Metody wróżb online

Poznaj sekrety swojej przyszłości

Wybierz jedną z licznych kategorii wróżb by odkryć co kryje przed Tobą przeznaczenie. Dowiedz się jaki wpływ mają na Ciebie data urodzenia, położenie planet, imię, a nawet przedmioty które posiadasz. Zbadaj sekrety swojej aury i poznaj własne silne i słabe strony dzięki zawartym na stronie informatorom. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady wróżbiarskiej skorzystaj z usług doświadczonych ekspertów. Jest wiele dróg do poznania swojej prawdziwej natury. Sam zdecyduj na których aspektach zależy Ci najbardziej i zadaj precyzyjne pytanie. Wróżby online to najszybsza metoda na odkrycie mistycznego świata. Wróżby przez internet stale zyskują na popularności, dzięki czemu coraz więcej użytkowników może cieszyć się z rzetelnych wróżb online. Wróżby tarota za darmo online cieszą się ogromną popularnością - odkryj dlaczego!

Wróżby online dla Ciebie

Interesujesz się tym, czego nie widać gołym okiem? Twoja intuicja często podpowiada Ci, że coś jest źle, ale sam do końca nie wiesz skąd się to uczucie bierze? Skorzystaj z usług doświadczonych ezoteryków którzy przeprowadzą wróżbę online. Współpraca z ekspertami to przyjemność i wygoda na którą nie często jest czas sobie pozwolić w realnym świecie. Wróżenie przez internet daje interesujące wyniki. Wibracje domu, który jest dobrze znany i wraca się do niego codziennie ułatwiają mistyczny odczyt. Przekonaj się, co tak naprawdę uprzykrza Ci życie i jak można się temu przeciwstawić. Jeżeli skarżysz się na problemu w życiu prywatnym, warto przetestować tarot online miłosny i uzyskać rzetelną odpowiedź na źródło niepomyślności. Darmowe wrozby on line oferują mistyczne wsparcie wszystkim, którzy go potrzebują. W celu ich przeprowadzenia najczęściej wykorzystuje się wrozby darmowe z kart tarota. Wróżba miłosna online pomaga strapionym sercom odzyskać partnera, lub zrozumieć dlaczego musiał odejść. Nie każdy ma czas na profesjonalne usługi wróżbiarskie w salonie, dlatego wrozenie online staje się interesującą alternatywą. Bezpłatna wróżba online nie jest jednak tak dokładna jak udzielona przez wróżkę odpowiedź. Darmowe wróżby on line pomagają jedynie skierować myśli w odpowiednie miejsce, na podstawie zaburzeń energii.

Co to są wróżby?

Definicja przedstawia wrózby jako czynności, które podejmuje się do uzyskania informacji, często z wykorzystaniem wspomagających narzędzi. Uzyskane dane interpretowane są przez wróżbitę wykonującego różnego rodzaju rytuały i na ich podstawie uzyskuje się na przykład odpowiedź na zadane przez interesanta pytanie. Wróżby za darmo online to nowoczesna alternatywa dla klasycznych wizyt u wróżki. Popularna staje się w tej sposób np. darmowa wróżba tarota, w postaci wylosowanej karty. Wróżenie z kart online zdobywa coraz większą popularność. Wróżenie z kart klasycznych online to bardzo popularne rozwiązanie, praktykowane przez wielu wróżek. Jest wiele dostępnych metod wróżb wykorzystujących potężne ezoteryczne narzędzia, takie jak karty, kula czy wahadełka, jednak jest to dziedzina na tyle obszerna, że ciężko ją jednoznacznie skategoryzować. Wróźby można przeprowadzić z wielu przedmiotów oraz naturalnych zjawisk. Niektóre z nich, takie jak astrologia zajmująca się wzajemnym położeniem ciał niebieskich wymagają obszernej wiedzy astronomicznej.

Horoskop wróżby online pomoże Ci zrozumieć naturalne wewnętrzne procesy. Sprawdź horoskop tygodniowy wróżby online by odkryć co czeka cię w najbliższym czasie. Kosmogram, czyli układ planet w dniu naszego urodzenia jest podstawą do przygotowania dokładnego horoskopu. Energie przepływające przez wszechświat materializują się w ludzkiej postaci i wywierają na nią bezpośredni wpływ. Przynależność do konkretnego znaku zodiaku determinuje wyróżniające ludzi cechy, a dodatkowa analiza położenia ciał niebieskich ułatwia mu zrozumienie swej natury. Poznaj dokładnie swój znak sprawdzając odpowiadającą im datę i odkryj dotychczas nieznane sekrety osobowości. Darmowe wróżby miłosne stają się możliwe dzięki poznaniu daty urodzenia ukochanego! Sprawdź także horoskop dzienny - wróżby online, który ułatwi pokonanie wyzwań dnia codziennego. W obecnych, rozwiniętych technologiczne czasach można zamówić nawet darmowe wróżby miłosne na email! Dla niezdecydowanych, istnieje jeszcze inna opcja - darmowa wrozba sms. Najczęściej wykorzystywaną usługą tego typu okazuje się być zamawianie wrozby tarot online. Wrozba tarota online za darmo również zyskuje na popularności, ze względu na oferowanie usługi wszystkim tym, którzy jej potrzebują. Darmowa wróżba miłosna online jest dostępna również dla ciebie! Losowa wróżba z wykorzystaniem kart tarota ujawni sekrety przyszłości.

Zapomniane wróżby online

Wśród dostępnych metod wrozb znajdują się również mniej popularne, zapomniane rozwiązania. Wiele do zaoferowania mają tajemnicze runy, których kształty i znaczenie (według ludów nordyckich) trafiły na ziemię z rąk potężnego boga Odyna. Istnieje wiele układów runicznych które można nosić jako amulety dla bezpieczeństwa, jednak wykonane powinny zostać przez doświadczonego eksperta - wibracje run mogą ze sobą kolidować, wyrządzając nam szkodę. Pomoże nam on również przeprowadzić jedną z licznych wróżb wykorzystujących runy do uzyskiwania odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co było, jest i będzie. Zaufaj ekspertom i sprawdź jak trafne mogą być wróżby darmowe online!

Kolejną tradycyjną metodą są liczne przesądy, z którymi styczność ma wiele ludzi już od najmłodszych lat. Często w obecnych, pełnych pośpiechu i nowoczesnych technologii czasach zapomina się o przestrogach które skierowuje do nas natura. Wiele przesądów związanych jest bezpośrednio z życiem w świecie przyrody. Rzeczowa rozmowa z doświadczonym ekspertem i wróżba online pomoże Ci przypomnieć sobie tajemnice naszych przodków, rozwieje też wszelkie wątpliwości co do omenu który zapamiętałeś szczególnie wyraźnie.

Człowiek jako istota pełna energii wszechświata potrafi kreować rzeczywistość wokół siebie. Dziedziną zajmującą się tego rodzaju wibracjami jest biała magia, czyli umiejętność skierowania dobrej woli na innych ludzi. Szczególnie dziś ważna jest wzajemna pomoc i to właśnie ten rodzaj wróżb umożliwia bezinteresowne wsparcie. Nie można jej wykorzystać do czynienia krzywdy, jest również całkowicie bezpieczna - cała siła której potrzebujesz jest już w Tobie. Wróżby online darmowe i dostępne dla każdego to metoda do ezoterycznego poznania.

Istnieje o wiele więcej tajemniczych metod, które nie sposób opisać w jednym miejscu. Aleuromancja czy rumpologia z pewnością nie są najpopularniejszymi metodami na przeprowadzanie wróżb, ale nie należy podważać ich autentyczności. Istnieje wiele wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach ekspertów, których przepowiednie się sprawdzają - metoda uzyskania ezoterycznej odpowiedzi jest kwestią drugorzędną. Dywinacja jest indywidualną ścieżką do przejścia każdego wróżbity. Wrozby online na zywo pomogą zweryfikować ich umiejętności i odkryć własną przyszłość. Ci, którzy wolą inne metody kontaktu z wróżką mogą zdecydować się na ciekawą, nowoczesną opcję: wróżka online email. Bardzo podobnym rozwiązaniem jest wróżka online sms, która skontaktuje się z wybranym klientem za pomocą telefonu.

Znaczenie imion i liczb

W ciągu życia człowieka istnieje możliwość odbierania energii wszechświata tylko w jednym ciele. Szczególnego znaczenia nabiera wtedy imię z którym się identyfikuje. Często zdarza się, że nadane przez rodziców w dniu urodzenia miano nie pokrywa się z tym, co chciałby reprezentować. Dzieje się tak dlatego, że z każdym imieniem wiąże się określona wibracja. Każda jego litera ma swoją wartość numeryczną, która łącznie daje liczbę osobowości. Jeżeli koliduje ona z tym, kim dany człowiek chciałby być, należy zmienić imię by odzyskać poczucie harmonii. W przypadku gdy nie wiesz jak dokonać obliczeń, warto skonsultować się z ekspertem online. Przeprowadzona przez niego wróżba pomoże Ci wybrać idealne imię. Wróżbiarstwo to udzielanie pomocy w każdym aspekcie życia. Unikaj jednak wróżbitów wykonujących tego typu wróżby za darmo - dokładność ich obliczeń i interpretacji często jest daleka od faktycznego stanu. Wiele imion posiada również swoje korzenie w obcych kulturach. Warto poznać ich znaczenie w imienniku, ponieważ mogą reprezentować o wiele więcej niż same liczby z których się składają. Darmowa wróżba online może zostać przeprowadzona w tym przypadku samodzielnie, podobnie jak darmowe wróżby z tarota.

Kontakt z podświadomością - sennik

Często zdarza się, że obawy i przeczucia manifestują się w marzeniach sennych. Budząc się rano zapamiętywane są tylko najważniejsze szczegóły minionych snów. Notowanie ich i skupianie się na dogłębnej analizie wiąże ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, ułatwia to odkrycie powtarzających się schematów. To właśnie one stanowią klucz do poznania podświadomości każdego człowieka. Interpretację zarówno doświadczonym wróżbitom jak i amatorom ułatwia specjalna księga lub lista - zawiera ona wszystkie najczęściej powtarzające się motywy. Większą dokładność wróżby umożliwia właśnie dobry sennik, który tworzony jest wspólnie przez wielu ekspertów na przestrzeni dziejów. Wróżby online przeprowadzane przez wróżki stają się więc cenną lekcją i spojrzeniem w głąb zatroskanej duszy. Zainteresowała Cię wróżka online darmową ofertą? Uważaj na oszustów, gdyż profesjonalna usługa zawsze trochę kosztuje.

Najczęściej przeprowadzane wróżby

Wiele dziedzin życia zajmuje ludzkie umysły każdego dnia. W każdej z nich również mogą pojawić się problemy, których natury nie można zrozumieć samodzielnie. Wpływ różnego rodzaju energii na ludzkie ciało i duszę jest niezaprzeczalny. Trzeba zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji i nie ignorować żadnego sygnału - drobna przeszkoda może być tylko preludium poważniejszego problemu. Życie jest jednak pełne pośpiechu, często problemy są ignorowane aż do samych ich dramatycznych efektów końcowych. Warto więc poświęcić kilka minut swojego życia na zapytanie profesjonalnego wróżbity o stan naszej aury. Bezpośrednie oddziaływanie aury na karty sprawia, że tarot miłosny online za darmo może pomóc strapionym duszom. Wróżenie online stale zyskuje na popularności, dzięki rozwojowi technologii.

Jednymi z najczęściej przeprowadzanych wróżb są wróżby miłosne, ponieważ sprawy sercowe zawsze wiążą się z drugim człowiekiem, a zatem i z obcą energią. Dla wielu ludzi miłość jest również sprawą prawdziwego szczęścia, źródła spełnienia. Poszukiwanie idealnego partnera może ułatwić konsultacja z wróżką online, która podpowie jaki typ człowieka będzie dla Ciebie idealny. Bardziej doświadczone z nich będą w stanie nawet opisać wygląd osoby, która na Ciebie czeka (korzystając z kart) lub tej, która stoi na Twojej drodze do szczęścia. Wróżby miłosne online pomogą poznać odpowiedź w najszybszym możliwym czasie. Do tego celu chętnie wykorzystywana jest tarot wróżba online. Warto również poznać kompatybilność między znakami zodiaku, więc zapytaj o to wróżki online w czasie przeprowadzania wróżby na miłość. Wróżba na miłość to podstawa w pracy wróżki. Sprawdź też inne ciekawe wrozby za darmo!

Równie często zdarzają się pytania dotyczące przyszłości naszego stanu materialnego. To zdaniem wielu ludzi druga po miłości najważniejsza dziedzina życia, od której zależy samopoczucie i zdrowie naszego ciała. Wróżby i przepowiednie ułatwiają podejmowanie trudnych finansowych decyzji, dzięki czemu nie trzeba się martwić o nadchodzącą przyszłość. Ściśle związane z tym tematem są także andrzejki wróżby online. Wróżka online podpowie kiedy będziesz mógł pozwolić sobie na zakup droższego prezentu, a kiedy powinieneś się wstrzymać. Przekonaj się jaka jest Twoja wróżba na dziś! Wróżba z tarota online może udzielić trafnej podpowiedzi. Poznaj swoje wrozby na 2021!

Trzecią najczęściej zadawaną wróżkom kategorią pytań są właśnie te dotyczące zdrowia. Jeżeli ciało lub dusza jest chore, nie ma możliwości by zdobywało pieniądze lub cieszyło się miłością. Nawet najdokładniej przeprowadzona wróżba miłosna nie spełni się, jeżeli jej się tego nie umożliwi. Wiele chorób okazuje się nieuleczalne w sposób tradycyjny. Staje się to jasnym sygnałem, że człowiek padł ofiarą klątwy lub złego uroku. Wróżba online daje możliwość poznania co trapi niewinną duszę i przedstawia metody rozwiązania niekorzystnej sytuacji. Darmowe wróżby z kart cygańskich ułatwiają poznanie odpowiedzi!

Wróżby online za darmo

Przeglądając Internet bardzo często można trafić na różnego rodzaju oferty przeprowadzenia wróżby za darmo. Jest to kusząca propozycja, ponieważ wielu ludzi nie może sobie pozwolić na regularne wizyty u specjalistów, a mimo wszystko chcieliby poznać co skrywa przed nimi przyszłość. Wróżka online za darmo wydaje się być interesującą alternatywą. Należy jednak wystrzegać się wszelkiego rodzaju darmowych wróżb - to bardzo wyczerpujące energetycznie. Podczas seansu między pytającym a wróżką dochodzi do silnego powiązania energii. Po skończonej wróżbie, powinno dojść do zapłaty za wykonaną usługę. Dokonanie opłaty odcina te łączniki, dzięki czemu wróżka może pomóc kolejnemu potrzebującemu klientowi. Wykonana wróżba za darmo często sprawia, że korzystający z umiejętności wróżbitów czuje poczucie długu względem eksperta. To bardzo ograniczające i wyczerpujące dla obojga uczestników. Wykonanie wróżby jest również często jedynym źródłem utrzymania dla osób zajmujących się ezoteryką, gdyż oddają one cały swój czas potrzebującym pomocy. Wrózby online za darmo powinny więc budzić Twoje podejrzenia. Ich rzetelność może bardzo odbiegać od faktycznej sytuacji. Darmowa wróżka online to prawdopodobnie jedynie osoba zdolna do oszustwa. Niektórym osobom wykonywanie przepowiedni kojarzy się jednoznacznie: wróżbiarstwo - Harry Potter. Nie należy jednak lekceważyć ezoterycznych mocy! Wrozbyonline to bezpieczna metoda na odkrycie prawdy, tak samo jak tarot wrozby za darmo.

Wróżby - tarot online

Ogromną popularnością cieszą się wróżby online tarot. Wykonana darmowa wróżba z kart tarota jest interesującą alternatywą dla wróżek online. Wystarczy wylosować kartę dnia i odkryć, co szykuje na dzisiaj los. Równie potrzebny wydaje się być tarot miłosny online, podpowiadający jakie kroki należy podjąć, by zdobyć czyjeś serce. Tarot milosny online za darmo pomógł już niezliczonej ilości związków. Darmowe wróżby tarota to również sprawdzony sposób na energetyczny odczyt. Potrzebujesz odpowiedzi na proste pytanie? Darmowe wróżby z kart tarota są w stanie udzielić odpowiedzi w szybki sposób. Wystarczy wylosować jedną kartę, a odpowiedź uzależnić od jej pozycji. Karta w postaci podstawowej znaczy odpowiedź na tak, w przeciwnym wypadku odpowiedź na nie. Co jeszcze oferują wróżby tarota za darmo? Przede wszystkim przestrzegają na co należy szczególnie uważać w nadchodzącym czasie. Zaufaj ekspertom których dziedziną przewodnią jest tarot - darmowe wróżby. Chciałbyś poznać znaczenie wylosowanej karty? Interesują Cię wrozby za darmo z tarota? Sprawdź wróżby za darmo tarot i zapoznaj się z wszystkimi szczegółami. Wróżba - tarot za darmo jest rzetelny tylko w przypadku samodzielnego wykonania przepowiedni. Poza kartami tarota, wykorzystuje się również także inne talie by powstała rzetelna wróżba z kart klasycznych online. Nie jest to jednak tak rozpowszechnione rozwiązanie jak wrozba darmowa z tarota.

Wróżby andrzejkowe online

Raz do roku każdy interesuje się tematem wróżb. Związane jest to z nocą andrzejkową, magicznym wieczorem w czasie którego wszelkie ezoteryczne rytuały osiągają niezwykłą moc. Wróżby andrzejkowe online za darmo są metodą na uczestniczenie w zabawie i odkryciu co szykuje los w najbliższym czasie. Ciekawa wróżba online za darmo pomoże urozmaicić andrzejkowy wieczór. Organizujesz w tę noc przyjęcie? Wrozby andrzejkowe online z pewnością zainteresują Twoich gości. Zaufaj ofercie jaką przedstawi ci sprawdzona wróżka online i pomóż sobie wrócić na właściwy szlak! Wróżby on line za darmo to najszybsza metoda mistycznego poznania. Wróżka tarot online to bardzo często wyszukiwane hasło, co sygnalizuje ogromną potrzebę przeprowadzenia przepowiedni w andrzejkową noc. Poznaj rozbudowaną listę wypełnioną przez wróżby na andrzejki online i wykorzystaj ten magiczny wieczór na swój pożytek. Planując andrzejki wrozby dla doroslych mają największe znaczenie, gdyż obejmują szeroki zakres metod wróżb.

Mniej znane metody wróżb

Przepowiadanie przyszłości na podstawie energii kart lub ruchów gwiazd znane jest niemal każdemu, nawet osobom niezainteresowanym tematem dywinacji. Tarot online za darmo i wróżby andrzejkowe online to nie wszystko. Istnieje jednak zdecydowanie więcej metod wróżb, gdyż wszechświat przekazuje informacje w różny sposób tym, którzy gotowi są go posłuchać. Dobrym przykładem jest wróżenie z kości. To tajemnicze sztuki zgłębiane tylko przez pojedynczych ekspertów, jednak warto poznać je nieco bliżej. Odpowiednia wróżka online 24h z pewnością pomoże zagłębić tajniki przynajmniej jednej z nich. Różne wróżby służą różnym celom.

 • Aeromancja - To praktyka wróżenia, która polega na interpretacji zjawisk zachodzących w atmosferze, takich jak kształt i ruch chmur, pojawienie się komet i innych ciał niebieskich. Aeromanci wierzą, że te zjawiska są znakami przekazującymi informacje o przyszłości. Obserwacja nieba i zrozumienie tajemniczych znaków może dostarczyć odpowiedzi na pytania dotyczące losu i nadchodzących zdarzeń
 • Alektromacja - Wróżenie to wykorzystuje zachowanie drobiu, najczęściej koguta. Wróżbita obserwuje, jak kogut dziobie ziarna rozsypane na ziemi, które mogą być oznaczone różnymi symbolami lub literami, interpretując jego wybory jako odpowiedzi na zadane pytania
 • Alomancja - Wróżenie za pomocą soli, gdzie wróżbita obserwuje kształty i wzory powstałe po rzuceniu soli lub jej rozpuszczeniu w wodzie
 • Amniomancja - Wróżenie z czepka, czyli błony owijającej czasem głowę noworodka. Istnieje przekonanie, że dziecko urodzone z czepkiem posiada dar przewidywania przyszłości, a sam czepiec może być interpretowany w różny sposób w zależności od kultury
 • Astragalomancja - To praktyka wróżenia z użyciem kości do gry, które mogą być oznaczone literami lub symbolami. Wróżbita rzuca kości i interpretuje ich położenie oraz wzajemne relacje jako przekaz dotyczący przyszłości
 • Belomancja - Wróżenie to polega na używaniu strzał. Strzały bywają rzucane lub strzelane, a ich położenie i kierunek, w którym wskazują, są analizowane w celu uzyskania odpowiedzi na pytania
 • Bibliomancja - Wróżenie to wykorzystuje teksty święte lub o znaczeniu duchowym, takie jak Yijing. Bibliomancja może polegać na losowym otwieraniu księgi i wybieraniu fragmentów, które są interpretowane w kontekście pytania zadawanego przez osobę szukającą wiedzy. Często poszukiwana jest odpowiedź na moralne czy etyczne dylematy, a odpowiedzi szuka się między mądrymi słowami starych tekstów
 • Brontoskopia - To metoda wróżenia, która interpretuje grzmoty i pioruny. Brontoskop może analizować częstotliwość, siłę i kierunek grzmotów, aby przepowiedzieć przyszłe zdarzenia
 • Ceromancja - Forma wróżbiarstwa, w której wróżbita rozlewa roztopiony wosk do naczynia z wodą, a następnie interpretuje powstałe kształty. Tradycyjnie praktykowana podczas wieczorów wróżb, na przykład w noc Andrzejkową, ceromancja dostarcza wglądu w przyszłe wydarzenia, osobiste relacje czy odpowiedzi na pytania o los
 • Chiromancja - znana również jako palmistyka lub czytanie z dłoni, to praktyka wróżbiarska opierająca się na analizie linii i innych cech dłoni. Chiromanci wierzą, że dłonie, jako część ciała blisko związana z działaniami człowieka, mogą odsłonić wiele informacji o jego osobowości, życiu emocjonalnym, karierze, zdrowiu i przyszłości
 • Daktylomancja - Wróżenie za pomocą pierścieni lub obrączek, które są tworzone lub używane w określonych konstelacjach planetarnych. Te przedmioty są następnie interpretowane w kontekście pytania lub osoby pytającej
 • Gastromancja - Wróżenie to polega na interpretacji światła świec odbitego na powierzchni wody w okrągłym szklanym naczyniu. Wróżbita może obserwować kształty i ruchy światła, aby uzyskać odpowiedzi
 • Geomancja - Metoda wróżbiarska, w której przyszłość czytana jest ze wzorów utworzonych przez ziemię lub piasek. W tradycyjnej geomancji wróżbita rysuje linie na ziemi lub rozsypuje ziarnka piasku, ziemi czy innych drobnych materiałów, a następnie interpretuje powstałe wzory. Czasem wróżba ta może być również przeprowadzana poprzez obserwację naturalnych formacji terenowych lub uszczerbków w glebie. Każdy znak, linia lub punkt ma swoje znaczenie, które jest analizowane w kontekście pytań lub sytuacji życiowej pytającego. Geomancja była szczególnie popularna w średniowieczu i w kulturach islamskich, gdzie rozwinięto bogaty zestaw symboli i znaczeń związanych z tą praktyką
 • Haruspicja - Starożytna technika wróżbiarska, pochodząca z czasów etruskich, która dotarła do Rzymian i innych kultur starożytnego świata. Haruspicy dokonywali rytualnych ofiar ze zwierząt, najczęściej owiec, bydła czy drobiu, a następnie starannie badali wnętrzności tych ofiar, zwłaszcza wątrobę, uznawaną za siedzibę duszy. Szukano w nich specyficznych znaków, które miały przepowiadać wydarzenia takie jak urodzaj, susze, zwycięstwa wojenne czy losy przywódców. Wróżbiarze analizowali kształt, kolor, fakturę oraz wszelkie niezwykłości organów, które były uważane za komunikaty od bogów i interpretowane jako omeny przyszłości.
 • Hydromancja - Wróżenie z wody to pradawna technika, która obejmuje interpretację form i wzorów stworzonych przez wodę. Wróżbita może także szukać znaków w ruchach i falach wodnych, a nawet obserwować odbicia na powierzchni wody w celu przewidzenia przyszłości
 • Kapnomancja - Wróżenie to wykorzystuje dym, np. z palonych ziół jak werbena czy ziaren maku i jaśminu rzucanych na rozżarzone węgle. Obserwacja kierunku, gęstości i kształtu dymu może dostarczyć informacji o przyszłości
 • Katoptromancja- Praktyka wróżenia, która używa zwierciadeł. Osoba wróżąca może wpatrywać się w zwierciadło w poszukiwaniu wizji lub znaków dotyczących pytającego
 • Kleidomancja - To wróżenie za pomocą klucza, które może obejmować różne metody, od obracania klucza w dłoniach po rzucanie go i interpretację jego położenia
 • Krystalomancja - Praktyka wróżbiarska polegająca na wykorzystaniu przezroczystych kryształów lub luster do otrzymywania wizji, lub informacji. Wróżbita wpatruje się w kryształ lub jego powierzchnię, skupiając swoją energię, aby odblokować sekrety przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości
 • Lekanomancja - Metoda wróżenia, która obserwuje ruchy węży. Wróżbita może używać węży w swoich rytuałach, a ich zachowanie interpretuje jako przesłania
 • Litomancja - Wróżenie z dźwięku wydawanego przez poruszane kamienie szlachetne. Sposób, w jaki kamienie odbijają się od siebie lub od innych przedmiotów, może być interpretowany jako znak.
 • Miomancja - Wróżenie to polega na interpretacji zachowania gryzoni, takich jak szczury czy myszy, włączając w to ich piski, żarłoczność czy ruchy
 • Ololigomancja - Wróżenie ze sposobu szczekania psów. Wróżbita interpretuje ton, siłę i częstotliwość szczekania jako przekazy dotyczące przyszłości
 • Onejromancja - To wróżenie z marzeń sennych, które polega na analizie i interpretacji snów. Onejromanci wierzą, że sny są kanałem komunikacji z podświadomością lub ze światem duchowym i mogą dostarczać przesłań o przyszłych wydarzeniach, lub ukrytych emocjach
 • Onychomancja - Wróżenie z paznokci, które może obejmować analizę ich kształtu, koloru, czy występowania różnych znaków na paznokciach
 • Ornitomancja - Wróżenie z obserwacji ptaków, ich lotu, śpiewu oraz krzyków. Ornitomanci interpretują te zachowania jako znaki i omeny. Kierunek lotu ptaka, rodzaj ptaka, a nawet jego zachowanie mogą być uważane za ważne sygnały przepowiadające przyszłe zdarzenia
 • Piromancja - Wróżenie z ognia, gdzie wróżbita obserwuje wielkość, kształt i ruch płomieni, a także sposób, w jaki drewno czy inne materiały spalają się w ogniu
 • Sciomancja - Wróżenie z cieni, które polega na interpretacji cieni rzucanych przez różne przedmioty w świetle świec lub ognia
 • Tasenografia - Wróżenie z fusów, popularne w wielu kulturach, polega na interpretacji kształtów i obrazów pozostawionych przez fusy herbaty lub kawy na dnie filiżanki. Tasenografowie czytają te znaki, aby odkryć tajemnice przyszłości lub zrozumieć obecne sytuacje życiowe pytającego
 • Tuframancja - To metoda wróżenia z popiołów, polegająca na interpretacji ich kształtu, tekstury i sposobu, w jaki są rozmieszczone po rytuale
 • Wróżby z tablic rejestracyjnych - to współczesna forma wróżbiarstwa, która nie ma długiej tradycji jak inne, bardziej ugruntowane metody, ale jest przykładem tego, jak ludzie potrafią znaleźć znaczenie w przypadkowych wzorach i symbolach w codziennym życiu. Ta praktyka polega na zwracaniu uwagi na numery i litery pojawiające się na tablicach rejestracyjnych pojazdów, które mogą pojawić się w życiu człowieka w sposób, który on uzna za znaczący lub więcej niż zwykły przypadek.
 • Dafnomancja - To praktyka wróżbiarska, która wykorzystuje gałązki lauru wrzucane do ognia. Wróżbita obserwuje sposób, w jaki gałązki się palą, jak pękają, a także kierunek i kształt dymu. Słuchanie dźwięków wydawanych przez pękające gałązki lauru i interpretacja ich znaczenia to kluczowe elementy dafnomancji.
 • Haruspicjum - Starożytna technika wróżbiarska polegająca na badaniu wnętrzności zwierząt ofiarnych, szczególnie wątroby, która była uważana za źródło wiedzy o boskich zamiarach. Wróżbita, zwany haruspiksem, analizował kształt, kolor i inne cechy wnętrzności, aby przepowiedzieć przyszłość
 • Hieromancja - Wróżenie z ofiar, najczęściej zwierzęcych, polega na interpretacji różnych aspektów rytuału ofiarnego. To mogą być reakcje zwierzęcia przed śmiercią, sposób, w jaki krew wypływa, czy też zachowanie płomienia podczas spalania ofiar
 • Kartomancja - Forma wróżenia, która wykorzystuje karty do przepowiadania przyszłości i odkrywania ukrytych prawd o osobie pytającej. Może to być zwykły zestaw kart do gry lub specjalne talie, jak tarot, gdzie każda karta ma swoje symboliczne znaczenie
 • Wróżenie z owoców jadalnych - Ta metoda wykorzystuje owoce, takie jak jabłka czy orzechy włoskie, do przepowiadania przyszłości. Przykładowo, wróżenie z jabłek może polegać na interpretacji kształtu wykrojonej skórki czy obrazu ukazanego przez przekrojone jabłko
 • Wróżenie z run - Runy to starożytne symbole, które były używane zarówno do pisania, jak i wróżenia. Każda runa ma swoje specyficzne znaczenie i może być rzucona lub układana w określony sposób, aby przekazać przesłanie
 • Wróżenie z ryżu - W kulturze tybetańskiej ryż może być wykorzystywany do wróżenia, poprzez rozrzucenie ziaren i analizę ich układu na podłożu lub w misce
 • Skapulimancja - To forma wróżenia, która wykorzystuje kości, szczególnie łopatki zwierzęce. Po wypaleniu kości wróżbita bada powstałe pęknięcia i inne znaki, które pojawiają się na powierzchni, aby przepowiedzieć przyszłość
 • Aksynomancja - Wróżenie to odbywa się za pomocą siekiery lub topora. Wróżbita rzuca narzędzie w drewno i interpretuje wynikające z tego znaki, kierunek i głębokość uderzenia oraz zachowanie ostrza
 • Alektromancja - Ta forma wróżenia wykorzystuje specjalnie wyszkolonego koguta. Może obejmować obserwację sposobu, w jaki kogut dziobie ziarna, które mogą być powiązane z literami lub symbolami
 • Aleuromancja - Wróżenie za pomocą mąki, gdzie losowo wybrane kawałki ciasta z wiadomościami lub symbolami są interpretowane przez wróżbitę
 • Alfitomancja - Wróżenie to opiera się na użyciu chleba jęczmiennego, którego kawałki są interpretowane w różny sposób, zwykle w kontekście przepowiadania choroby lub zdrowia
 • Alomancja - Wróżenie za pomocą soli, gdzie wróżbita obserwuje kształty i wzory powstałe po rzuceniu soli lub jej rozpuszczeniu w wodzie
 • Antropomancja - To kontrowersyjna i starożytna praktyka wróżenia, polegająca na badaniu wnętrzności ludzkich ofiar
 • Apantomancja - Wróżenie na podstawie spotkań z niespodziewanymi zwierzętami lub znalezionych przedmiotów, które są interpretowane jako znaki i omeny
 • Arytomancja (arytmomancja) - Wróżenie z liczb, które polega na analizie numerologicznego znaczenia liczb i ich powiązań z życiem ludzkim
 • Bryzomancja - Wróżenie ze snów, które są powiązane z grecką boginią Brizo, patronką marynarzy i interpretatorką marzeń
 • Demonomancja - Wróżenie przy pomocy demonów lub duchów, często poprzez wyrocznie lub medium.
 • Filirodomancja - Wróżenie z liści róży, gdzie kształt, kolor i rozmieszczenie płatków mogą przekazywać informacje o przyszłych zdarzeniach.
 • Wróżenie z gałęzi - Obejmuje to wróżenie z różnych gałęzi, jak jemioła lub wiśnie, gdzie ich kształt i rozmieszczenie mają znaczenie wróżebne
 • Ichtiomancja - Wróżenie z wnętrzności ryb, gdzie wróżbita bada organy wewnętrzne ryby w celu uzyskania odpowiedzi na pytania
 • Idolomancja - Wróżenie z figurek, wizerunków i posągów, które mogą być używane jako pośrednicy w komunikacji z bogami lub duchami
 • Kattabomancja - Wróżenie z metalowych naczyń, gdzie ich dźwięk lub wibracje są analizowane w celu przepowiedzenia przyszłości
 • Kledonismancja - Wróżenie z przypadkowo wypowiedzianych lub zasłyszanych słów, które są uważane za znaki omenne
 • Kleromancja - Wróżenie za pomocą losowo rzucanych przedmiotów jak kości zwierząt, kości do gry lub nasion, gdzie ich ułożenie i wzajemne położenie są interpretowane
 • Koskinomancja - Wróżenie za pomocą sita lub przetaka, gdzie wróżbita obserwuje ruchy lub wibracje tych przedmiotów
 • Logarytmancja - Wróżenie z wykorzystaniem logarytmów, gdzie liczby i ich logarytmiczne relacje są interpretowane w kontekście wróżebnym
 • Macharomancja - Wróżenie z noży, gdzie ich położenie, kierunek ostrza i inne aspekty są analizowane
 • Metoposkopia - Wróżenie ze zmarszczek na czole, które są badane w celu przepowiedzenia charakteru lub przyszłości osoby
 • Oinomancja - Wróżenie z barwy wina oraz z okoliczności towarzyszących jego piciu, gdzie każdy aspekt degustacji ma swoje znaczenie wróżebne
 • Omfalomancja - Wróżenie z pępka lub pępowiny, szczególnie u noworodków, gdzie kształt i długość pępowiny mogą mieć wróżebne znaczenie
 • Omomancja - Wróżenie z kości łopatkowych, zarówno ludzkich jak i zwierzęcych, gdzie ich kształt i znaki są interpretowane
 • Onomancja (onomatomancja) - Wróżenie z imion, gdzie znaczenie i wibracje imienia są analizowane
 • Onychomancja - Wróżenie z paznokci, gdzie ich kształt, kolor i inne cechy są interpretowane
 • Owomancja (owoskopia) - Wróżenie z jaj, gdzie wróżbita analizuje kształt i wzory powstałe po rozbiciu jaja
 • Pecomancja - Wróżenie ze źródeł wodnych, gdzie wróżbita bada czystość, kolor, przepływ wody
 • Piromancja - Wróżenie z ognia, gdzie obserwuje się płomienie, iskry i sposób spalania materiałów w ogniu
 • Rabdomancja - Wróżenie za pomocą kijów lub witek, gdzie ich położenie i ruchy są badane w celu uzyskania odpowiedzi
 • Stareomancja - Przepowiadanie przyszłości z wykorzystaniem żywiołów, takich jak woda, ogień, ziemia i powietrze.
 • Tyromancja - Wróżenie z sera, gdzie wróżbita obserwuje sposób, w jaki ser się ścina lub pleśnieje, i interpretuje to jako znaki dotyczące przyszłości.