egoizmu i trudne dla niego jest zrozumieć innych. Nienawidzi kłamstwa i obłudy a przy tym sam jest bardzo szczery.

Cyryl- Do produktywnej pracy potrzebuje jasno wytyczonych celów oraz warunków sprzyjających koncentracji. Wszystko u niego musi być uporządkowane. Posiada liczne zdolności, wielki intelekt oraz myślenie analityczne. Potrafi szybko osiągnąć sukces.

Czesława- Idąc przez życie kieruje się zdrowym rozsądkiem oraz praktycznym działaniem. Jest niezwykle łagodna i spokojna, bardzo trudno ją zdenerwować. Potrafić grać dyplomatkę która dla każdego ma uśmiech.

D

Damian- Niepotykanie czynny w każdej dziedzinie życia. Wierzy, że ma do spełniania jakąś wielką misję lub musi odegrać ważną role w dziejach ludzkości. Gdy coś postanowi musi tego dokonać. Cudze koncepcje są dla niego z natury mało wiarygodne zaś ślepo podąża za swoimi. Potrafi w nieskrolowany sposób korzystać z używek.

Dawid- bardzo dynamiczne imię. A więc i właściciel jest dynamiczny i aktywny, czasami egoistyczny a czasami marzycielski. Nie interesuje go tkwienie w jednej pracy z tymi samymi współpracownikami. Chyba, że będzie z niej wielką satysfakcje, wtedy ma z nią wielkie plany.

Dagmara- przedsiębiorczość, racjonalność, kompetencja

Diana- płodność, opieka

Dominik- oddanie, wrażliwość, odwaga

Daniel- To człowiek który dzięki swojej zaradności potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji życia. Cechuje go duża siła nie tylko fizyczna ale i psychiczna. Dzięki swojej odwadze potrafi podjąć ryzyko na przykład w kwestii finansów takie jak założenie firmy w Polsce.

Dagmara- Jeśli pomyśli się o stereotypie osoby przedsiębiorczej to przed oczami powinniśmy zobaczyć właśnie Dagmarę. Kompetentnie oraz racjonalnie wykonuje swoje obowiązki matki, gospodyni domowej lub pracownika.

Diana- Jest to kobieta obdarzona silną budową ciała dzięki temu jest w stanie urodzić duża gromadkę dzieci a do tego obdarzyć je opieką jako kochająca i kompetentna matka.

Dominik- W swoim życiu bardzo ceni relacje między ludzkie dlatego jest oddanym przyjacielem czy chłopakiem, mężem. Jednak budując z nim relacje należy być ostrożny aby go nie zranić ponieważ jest mocno wrażliwy. Pomimo tego, że łatwo go zranić jeśli wymaga tego sytuacja potrafi wykazać się odwagą.

Danuta- Z początku niby skromna lecz poznając ją lepiej okazuje się delikatnie pyszna. Nie daje jej spokoju myśl o prawdziwej swojej naturze charakteru który składa się ze zmysłu umiaru jak i chęci błyszczenia towarzystwie. Te myśli często prowadzą ją do zamknięcia się w sobie.

Daria- Kroczy przez życie jako prawa i szlachetna a przy tym łagodna osoba. Przez te jej charakterystyczne cechy sprawia wrażenie flegmatycznej i nie mija się to specjalnie z prawdą. Swoją rodzinę stawia na wysokim piedestale swojego życia.

Dariusz- Czuje, że w swoim życiu będzie musiał odegrać jakąś ważną role. Wszystko co musi wykonać planuje oraz skrupulatnie wypełnia. Uwielbia nie zgadzać się z kimś bez większego celu ale za to jest bardzo towarzyski.

Dominika- Wielce empatyczna kobieta o silnym charakterze. Posiada również swój własny światek w którym bardzo lubi przebywać. Przez swoją pewność siebie zdarza jej się chcieć grać pierwsze skrzypce ale jest przy tym bardzo obiektywna.

Dorota- Kobieta z charakterem która nie boi się trudnych zadań. Musi czuć się nie zależna i nie znosi jeśli ktoś próbuje wydawać jej polecenia. Zdarza jej się być również w stosunku do innych agresywna.

Dymitr- Bardzo dobro duszny i towarzyski potrafi być również bardzo rodzinny. Ma duże poczucie humoru dlatego w jego towarzystwie śmiech oraz dobry humor jest wszech obecny. Niestety przez jego władcze zapędy wszystko musi być podporządkowane według jego woli.

Donald- Wszystko co zrobi musi być wykonane idealnie i czerpać przy tym maksymalną satysfakcję, dzięki temu co zaplanuje to zrobi. Bez trudu zdobywa autorytet dzięki swoim zdolnością przywódczym. To gość który wie co chce od życia i do czego dąży.

E

Emil- dyplomata, uwielbienie, kulturalność

Emilia- systematyczność, organizacja, konserwatyzm, realizacja twórcza, uwielbienie domostwa

Eliza- Bardzo aktywna przez ruch to jej drugie „ja” cały czas coś musi robić. Niestety jej duszę z łatwością naruszyć albo urazić przez jej dużą nadwrażliwość. Ale za to przez dobre wychowanie jest dość kulturalną osobą potrafiącą zachować się w towarzystwie.

Elżbieta- Przez swoją wrodzoną indywidualność stara się robić wszystko jak najbardziej samodzielnie i jest przy tym stanowczo uparta. Kiedy sytuacja wymaga aby po prowadził ktoś tłum jej umiejętności przywódcze świetnie się sprawdzają.

Emil- dyplomata to jego drugie imię, potrafi załagodzić każdy konflikt, pogodzić zwaśnione strony zachowuje przy tym i w sumie nie tylko pełną kulturę osobistą. Choć trzeba mieć na uwadze jego samo uwielbienie oraz wysokie ego.

Emilia- W jej życiu organizacja to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu zaraz obok systematyczności dzięki tym dwóm cechą jest idealną gospodynią która spełnia się dbając o dom oraz rodzinę ponieważ przez jej konserwatywne poglądy uważa że tak powinna postępować.

Erwin- Dzięki swojej bystrość umysłu z łatwością przyswaja potrzebną mu wiedzę. Dzięki temu pomaga mniej inteligentnym czy to w szkole a potem w dorosłym życiu. Przez takie działania zaspokaja swoją potrzebę podziwu u innych oraz samo uwielbienia jaką do siebie pała.

Ewa- Los obdarzył ją mądrością życiową która pomaga jej iść przez życie i podejmować słuszne decyzję. Wobec tego stara się być jak najbardziej nie zależna od innych i radzić sobie sama przez to uznaję że nikogo nie potrzebuje i patrzy na ludzi z wyniosłością.

Edward- Pewny siebie nie ważne co robi. Zmierzając do wyznaczonego celu wytrwale i metodycznie prze przed siebie za sprawą swojej silnej osobowości. Kiedy chce się czegoś dowiedzieć jest bardzo w tym dociekliwy a kiedy już zdobędzie upragnioną wiedzę na długo ją zapamiętuję dzięki dobrej pamięci.

Edyta- Jako kobieta o złożonym charakterze, wrodzonej intuicji oraz niebywałej wyobraźni osądzenie większości sytuacji nie ma dla niej żadnych tajemnic. Jeśli w coś się angażuje, to całym sercem. Ryzyko to coś co kocha a nienawidzi nudy wypadkową tego jest potrzeba ciągłego ruchu i zmian.

Eleonora- Silna kobieta o zdolnościach kierowniczych o silnej woli i charakterze. Oprócz sprawiedliwości ceni sobie również wolność myśli i działania. Lubi przeczytać dobrą książkę. Niestety zdarza jej się, że zaniedbuje rodzinę.

Eliza- Kobieta o nie spokojnym charakterze oraz impulsywnej i aktywnej osobowości. Aby skutecznie wykonać powierzone zadanie potrzebuje odpowiednią ilość czasu bez popędzania, jeśli będzie musiała zrobić ich kilka na raz ciężko jej będzie wykonać jedno gdyż zagubi się w działaniu.

Elwira- Spokojna, dzielna i wytrwała kobieta o silnej osobowości, urodzona przywódczyni. Podczas kryzysu osoba nie zastąpiona. Przez swoje działania ludzie darzą ją uznaniem i autorytetem. Przy tym sama nie chce aby ktoś wydawał jej jakiekolwiek polecenia i tak postąpi jak będzie uważała za słuszne.

Elżbieta- Pełna klasy, elegancka oraz dystyngowana. Jej umiejętność kierowania ludźmi często opiera się na wykorzystaniu swojego sprytu. Kobieta pełna majestatu oraz trzeźwo myślącej indywidualizmu, nie często chce dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami i uczuciami.

Eryk- Bardzo przejmuje się opinią innych ludzi. Posiadając krytyczny umysł jest również dociekliwy a przy tym pobudliwy. Pomimo zdarzającej się impulsywnej agresji nie posiada zbyt silnej psychiki aby nie ulec wpływom innych. Ale za to idealnie potrafi dostosować się do sytuacji i często wychodzi bez szwanku z problematycznym wydarzeń.

Eugenia- Z tą kobietą należy ostrożnie. Jest ona zdolna i praktyczna ale przy tym przebojowa jak również jest pełna energii po prostu kobieta tajfun, wiec lepiej zejść jej z drogi i nie przeszkadzać. Przez swoje usposobienie często wpada w kłopoty, ale dzięki rozległym kontaktom wychodzi z nich obronna ręką.

Eugeniusz- Przez jego ostrożna naturę jest bardzo spokojny i działa w z wyczuciem. Trzyma się raczej na uboczu i woli żyć własnym świata w którym trzyma swoje przemyślenia. Jest bardzo przewidywalnym człowiek dlatego bardzo łatwo się z nim porozumieć.

Ewa- Jej natura przepełnia czułość i miłość, jest odpowiedzialna i rozsądna. Każda praca jest dla niej ważna dlatego się jej niezwykle poświęca i przykłada do swoich obowiązków. Kieruje się w życiu realizmem oraz wzniosłymi ideałami.

Ewelina-Nie posiada ona łatwego charakteru. Pomimo zdecydowania nie posiada wielu znajomych, woli posiadać małą grupkę przyjaciół z którymi rozwija głębokie relacje. Pogodzenie się z nią jest tak samo łatwe jak obrażenie jej ponieważ nie jest ona pamiętliwa oraz chce ze wszystkimi żyć w zgodzie.

Emanuel- W jego przypadku opanowanie łączy się z precyzją ale i flegmatyzmem. Jego praca jest bardzo jakościowa ale nie koniecznie trzyma się przy niej terminów. Lubi poznawać nowych ludzi oraz oddawać się rozrywką intelektualnym oraz poznawaniu świata.

F

Fabian- Człowiek spokojny i opanowany, nie przepada za pośpiechem i jest jednym z najbardziej stabilnych mężczyzn. Często zdarza się, że ukrywa emocje by nie sprawiać przykrości innym. To dobry przyjaciel, na którego wsparcie można zawsze liczyć. Często okazuje się być nieśmiały, ponieważ woli żyć w swoim własnym świecie.

Franciszek- wolność, miłość, oryginalność, siła i odwaga. Wyróżnia go spory dualizm, z jednej strony jest romantyczny, z drugiej jednak przywiązuje ogromną wagę do spraw materialnych. Raczej woli obserwować i oceniać, zachowując przy tym dużą pewność siebie.

Filip- szczęście, lekkoduszność, uwodzenie. Może wydawać się, że ktoś nim kieruje ponieważ często działa zgodnie z intuicją. Mimo wszystko zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaką trzeba ponosić za swoje decyzje. Nie ulega presji otoczenia, zna swoją wartość ale docenia cudze sugestie.

Ferdynand- Wyróżnia się skomplikowaną osobowością, pełną lęku. Może wydawać się, że jest stale gotowy do ucieczki. Przebywanie w takim stanie często sprawia, że jest ciekawy dla otoczenia co może sprawiać mu problemy. Trafnie analizuje sytuacje i potrafi z pewnością siebie wyrazić własne zdanie. Dotkliwie odczuwa porażki.

Feliks- Wyróżnia się przede wszystkim zasadą "Śpiesz się powoli" oraz dwoma na pozór sprzecznymi obliczami. Jedno z nich jest spokojne, drugie wzburzone i pełne silnych emocji. Często zdarza mu się jednak przekładać obowiązki na inny termin. Tylko sytuacja zagrożenia zmusza go do działania, jest wtedy jednak niezwykle skuteczny.

Fryderyk- Spośród wszystkich imion męskich to właśnie on emanuje najsilniejszymi ezoterycznymi zdolnościami. Lubi podejmować decyzje i ceni sobie niezależność, co sprawia że ciężko z nim pójść na kompromis. Chwiejna natura również nie ułatwia współpracy z Fryderykiem jako partnerem biznesowym.

G

Grażyna- zaradność, rozsądek, siła, opieka i wsparcie, uwielbienie wyzwań. To fascynująca kobieta o zdolnościach do odczytawania cudzych intencji. Ma w sobie silne ezoteryczne zdolności, jednocześnie twardo stąpa po ziemi i realistyczne podchodzi do problemów codzienności.

Grzegorz- czujność, wrażliwość na cierpienie, skłonność do dominacji. To egocentryk, który nie dba o zdanie innych, nawet najbliższych. Zdarza mu się irytować otoczenie zimnym tonem, który sugeruje jego potrzebę dominacji. Często mści się przez doświadczone krzywdy.

Gabriel- Ruchliwy i aktywny uwielbia udzielać się w towarzystwie. W jego wnętrzu znajdują się ogromne pokłady dumy i potrzeba uznania. Do szczęścia potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym, który pragnie doświadczać w każdy możliwy sposób. Ma sprawny umysł i intelekt.

Genowefa- Jest osobą dobrze wychowaną, szanującą tradycje i społeczne normy. Szanuje tradycje i uwielbia swoją rodzinę, której poświęca dużo czasu i uwagi. Nigdy nie odpuszcza okazji na spotkanie z najbliższymi.

Gerard- Opanowany i flegmatyczny ze spokojem obserwuje otoczenie. Z rozwagą podejmuje decyzje, rozmyślając najpierw o wszystkich pozytywach i negatywach. Ceni sobie aktywność fizyczną, która pomaga mu zapomnieć o niepokoju.

Gustaw- Wyróżnia się dużą zmiennością i gadatliwością. Z przyjemnością opowiada otoczeniu o najbliższych planach, rzadko jednak przechodzi do ich realizacji. Uwielbia rozmyślać o przeszłości i jest bardzo sentymentalny. Małe trudności łatwo go demotywują, często zmienia narzucone ograniczenia.

H

Hubert- inteligencja, uwielbienie wygody, sprawna pamięć. Flegmatyczny i uczuciowy, chętnie uczestniczy w życiu świata. Jeżeli podejmie decyzję, nie zbacza z raz obranej drogi i nie przejmuje się porażkami. To typ wytrwały i cierpliwy, przez co zdobywa sobie szacunek otoczenia. Nie wywyższa się i skrupulatnie realizuje powierzone mu zadania.

Helena- umiejętności przywódcze, piękno, wierność. Jest delikatna i emocjonalna, ceni sobie czas spędzony w samotności. Z łatwością dostrzega piękno w otoczeniu i uwielbia uciekać w świat własnych marzeń. Bardzo kobieca i piękna, kocha sztukę i teatr.

Hanna- Praktyczna i odważna chętnie nawiązuje kontakt z obcymi ludźmi. Wyróżnia ją zrozumienie dla cudzych problemów, chętnie słucha i można się jej zwierzać bez ryzyka rozpowszechnienia wrażliwych informacji. Wskazuje drogę zagubionym i sama realizuje swoje pomysły w skuteczny sposób.

Henryk- Nieśmiałość i skrytość nie czyni go ciekawym partnerem do rozmów. Łatwo go zirytować i raczej unika ludzi. Od najmłodszych lat realizuje jednak swój wyznaczony cel, podziwiając przy tym wyniki swojej pracy.

Herbert- Wyróżnia się precyzyjnym umysłem, który wykorzystuje do osiągania własnych celów. Powoli buduje relacje, ostrożnie podchodząc do każdego aspektu życia. Cierpliwość i wydajność pozwalają mu z powodzeniem rozwijać zawodową karierę.

Honorata- Cechuje się pewnością siebie i otwartością. Docenia towarzystwo ludzi, lubi imprezy i wspólne aktywności. Swoją szybko zdobywaną wiedzę z łatwością przekazuje innym, dzięki czemu całe otoczenie może zyskać.

Najnowsze wpisy na blogu

I

Iga- aktywność, energiczność, rozwój duchowy, samodzielność. Uważnie dba o wszystkie detale i wywiązuje się z posiadanych obowiązków. Kocha perfekcję i wytrwale dąży do poprawy każdego aspektu jej życia.

Ireneusz- spokój, lojalność, hojność, przenikliwość, mądrość, wrażliwość ezoteryczna

Irena- Posiada dobrze przeanalizowany plan na życie od najmłodszych lat. Konsekwentnie realizuje marzenia dzięki czemu może żyć w ciekawy sposób. Irenie w młodszym wieku przypina się łatkę trudnego dziecka, ponieważ zawsze posiada własne pomysły i ciężko zmienić jej zdanie.

Iwona- umiejętności pocieszania, troska o domostwo, wierność. Ma trudny charakter, ale sprawdza się w niemal każdym zawodzie, którego się podejmuje. Ostrożność ale i zdecydowanie pomaga jej piąć się na szczyt kariery.

Izabela- Obowiązkowa i dokładna zawsze wie czego chce. Chętnie zajmuje się tematami, które pomagają się jej rozwijać. Zdobytą wiedzą chętnie dzieli się z najbliższymi.

Izydor- Ekstrawertyk który szczególnie umiłował swoją najbliższą rodzinę. Wie kim jest i dobrze mu w swoim towarzystwie. Nie przepada za radami, które stawiają udzielającego pomocy w sytuacji, której doświadcza - irytuje go to, ponieważ tylko on wie jak to jest być sobą.

Igor- Ambitny i pomysłowy dąży do realizacji własnych celów, ignorując przy tym słabsze jednostki. Nie posiada rozwiniętego zmysłu współczucia, ale dla wspólnej idei może poświęcić wiele. Często sam stawia sobie bezsensowne ograniczenia.

J

Jacek- zaradność, odwaga, pomysłowość, biegłość w podejmowaniu decyzji. Od małego sprawia trudności wychowawcze, ponieważ twierdzi że ma zawsze wiele do zrobienia. Wyróżnia się trudnym charakterem i ciężko go przekonać do swoich racji.

Jagoda- Aktywna kreatywna i zaradna z łatwością rozwiązuje trudne sytuacje. Wrodzona mądrość i odpowiedzialność czyni ją świetnym rodzicem. Silne uczucie sprawiedliwości pomaga jej łagodzić spory.

Jan- silna wola, perfekcjonizm, wierność. Szybko określa jaki zawód chciałby wykonywać i dąży do realizacji planu z każdym podjętym krokiem. Wyróżnia go podzielność uwagi i świetna pamięć. Posiada mocne poglądy nawet na najtrudniejsze tematy.

Janusz- wędrowiec, ciekawość, wnikliwość. Kultura osobista i niezależność czynią go ciekawym partnerem rozmów. Upór w dążeniu do własnych celów nie przeszkadza mu w szanowaniu obcych poglądów. Silna pewność siebie sprawia, że otoczenie odbiera go jako aroganckiego.

Jerzy- trafne sądy, siła, współpraca, komunikacja. Żyje w stanie ciągłej walki między marzeniami a twardą rzeczywistością. Chciałby być ważny w swoim otoczeniu i cieszyć się szacunkiem najbliższych.

Józef- indywidualność, duma, odwaga, szorstkość, niechęć współpracy. Tajemniczy i wartościowy niełatwo ulega wpływom. Wierzy, że ma ważną misję do zrealizowania i dąży do jej wykonania.

Joanna- Wyróżnia się silnym poczuciem własnej wartości i skutecznie analizuje trudne sytuacje. Czasem staje się agresywna, jednak zawsze w słusznej sprawie, która jest dla niej ważna. Jej zdanie może ulec zmianie pod wpływem dobrych argumentów.

Justyna- Charakteryzuje się wysoką sprawnością umysłu. Pełna entuzjazmu i odważna chętnie poznaje nowych ludzi, którym z przyjemnością pomaga. Sprawdza się świetnie w zawodach, które wymagają pracy z człowiekiem i odmiennymi perspektywami.

K

Kacper- Niezależność i indywidualizm sprawiają, że Kacper często jest podziwiany przez najbliższych. Wrodzony rozum i odwaga pomagają mu podejmować trudne decyzje. Docenia perfekcję i piękno w znany tylko sobie sposób.

Klaudia- Chętnie pomaga wszystkim tym, którzy tego potrzebują. Kieruje się silnym poczuciem sprawiedliwości i chętnie spełnia swoją "misję" niesienia wsparcia. Często okazuje się być przedwcześnie dojrzała, co skraca jej beztroskie dzieciństwo.

Kamil- wolność, niezależność, otwartość. Posiada złożoną osobowość i jest zawsze gotów do ucieczki w świat wewnętrzny. Jego osobiste przeżycia rzadko wychodzą na światło dzienne. Nie przepada za dwuznacznymi sytuacjami, dlatego działania Kamila są zawsze przejrzyste.

Katarzyna- wrażliwość, bezwzględność, dominacja, niechęć do samotności, podróże, oszczędność. Dumna i nadpobudliwa nie jest najlepszym towarzyszem codziennego życia. Ma szczere intencje, ale łatwo ją obrazić przez co traci zimną krew. Wyróznia się jednak sporą inteligencją.

Karol- humanitaryzm, miłość, partnerstwo, uwielbienie innych, szlachetność. Posiada silny charakter, który pomaga mu oddziaływać na otoczenie. Jego działalność wiąże się z walką, dlatego nie przejmuje się posiadanymi wrogami - są mu potrzebni.

Karolina- Nieśmiała i majestatyczna, gardzi ludowymi zabawami. Jej wola zawsze znana jest jedynie jej własnemu sumieniu. Ma doskonałą pamięć, ale nie lubi się uczyć, dlatego jej życie zawodowe może nie układać się najlepiej.

Kazimierz- Dużą rolę w jego życiu odgrywa ciekawość ludzi i świata. Cieszy się współzawodnictwem i kocha rywalizację, dzięki której się spełnia. Jego zdanie można zmienić trafnymi argumentami.

Kinga- ekspresja, komunikatywność, chęć podziwu, izolacja w wolności. Często ukazuje światu swoje emocje takimi, jakie są. Nie jest jej trudno odnaleźć się w nowym towarzystwie, a silne uczucia jakie przeżywa popychają ją do odważnych czynów. Czuje potrzebę bycia zauważoną i cieszy się gdy staje się obiektem czyjejś uwagi.

Krystyna- inteligencja, bystrość

Krzysztof- zaradność, odwaga, ciekawość, wnikliwość, energiczność. Cechuje go ciekawość życia i chęć odkrywania świata. Najlepiej trafiają do niego dobrze przemyślane argumenty.

Krystian- Jest wrażliwy na ludzkie przeżycia i bardzo ceni sobie struktury rodzinne. To człowiek inteligentny i błyskotliwy, który sprawdzi się w zawodach testujących jego intelekt. Otoczenie widzi go jako otwartego i pomocnego, ale bywa nieco drażliwy.

Konrad- Wrażliwy i zmienny, szybko odpuszcza w razie wystąpienia różnego rodzaju komplikacji. Jego umysł jest zmienny i chwiejny, w zależności od życiowych doświadczeń. Szybko traci zainteresowanie nowymi pasjami, wracając do tych dobrze znanych.

L

Lech- przywództwo, szmarmancja, elegencja. Wskazuje drogę innym jednocześnie realizując własne plany. Cieszą go własne sukcesy, co łatwo można pomylić z arogancją i zarozumiałością.

Leszek- pogodność, rodzinność. To człowiek obowiązkowy i poważny, który dąży do realizacji swoich pragnień. Zależy mu na słuchaniu oraz byciu wysłuchanym.

Lucyna- upartość, ambicja, konsekwencja, surowość, powściągliwość

Ludwik- czułość, delikatność, zmysłowość

Leon- Jest zdecydowany w podejmowanych akcjach, jednocześnie beztroski i ruchliwy. Ceni sobie życie wewnętrzne, duchowe, dlatego sprawdza się zarówno jako filozof, jak i artysta. Ma twórczy umysł, który pomaga mu dostrzegać piękno. Nienawidzi samotności, na którą jednak rzadko się skarży - potrafi oczarować każego, dlatego cieszy się popularnością.

Lucjan- Wytrzymały i odważny, całe życie zmierza do znanego tylko sobie celu. W jego wnętrzu panuje niepokój, który próbuje pokonać ciężką pracą. Wrodzona nieśmiałość sprawia, że cieszą go jedynie własne sukcesy.

Laura- Szybko i sprawnie rozwiązuje wszystkie problemy z jakimi się spotyka. Wierzy w swoje logiczne przemyślenia i nie odkłada ważnych spraw na później. Zaradna i kochająca podróże, ma szanse przeżyć wspaniałe życie - jeżeli się tylko odważy.

Ł

Łucja- dynamika, radość, chęć kontroli, troska. Wyróżnia się nieufnością w stosunku do ludzi, ale nie skrywa swoich uczuć. Marzy o byciu zauważoną, więc ubiera się w sposób nietypowy. W związku okazuje się być zaborcza, ale życiowa zaradność sprawia, że zazwyczaj jest szczęśliwa ze swoim partnerem.

Łukasz- realizacja marzeń, romantyzm, intuicja. Wydaje mu się, że jest niezastąpiony i wspaniały. Na co dzień kieruje się rozsądkiem, cierpliwie dąży do realizacji swoich planów. Chętnie obserwuje otoczenie, analizując ludzkie zachowania pod nietypowym kątem.

M

Maciej- ciepło, bezpieczeństwo, wrażliwość, zaufanie, wsparcie, wierność. Wyróżnia się ciekawą osobowością, gdyż z jednej strony jest otwarty na otoczenie, z drugiej natomiast żyje w świecie głębokich przemyśleń. Interesuje się cudzymi sprawami niemal jak własnymi, co nie zawsze spotyka się z pozytywną reakcją otoczenia.

Magdalena- troskliwość, rzetelność, szczerość. Bystry umysł i niespotykany temperament czyni ją bardzo ciekawą osobą. Ma wielką wrażliwość, którą niechętnie ukazuje światu.

Maksym- opiekuńczość, przywództwo

Maksymilian- szczęście, troska, uznanie, odwaga. To urodzony dyplomata, który zdecydowanie wyraża swoje zdania bez urażania uczuć drugiej strony. Pracuje wytrwale i chętnie, samodzielnie zdobywając potrzebne umiejętności.

Marcel- dominacja, kreatywność, pracowitość, upór. Posiada dowódcze predyspozycje i docenia uznanie grupy. Często tworzy konflikty, broniąc przy tym swojego zdania które uważa za jedyne słuszne. Nie przejmuje się mało znaczącymi sprawami, często ucieka w świat marzeń i wielkich ideologii.

Marcin- Posiada wrodzoną ciekawość, ale ogranicza go własna niepewność. Potrzebuje partnerki, która doda mu odwagi i upewni, że jest wartościowym człowiekiem. Bez niej jest gotów do ucieczki w każdej chwili.

Marek- Stwarza pozory niepewnego swoich przekonań, jednak w środku doskonale wie czego chce. Zdarzają mu się dni, w które jest bardziej energiczny oraz takie, w których nie ma na nic siły. Ceni sobie swój urok oraz intuicję.

Małgorzata- ambicja, miłość. Cechuje ją entuzjazm ale i prokrastynacja, przez co każdy telefon staje się źródłem stresu. Łatwo oddziaływać na jej emocje i wrażliwe wnętrze.

Maria- wrażliwość, nienawiść, pomoc słabszym. Współpraca z nią nie należy do najłatwiejszych, ponieważ jej humor często ulega zmianie. Jest zdecydowana i obowiązkowa, jednak wszystkie czynności musi wykonywać po swojemu.

Marian- Wyróżnia go skłonność do skrywania przed otoczeniem prawdziwych intencji. Surowo osądza każdego, kto stanie na jego drodze. Dobrze zastanawia się nad swoim celem, a gdy dowie się już czego chce, samodzielnie realizuje wszystkie potrzebne kroki.

Mariusz- Jego marzeniem jest imponować i uczestniczyć w życiu społeczności. Chętnie udziela rad, bardziej lub mniej trafnych. Największą słabością Mariusza jest jego duma, która nie pozwala mu żyć szczęśliwie samemu ze sobą - wymaga aprobaty obcych.

Marta- Wyróżnia się niespotykaną odwagą i brakiem oporów przed życiem pełną piersią. Wśród osób o tym imieniu obserwuje się częstą inspirację w zachowaniu cechami typowo męskimi. Przepada za kontaktem z ludźmi, ale szybko dojrzewa i traci niewinną młodość.

Marzena- Pozytywne nastawienie do świata i oryginalność sprawia, że Marzena jest lubiona i doceniana w towarzystwie. Chętnie przyswaja nowe wiadomości, ale wewnętrzna nieśmiałość ogranicza jej poznawanie świata. Nie przepada za ludźmi, posiada jedynie wąskie grono przyjaciół.

Mateusz- Dynamiczny i ruchliwy poznaje świat na swój własny sposób. Uwielbia kontakty z ciekawymi ludźmi i udziela rad na podstawie własnego doświadczenia, które jest bogate. Niespotykana tajemniczość i upór sprawia, że dużo myśli o różnych tematach a następnie podważa fundamentalne prawdy i autorytety.

Michał- Brakuje mu empatii i wrażliwości. Dąży do wyznaczonych celów własną ścieżką, ryzykując przy tym utratę przychylności otoczenia. Kieruje się własną logiką, przez co odbierany bywa jako sztywny i surowy.

Mikołaj- Uparty i zdeterminowany, całe życie dąży do jasno określonego celu. Nienawidzi ludzkich słabości i nie ma litości dla tych, których uważa za gorszych. Panuje nad emocjami i może podporządkować się autorytetom, gdy sam uważa ich działania za słuszne.

Monika- Szybka i zdecydowana, lubi rządzić i podejmować ważne decyzje. Potrafi od siebie wiele wymagać, jednocześnie oczekując tego samego od najbliższych. Zdarza się jej odczuwać niewyjaśniony niczym niepokój.

N

Norbert- uwielbienie natury, zdolności krasomówcze, inteligencja, twórczość. Posiada bogate życie wewnętrzne i łatwo dostosowuje się do oczekiwań otoczenia. Zazwyczaj okazuje się być nieśmiały, co ogranicza jego poznawanie świata.

Natalia- dobroduszność, towarzyskość, szczerość. Wyróżnia ją trudny charakter, który łatwo znienawidzić. Ceni sobie pieniądze oraz uwagę otoczenia, co zdobywa łatwo dzięki błyskotliwym przemyśleniom.

Natasza- Zagadkowa i nieprzewidywalna Natasza często ulega skrajnym zmianom nastroju. Uwielbia ruch, taniec i śpiew przez co trudno jej usiedzieć w jednym miejscu. Zdarza się, że bawi się kosztem innych dla własnych celów.

Nikodem- Łagodność i szlachetność sprawiają, że Nikodem posiada bogatą osobowość. Jego pewność siebie bywa mylona z arogancją, jednak przejawia ją tylko wtedy, gdy jest pewien swoich przekonań. Od życiowej partnerki wymaga więcej, niż sam jest w stanie zaoferować.

Nina- Zagadkowa i skryta posiada rozbudowane życie wewnętrzne. Silnie duchowa i intuicyjna przejawia ezoteryczne zdolności od najmłodszych lat. Swoje życie opiera między innymi na uczuciach oraz na tym, co daje jej szczęście. Spełnia się zarówno w roli matki, jak i wspinając się po szczeblach kariery.

O

Olga- ryzyko, adaptacja, przygoda, uwielbienie nowości i sukcesu. Stąpa twardo po ziemi i ciężko jej odstąpić od czegoś, co już posiada. Nie przejmuje się porażkami, motywują ją do działania i odważnie podejmuje trudne decyzje.

Olaf- Posiada jasno określone cele. Uparty i pewny siebie, wdaje się w konflikty z otoczeniem. Na niepowodzenia reaguje gniewem, przepada natomiast za przemowami i wielkimi słowami. W życiu codziennym jest dość nieśmiały.

Oskar- Stabilny i pewny swoich działań nie znajduje przyjemności w ryzyku. Chętnie dąży do stawania się coraz lepszym człowiekiem, ale nie potrafi przestać wymagać od otoczenia trochę zbyt wiele. Można go określić jako niekonwencjonalnego i pełnego energii.

Otylia- Pracowitość i bezkonfliktowość czynią Otylię bardzo pewną osobą, która świetnie nadaje się na partnera biznesowego. Znajomi cenią ją i szanują za szczerość oraz życzliwość. Kieruje nią silne poczucie obowiązku i sprawiedliwości.

P

Patrycja- pracowitość, odwaga, wolność, piękno. Ekstrawertyczna i nadpobudliwa, niemal w sprzeczności ze swoją naturą rzadko ufa obcym ludziom. Chełpi się byciem zauważoną przez otoczenie i potrafi zrobić wiele, by do tego doszło. Ubiera się i zachowuje bardzo odważnie.

Patryk- walka o siebie, wolność, niezależność. Nerwowy i nieufny, czuje się gorszy od innych. Otoczenie odbiera go często jako agresywnego, jednak jest to jedynie walka o - jego zdaniem - niesprawiedliwie przyklejone łatki.

Paweł- radość życia, dynamika, zdolność językowa, urokliwość. Wyróżnia się złożoną osobowością, którą niełatwo rozgryźć. Silnie reaguje na wydarzenia, co bywa odbierane jako impulsywność.

Piotr- wrażliwość, mistycyzm, porządek, charyzma. Wyróżnia się gwałtownością i wojowniczością. Jego intuicja jest niezastąpionym towarzyszem podejmowania decyzji. Można go określić jako niezdyscyplinowanego marzyciela.

Paulina- Dumna i pogardliwa nie przepada za kontaktami z ludźmi. W jej wnętrzu odbywa się jednak walka z niepokojem i ciągłymi obawami. Niekonsekwentna i posiadająca wątpliwą wytrwałość ma również skłonność do odnoszenia każdej sytuacji do siebie.

Pamela- Kobieca i nieśmiała, wyróżnia się niespotykanym majestatem. Potrzebuje pewnej osoby, na której będzie się mogła oprzeć by ukazać światu piękne wnętrze. Nie przepada za tłumem ale sama świetnie sobie radzi z pokonywaniem trudności.

R

Rafał- Samodzielny i niezależny, często bywa oceniany powierzchownie, ale błędnie. Posiada bogate życie wewnętrzne i dużo czasu poświęca na planowanie czego w życiu chce. Na dłuższą metę okazuje się jednak być nieco zbyt nerwowy i niekonsekwentny.

Remigiusz- Na co dzień spokojny i opanowany, w sytuacji zagrożenia jest zdolny do wszystkiego. Często zamyka się w sobie i odwleka obowiązki aż do ostatniej chwili. Posiada zdolności do ratowania krytycznych sytuacji.

Renata- Jasno określa swoje cele i wytrwale do nich dąży. Dogłębnie analizuje sytuacje wokół, by nic nie mogło wytrącić jej z równowagi. Pracuje po cichu, ale skutecznie, dlatego Renata często jest cenionym pracownikiem.

Robert- Zazwyczaj porywczy, potrafi nad sobą zapanować w krytycznych sytuacjach. Nie ma problemów z radzeniem sobie z trudami życia codziennego, ale w sytuacji która wybije go z równowagi oddaje się silnym, gniewnym emocjom. Uparcie dąży do celu, zdarza się jednak, że ulegając wpływom spowalnia na drodze do własnego szczęścia.

Roman- Małomówny i poważny odbierany jest przez imprezowe otoczenie jako nudny. Wewnątrz jednak można odkryć olbrzymie pokłady tajemniczości, dokładności i cierpliwości. Chętnie oddaje się sarkazmowi i nie ma szacunku dla "słabszych".

Rozalia- Posiada mocne tendencje do zaskakiwania otoczenia, wyróżniają ją częste wahania skrajnych nastrojów. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, przez co w dzieciństwie przypina się jej łatkę niesfornego dziecka. Celowo gniewa się ze szczególnym okrucieństwem, by czuć się pewnie i imponować otoczeniu. Marzy o wpływie na funkcjonowanie świata.

Ryszard- Ambicja i chęć odegrania ważnej roli w historii świata wyróżniają Ryszarda na tle innych imion. Zależy mu tylko na własnych celach, ignoruje obiektywną sprawiedliwość. Zamyka się w sobie i ostro krytykuje wszystkich, którzy mu się sprzeciwiają.

S

Sandra- Energiczna i zaradna Sandra rzadko oddaje swoje życie nauce. Mimo wszystko odnosi sukcesy zawodowe dzięki swojej wrodzonej umiejętności rozwiązywania problemów. Pamięta wyrządzone jej krzywdy i niechętnie odpuszcza dawnym wrogom.

Sebastian- Chęć do działania i aktywność pomaga mu fascynować się życiem i otaczającym go światem. Zawsze stoi przy swoim zdaniu i często podważa ogólnie przyjęte dogmaty. Cieszy się uznaniem otoczenia i przykro mu gdy nikt nie zauważa jego starań.

Seweryn- Zazwyczaj tajemniczy i zamknięty w sobie nie przepada za rozmowami. Często ucieka w świat wyobraźni i tajemnic. Chętnie oddaje się niewyjaśnionym zagadkom i mrocznym zajęciom, niezrozumiałym przez otoczenie.

Stanisław- Cieszy się życiem, które chętnie dzieli z licznymi towarzyszami. Powaga i pewność siebie sprawiają, że zdobywa uznanie otoczenia w sposób naturalny. Niestety, czasem gubi z oczu nadrzędny cel i poświęca za dużo uwagi na mało znaczące sprawy.

Stefan- Ambicja i pracowitość pomaga mu realizować wyznaczone przez siebie cele. Często odbierany jest jako małomówny i tajemniczy, ale nie przeszkadza mu to w dążeniu do spełnienia marzeń. To typ samotnika, który z łatwością rozumie skomplikowane zagadnienia, ale któremu uciekają te najprostsze.

Szymon- Nie znosi ograniczeń i braku swobody. Posiada silne przekonania, których fanatycznie broni i nie ulega obcym wpływom. W podejmowaniu decyzji kieruje się silnym instynktem.

Sławomir- Pozytywnie nastawiony do otoczenia zaraża każdego pogodą ducha. Chętnie realizuje się twórczo i artystycznie, ale ograniczona pracowitość minimalizuje możliwe do osiągnięcia wyniki. Jeżeli jest silnie zmotywowany, może osiągnąć wszystko.

T

Tadeusz- Przeżywa liczne wewnętrzne rozterki. Często udaje mu się opanować wybuch emocji dosłownie w ostatniej chwili, dlatego w kontaktach z Tadeuszem trzeba być ostrożniejszym. Każdą swoją akcję musi najpierw dokładnie przemyśleć i przeanalizować, dzięki czemu zazwyczaj osiąga wyznaczone cele.

Teresa- Oddana ale i choleryczna okazuje się być bardzo interesującą osobą. Chętnie pomaga tym, którzy akurat potrzebują pomocy i zawsze staje po stronie słabszych. Wyrażając opinie stara się zachować obiektywizm i łatwo jej wczuć się w rolę innej osoby.

Teodor- Dumny i niezależny Teodor wyróżnia się bogatym życiem wewnętrznym. Mocno przeżywa wszystkie wydarzenia, których jest świadkiem lub uczestnikiem. Ostatecznie okazuje się być też uparty, ale w słusznym i sprawiedliwym celu.

Tomasz- Nadzwyczaj mocno ceni sobie wszystko, co praktyczne. Nie przepada za abstrakcyjnymi koncepcjami, skupiając się na realnym świecie. Jego charakter jest dosyć trudny i szorstki.

Tytus- uparty i pomysłowy Tytus uwielbia przyrodę i zdobywanie wiedzy. Wyróżnia się mądrością życiową oraz ogólną, którą zdobywa czytając liczne książki. Ceni sobie pracowitość i dobrą organizacje.

U

Urszula- Wyróżnia się silną osobowością i wytrwałością w dążeniu do celu. Często zdarza się, że popada w pracoholizm i wykształca w sobie kilka bardziej męskich cech, ale pomagają jej one działać skuteczniej. Najlepiej sprawdza się w zawodach, gdzie sama za siebie odpowiada i rządzi.

W

Wacław- Uparcie i bezwzględnie realizuje własne cele. Zawsze do czegoś dąży, to prawdziwy człowiek czynu. Woli się mylić ale pozostać przy swoim zdaniu niż posłuchać rady kogoś obcego.

Waldemar- Odpowiedzialność i powaga pomaga mu wywierać pozytywny wpływ na najbliższe otoczenie. Wykorzystuje chętnie swój sprawny umysł i z pomocą uczciwej pracy dąży do realizacji marzeń. Zdarza mu się jednak reagować porywczo, powinien więc uważać na relacje międzyludzkie.

Weronika- Definiuje piękno i czystość, które jednak nie każdemu odpowiadają. Weronika posiada trudny charakter, który się kocha albo nienawidzi. Wymaga wiele od otoczenia, jednocześnie oferując dużo od siebie.

Wiesław- Charyzmatyczny i widoczny w otoczeniu ma wiele zdolności przywódczych. Mocno wierzy w swoje ideały i dzięki niezwykłej otwartości potrafi porywać tłumy. Czasem wydaje się być zarozumiały, jednak najczęściej po prostu cieszy się z własnych osiągnięć.

Wiktoria- Niechętnie wyraża swoje uczucia i sprawia wrażenie zagubionej. Uważnie analizuje wydarzenia, które kształtują jej postrzeganie świata. Twardo stąpa po ziemi i nie ucieka w świat marzeń, fascynuje się nauką.

Witold- Charakteryzuje się pracowitością i powagą, ukształtowaną przez własne zasady. Nie przepada za kontaktami z ludźmi, zazwyczaj jest małomówny. Często zdarza mu się ulegać wewnętrznym instynktom i gniewać z błahych powodów.

Wojciech- Zawsze zmierza prosto do celu, cierpliwie realizując kolejne kroki własnego planu. Nie przywiązuje uwagi do emocji i potrafi je łatwo opanować. Świetnie organizuje życie codzienne, ale nie wybacza wyrządzonych krzywd.

Z

Zbigniew- Powszechnie znany jako człowiek czynu, dumny i samodzielny. Jego wrażliwe wnętrze chronione jest zewnętrzną skorupą, która go ochrania. Mocno przeżywa wszystkie wydarzenia i dokładnie analizuje każdą akcję pod filozoficznym kątem.

Zdzisław- Obowiązkowość i pracowitość pomagają mu realizować wewnętrzne marzenia. Nie zachowuje jednak tych umiejętności tylko dla siebie - pomaga zagubionym wrócić na właściwe tory. Niczego tak nie pragnie jak własnej rodziny.

Zenon- Wyróżnia się drobiazgowością i szybkim myśleniem. Dzięki tym umiejętnościom może analizować dokładnie wszystkie sprawy, nawet najdrobniejsze. Nie jest to jednak cecha ceniona przez najbliższe otoczenie, może być odbierany jako czepliwy.

Zofia- Zaradność i elokwencja sprawia, że Zofia jest bardzo sympatyczna i przyjaźnie odbierana przez otoczenie. Chętnie wysłuchuje problemów swoich najbliższych i pomaga im rozwiązać każdą trudność. Szczególnie docenia podróże i słońce.

Zuzanna- Posiada wielke serce, które jednak skrywa pod warstwą agresji by trudniej było je zranić. Porywczo pokonuje przeszkody na drodze do realizacji swoich marzeń. Nadpobudliwość nie zawsze jednak jej sprzyja.

Zygmunt- Wyróżnia się bogatą wyobraźnią i marzycielstwem. Posiada schematy działania których się trzyma i niechętnie z nich rezygnuje. Panuje nad emocjami i logicznie podchodzi do problemów, co nie przeszkadza mu uciekać w świat wyobraźni.

Zyta- Pracowita i uparta Zyta to świetny partner biznesowy. Gorzej jednak radzi sobie w związkach, gdyż często skrywa swoje prawdziwe uczucia. Ostro sprzeciwia się sprawom, które jej przeszkadzają i niechętnie ulega przełożonym.

Ż

Żaneta- Opanowana i otwarta chętnie rozmawia z obcymi ludźmi. Bez żadnych oporów przedstawia swoje stanowisko i uparcia dąży do realizacji marzeń. Energicznie i ambitnie podchodzi do powierzonych jej zadań.