Karty anielskie

Boska opieka - wróżba z kart anielskich

W ludzkim życiu anioły nigdy nie pojawiają się gdy są niechciane. Otaczają opieką wszystkich tych, którzy o to proszą. Kochają niezależnie od podejmowanych działań i wypełniają wolę Bożą. Nawet wśród najgorszych przestępców anioły oferują swoją miłość bez względu na czyny czy przekonania, bo tylko ona może pomóc wrócić na prawą ścieżkę. Anielskie wróżby to nie tylko przepowiednie, ale również wskazówki. Darmowe wróżby anielskie oferowane przez niektóre wróżki to okazja na wsłuchanie się w wolę aniołów.

Interpretacja kart

Przekazy które otrzymuje się w czasie odczytu anielskich kart mają uniwersalny charakter, dlatego anioły proszą by w czasie odczytu widzieć i rozumieć sercem co mają nam do powiedzenia. Najważniejsza jest własna interpretacja, przy wsparciu wróżki. Tylko w ten sposób pojmiemy jak możemy uzdrowić relacje ze światem który nas otacza. Wykorzystująca anielskie karty wróżba jest gwarancją kontaktu z wyższą wolą. Gdy w czasie odczytu poczujemy ciepło, zimno, lub pojawi się w głowie niespodziewana myśl - nie należy jej ignorować. Darmowe wróżby z kart anielskich umożliwiają doświadczyć tego niezwykłego uczucia. Pamiętajmy również, że anioły nie mogą niczego od nas wymagać ani zmusić nas do działania, odczyt przedstawia tylko ich prośby. Żadna karta nie jest przypadkowa, nawet jeśli nie od razu widzimy jej sens. Gdy wypadnie w czasie tasowania z ręki -  to szczególny przekaz na którym należy się skupić. Najważniejszą kartą jest ostatnia, która nadaje kontekst wcześniejszym. 

Czy wróżby Anielskie są bezpieczne?

Wykonanie wróżby z kart anielskich jest całkowicie bezpieczne zarówno dla osoby przeprowadzającej wróżbę, jak i dla tej, która poszukuje odpowiedzi. Anioły które mają specjalny przekaz dla zmartwionych dusz udzielają jedynie drobnych wskazówek i sugestii, czym należy się kierować by zawrócić swój los na właściwe tory. Karty anielskie również mają swoje układy, których zastosowanie ujawnia sekrety przyszłości. Liczne symbole przedstawiające anioły reprezentują obszar życia, na którym należy się skupić najmocniej. Anielskie wróżby za darmo są dostępne również dla ciebie!