Horoskop Panna

Osoby spod znaku panny zawsze przywiązują olbrzymią wagę do szczegółów. Posiadają głębokie poczucie człowieczeństwa, co czyni je niezwykle ostrożnymi. Nienawidzą pozostawiać ważnych decyzji losowi, a co za tym idzie spędzają wiele czasu na planowaniu. Skutkuje to często zamknięciem się na niebezpieczny, zewnętrzny świat. To jeden z najczęściej nierozumianych znaków zodiaku, na co największy wpływ mają ignorowane przez panny emocje. W porównaniu z rozumem wydają się im być nieprawdziwe lub mało znaczące. W ciągu życia często towarzyszy im poczucie, że doświadczają wszystkiego po raz pierwszy - co odzwierciedla się w nazwie tego znaku.

Panna - cechy główne

Silne strony: Praktyczność, lojalność, analityczność, uprzejmość
Słabe strony: Wstydliwość, krytyczność, niepokój
Panny lubią: Książki, zdrowe jedzenie, zwierzęta, czystość
Panny nie znoszą: Nieuprzejmość, proszenie o pomoc, bycie w centrum uwagi

Zodiakalne panny przynależą do żywiołu ziemi, co czyni je niezwykle praktycznymi i skupionymi na codzienności. Uwielbiają wszystko, co przemyślane i dobrze zorganizowane. Zawsze wyznaczają sobie dokładnie określone granice, jednak zdarza się im zatracać w poszukiwaniu detali, które potencjalnie pominęły - a na to nie mogą sobie pozwolić. Planetą rządzącą tym znakiem zodiaku jest Merkury, co odznacza się wyjątkowo rozwiniętymi umiejętnościami piśmienniczymi, a także wszystkimi innymi formami komunikacji. Świetnie sprawdzają się w zawodach związanych z pisaniem, jednak potrzebują uczucia celu, ważnej misji do spełnienia. Zawsze poszukują dobra w ludzkości, co często spotyka się jednak z ich rozczarowaniem. Chętnie oddają się słusznej sprawie, pomagając osiągnąć innym uczucie sprawiedliwości. W przypadku gdy poniosą porażkę zbyt wiele razy, zodiakalna panna może się zagubić, zdystansować od ludzi i oceniać ich z daleka.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Panna w związku - kobieta

Najważniejszą cechą charakterystyczną zodiakalnej panny jest inteligencja. Kobiety spod tego znaku nie pozwolą sobie na miłość bez rozsądku. Wyróżniają się silną potrzebą realizmu i spokoju, rzadko podejmują pierwszy krok. Wewnętrzna potrzeba ładu sprawia, że lubują się w klarownych sytuacjach. Podjęcie spontanicznej decyzji o zakochaniu staje się więc niemożliwe. Wycofane i niezauważone, obserwują wszystkich i wysnuwają własne wnioski. W partnerze cenią sobie praktyczność i błyskotliwy umysł. Perfekcjonizm bywa jednak częściej wadą niż zaletą, choć nie przywiązują wielkiej wagi do wyglądu zewnętrznego. Dla panny najważniejsze będzie zawsze to, co w rozumie. Uwielbiają przyjemności cielesne, ale zbliżenie musi przebiegać na jej warunkach. Bardzo obawiają się utraty kontroli. Często okazują się być więc z pozoru oschłymi kochankami, jednak w praktyce stają się bardzo oddane. Zamiast wyrażania uczuć bezpośrednio, wybierają raczej podejmowanie czynności które by mogły świadczyć o głębokich przeżyciach. Nie jest łatwo zdobyć serce panny, jednak warto próbować gdy zależy nam na logicznej i rozsądnej partnerce.

Horoskop Panny w związku - mężczyźni

Osoby spod znaku panny przejawiają często niemożność zaakceptowania faktu, że są piękne, ważne i godne uczuć. W relacjach potrzebują partnera, który ofiaruje im całą potrzebną do zrozumienia miłość. Dzięki niej będą mogły się otworzyć i pokazać od wrażliwej strony. Prawdopodobnie bardzo rzadko będą umiały pokazać swoje uczucia bezpośrednio, przejawi się jednak w ich zdolności do wyrażania siebie. Zdecydowanie częstszym wyborem dla zodiakalnej panny będzie stabilny związek niż przygodowi partnerzy, chyba że sama postanowi nim dla kogoś zostać wykorzystując naturalny urok. Metodyczna i intelektualnie dominująca panna sprawia wrażenie, że w jej głowie wszystko jest elementem przewidzianej kalkulacji, a partner musi się w nią wpasować. Bardzo rzadko zdarza się, by panna miała bogate seksualne doświadczenie, ponieważ musi czuć się dla kogoś bardzo ważna. Łatwo przyporządkować obraz panny do fizycznej postaci dziewicy, jednak okazuje się, że jej potrzeba zmiany jest silniejsza niż narzucone przez siebie ograniczenia jeśli chodzi o seks. Najważniejsze jest powolne budowanie poczucia zaufania. Warto jednak dołożyć wszelkich starań w budowanie zdrowej relacji z panną - możesz wtedy liczyć na niespotykaną u innych znaków zdolność do opiekowania się swoim ukochanym.

Horoskop Panna - rodzic i przyjaciel

Osoby spod znaku panny są świetnymi doradcami, zawsze znają najlepszą metodę rozwiązania każdego problemu. To jak się okazuje niestety broń obosieczna - poproszone o pomoc zawsze chętnie udzielą odpowiedzi, mogą jednak zacząć szukać problemów również tam, gdzie ich nie ma. Będą jednak dbać o osoby z którymi zbudowały solidne związki, pielęgnując je w każdy możliwy sposób i ceniąc przez lata. W rodzinie zawsze poświęcają się swoim najbliższym, otaczają opieką starszych i schorowanych członków familii. Rozumieją rolę tradycji i są dumne ze swojego wychowania. Więcej o pannie w rodzinie można dowiedzieć się korzystając z oferty wróżek online.

Kariera i finanse panny

Zodiakalne panny są niezwykle praktyczne, analityczne i ciężko pracujące. Zawsze wiedzą gdzie dokładnie znajdą rozwiązanie swojego problemu, a ich metodologia lśni na tle wszystkich innych znaków. Nie mają żadnego problemu z uzupełnianiem dokumentów, wpisując starannie każdą cyfrę i literę. To niespotykani perfekcjoniści, dbający o każdy detal swojej pracy. Spełniają się nad wyraz dobrze w roli krytyków sztuki wszelkiego rodzaju, ponieważ nie umkną im żadne szczegóły. Często wybieraną karierą dla panny jest między innymi droga lekarza, psychologa lub pielęgniarki. Ten znak zodiaku reprezentuje wszystko co praktyczne i potrzebne. To naturalne, że jego przedstawiciele są ostrożni z pieniędzmi. Impulsywne zakupy są przez nie postrzegane jako zły nawyk, którego trzeba się wyzbyć. Zdarza im się jednak popadać w skrajności, decydując na życie w sposób zbyt ograniczony w stosunku do ich możliwości finansowych.

Jak przypodobać się pannie - mężczyźnie?

Chcąc zwrócić na siebie uwagę mężczyzny spod znaku panny, należy pamiętać o jego stosunku do czystości i ładu. Najczęściej zaczyna się angażować w romans bardzo ostrożnie i powoli, ciesząc się dokładnym poznawaniem nowej osoby. Gdy sygnalizuje swoje potrzeby, oczekuje że zostaną spełnione dokładnie w taki sposób, jak sobie zaplanował. Jest mężczyzną posiadającym głębokie, zmysłowe potrzeby które ujawnią się tylko najbardziej cierpliwym partnerom, gotowym znosić jego tendencje do analizowania każdego aspektu życia. Bardzo trudno jest go wybić z równowagi, gdyż pracuje nad nią bezustannie. Najlepszym partnerem będzie dla niego osoba, która go zainspiruje, przypomni o posiadanych talentach i zdolnościach. Jest gotów na długotrwały związek z osobą która toleruje szczerość i porządek.

Jak przypodobać się pannie - kobiecie?

Kobiety spod znaku panny są połączeniem inteligencji, zdrowego rozsądku, dbałości o szczegóły i poświęcenia. Próba uwodzenia tej kobiety może wydawać się na początku przerażająca, ponieważ prawdopodobnie przyjmie pozory obojętności. Powodem ku takiemu zachowaniu nie jest jednak jej chłód - to po prostu praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musi tracić czasu na mniej zdeterminowanych partnerów. Żadna zodiakalna panna nie da się poznać komuś bez wcześniejszej oceny ich charakteru. Absolutnie nie przywiązuje też wagi do materialnego udowadniania swoich uczuć. Jako znak należący do żywiołu ziemi z pewnością doceni prezenty, jednak muszą być one praktyczne, pełniące konkretne funkcje ułatwiające jej codzienne czynności. Szczególnie intrygujące dla panny wydają się być jednostki inteligentne i zdystansowane. Nie ma problemów z okazywaniem uczuć, jednak najpierw musi być ich pewna. To osoba wymagająca poszanowania jej mechanizmów obronnych, możliwych jednak do przełamania przez odpowiedniego partnera.