Horoskop Lew

Urodzone pod znakiem lwa jednostki są naturalnymi przywódcami. Znają swoją wartość, przejawiają dużą kreatywność i chęć dominacji, ciężko też się im oprzeć. Osiągają z łatwością cele, które sobie wyznaczają, ponieważ wykazują się niezwykłą siłą. Często posiadają wielu przyjaciół, są lojalne i szczodre. Mają też zdolność do jednoczenia skłóconych ze sobą grup, by prowadzić je do wspólnego celu. Ich naturalne poczucie humoru dodatkowo ułatwia przebieg tego typu sytuacji. Dumny lew znaki zodiaku przyćmiewa blaskiem swojej chwały.

Lew- cechy główne

Silne strony: Kreatywność, szczodrość, namiętność, wesołość
Słabe strony: Arogancja, upartość, lenistwo
Lwy lubią: Podziw, czas wolny, drogie przedmioty, jasne kolory
Lwy nie znoszą: Ignorancja, brak traktowania jak króla czy królową

Należący do żywiołu ognia lew poszukuje w swoim życiu wielu powodów do radości. Wykorzystują swój umysł do rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów i chętnie przejmują inicjatywę. Największy wpływ na ich osobowość ma Słońce, które lew docenia niemal dosłownie najbardziej ze wszystkich elementów wszechświata. Wiele zodiakalnych lwów odznacza się rozrośniętym ego, wiedzą czego i dlaczego chcą. Z łatwością proszą o wszystko, czego potrzebują, często ignorując potrzeby innych. Zdarza się również, że skupione na swoich sukcesach i osiągnięciach stają się łatwym do zdjęcia celem. Historia lwa zawsze ma w sobie element odwagi którego brakuje innym znakom. Ciężko jest go zranić i skrzywdzić, obawia się jedynie agresji od ludzi z którymi się konfrontuje. Potrzebuje swojego spokojnego, stałego miejsca, w którym jednak nie może zostać zbyt długo. Trzymając głowę wysoko muszą traktować innych z szacunkiem. Porada eksperta online w kontaktach z lwami z pewnością ułatwi zrozumienie osób spod tego znaku.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Lew w związku - kobieta

Kobiety spod znaku lwa wyróżniają się przede wszystkim nadzwyczajną pewnością siebie. Znają swoją wartość i nie boją się tym chwalić. Uwielbiają być w centrum uwagi i otaczać się kręgiem wielbicieli. Bardzo cenią sobie miłość i szukają partnera, który będzie zapewniać im prestiż. Chcą być dumne z bycia obok niego w każdej sytuacji. Wymagają wiele, ale również same tyle oferują. Opiekuńczość i szczera potrzeba zaspokajania potrzeb partnera przyćmiewana jest czasem przez potrzebę dominacji w związku. Nie oddają swojego serca zbyt łatwo - musi dojść do wielu spotkań zanim podejmą decyzję o większym zaangażowaniu. Szaleją za silnymi osobowościami, jednak nie pozwolą się zdominować. Nie pozwoli sobie na zaniedbanie i zmieni partnera który nie będzie jej poświęcał wystarczająco dużo uwagi, czasu i prezentów. Wyjątkowa potrzeba szczerości i prawdomówności prowadzi czasem do niespodziewanych konsekwencji - mogą dopuszczać się zdrady gdy poczują, że ich partner kłamie.

Lew w związku - mężczyzna

Zodiakalne lwy są bardzo namiętne, okazują swoje uczucia w sposób jasny i klarowny. Gdy zakochane, stają się wyjątkowo zabawne i lojalne. Przejmują chętnie rolę lidera w związku, podejmując odważnie poważne decyzje. Zdarza im się jednak przesadzać, męcząc swojego partnera przejmując inicjatywę w sprawach, które bezpośrednio ich nie dotyczą. Osoby spod znaku lwa potrzebują rozsądnego partnera na jednakowym poziomie intelektualnym, nie bojącego się stawiać wyraźnych granic. Ważna jest również swoboda okazywania uczuć i prawdziwych intencji, by światło bijące z osobowości lwa nie spaliło w zupełności osobowości jego partnera. Życie seksualne zodiakalnych lwów jest zabawne i energiczne, nie mają problemów ze zrozumieniem granicy między seksem i miłością, ale zdarza się, że umyka im jak ważne dla partnera mogą być w tej sytuacji głębsze emocje. Potrzebują więc partnera który trafi do ich podświadomego, wrażliwego rdzenia.

Lew - rodzic i przyjaciel

To prawdziwie lojalni przyjaciele, pełni poświęcenia dla osobistych wartości. Chętnie pomagają innym w potrzebie, nawet jeśli wymaga to od nich sporej inwestycji czasu i energii. Silnie i niezależne mają umiejętność przypodobania się niemal każdemu. Rzadko zdarza się, by przebywały w samotności, ponieważ zmniejsza się wtedy ich poczucie własnej wartości. Potrzebują przyjaciół, którzy nadążą za ich energicznym stylem życia. Relacje rodzinne nie są priorytetem w życiu zodiakalnego lwa. Ten znak zodiaku skupia się przede wszystkim na sobie, zależy mu na jak najwcześniejszej niezależności. Mimo wszystko, w przypadku zagrożenia, dzielny lew zrobi wszystko by chronić tych, których kocha.

Kariera i finanse - horoskop lwa

Bez względu na dziedzinę w której się zatrudniają, lwy są pełne energii i wydają się być wiecznie czymś zajęte. Pełne ambicji i kreatywności świetnie spełniają swoje obowiązki, chcąc awansować na jak najwyższe szczeble kariery. Świetnie sprawdzają się w roli szefa i są urodzonymi liderami. Znajdą dużo radości w pracy związanej z artystyczną ekspresją lub zarządzaniem i polityką. Ten znak zodiaku ceni sobie nowoczesne i modne przedmioty, którymi ochoczo się otacza. Pieniądze trafiają do niego dość łatwo, więc może sobie pozwolić na zakup nowinek technologicznych. Chętnie pomagają również swoim przyjaciołom w potrzebie finansowej, z czego czerpią ogromną satysfakcję.

Jak przypodobać się lwu - mężczyźnie?

Mężczyzna spod znaku lwa chce być traktowany jak władca, jednak nie ze względu na swoje narcystyczne tendencje. To jego wewnętrzna potrzeba, którą odznaczają się wszyscy ludzie świadomi swojej wartości. Będąc z nim w związku można liczyć na ogromne ilości przemyślanych prezentów, które jego zdaniem wspaniale udowadniają jego uczucia. Chcąc związać się z mężczyzną spod znaku lwa, należy udowodnić mu, że jest warty specjalnego traktowania, tylko wtedy możemy liczyć na jego odwzajemnienie. Zodiakalne lwy kochają komplementy, na których budują poczucie własnej wartości, mimo iż wydają się być pewnie siebie nawet bez nich. Warto pamiętać, że nie zdecyduje się na związek z kobietą która jego zdaniem sprawia, że nie wygląda wystarczająco dobrze w towarzystwie. Z chęcią umieści się w centrum zainteresowania i właśnie tego oczekuje od swojego partnera. Gdy ta potrzeba zostaje spełniona, nie ma potrzeby obawiać się o stabilność związku.

Jak przypodobać się lwu - kobiecie?

W sercu każdej kobiety spod znaku lwa znajduje się głęboka potrzeba bycia kochaną i docenioną. Szczególnie ważne stają się dla niej komplementy, trzeba też darzyć ją należnym szacunkiem. Docenia romantycznych parterów i chętnie stanie się centrum czyjegoś świata, ofiarując królewskie traktowanie swojemu ukochanemu. Konieczne staje się zaakceptowanie jej wad. Nie przepada również za konkurowaniem o miłość, powinna czuć, że sytuacja w której się znajduje jest klarowna. Z pewnością doceni wizytę w teatrze, muzeum lub wystawnej restauracji. Uwielbia również dostawać piękne kwiaty i prezenty, które powinny symbolizować jak bardzo jest doceniana przez swojego wybranka. Należy również pamiętać, że jest z natury dominująca i potrzebuje kontroli nad swoim życiem. Szanując jej granice, możesz spodziewać się nieskończonego źródła ciepła i miłości. Analizując horoskop lew okazuje się być ciepłym domem, który jednak ciężko zdobyć.