Numerologia

Liczby w Twoim życiu

Skąd wzięła się numerologia? Już starożytne cywilizacje poznały niezwykłą moc liczb. Była ona pasją samego Pitagorasa - wielkiego filozofa greckiego. Wierzył, że cały wszechświat tworzą liczby i mają zasadniczy wpływ na to, co się w nim dzieje. Każda liczba, zgodnie z naukami Pitagorasa, wibruje we wszechświecie inaczej. Odpowiedniemu ciału niebieskiemu przypisana jest konkretna wartość liczbowa. Obliczając swoją datę urodzenia, imię i nazwisko możemy poznać odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Mniej sprawni w liczeniu mogą wykorzystać kalkulator numerologiczny. 

Jakie informacje przekazują liczby?

Korzystając z mądrości liczb możemy odkryć swoje najbardziej skryte pragnienia, prawdę o sobie a także co może się przydarzyć. Stosując odpowiednie obliczenia przekonamy się co stanie się w tym roku, czy wibracje numeryczne odpowiadają tym należącym do partnera, w jaki dzień najlepiej podejmować decyzje. Podpowiedzą jaką ścieżką kroczyć w życiu, jakie są zalety i wady, szanse i zagrożenia. Skontaktuj się z wrozka online i uzyskaj rzetelne wsparcie w analizie.

Numerologia - znaczenie liczb

Najważniejsze są cztery liczby:
- Liczba osobowości - obliczana na podstawie imienia i nazwiska. Przedstawiają charakter, zdolności, przeznaczenie, stosunek do innych ludzi, podejmowanie decyzji.
- Liczba przeznaczenia - obliczana na podstawie daty urodzenia. Pokazuje drogę życia, wyzwania i doświadczenia które nas czekają.
- Liczba serca - obliczana na podstawie samogłosek w imieniu i nazwisku. To liczba uczuć, fantazji, pragnień.
- Liczba ekspresji - obliczana na podstawie spółgłosek w imieniu i nazwisku. Dzięki niej możemy poznać jak widzą nas inni w zewnętrznym świecie. 

Jak poznać swój porter numerologiczny?

Do poznania liczby osobowości potrzebujemy swojego imienia i nazwiska. Nie musi być to imię które zostało nam nadane przy urodzeniu - lepsze będzie to, które wybraliśmy sobie sami. Czasem zmiana zachodzi podświadomie, by wrócić na przeznaczony dla nas tor losu. Należy wypisać swoje imię i nazwisko i odpowiednim literom przypasować liczby w systemie pitagorejskim:

  • 1. – A; J; S
  • 2. – B; K; T
  • 3. – C; L; U
  • 4. – D; M; V
  • 5. – E; N; W
  • 6. – F; O; X
  • 7. – G; P; Y
  • 8. – H; Q; Z
  • 9. – I; R;

Należy dodać wartość cyfr imienia, następnie wartość cyfr nazwiska. Otrzymane liczby dodajemy do siebie cyframi z których się składają (np. 19, 23 = 1+9+2+3=15), a następnie redukuje się do liczby pojedynczej (1+5=6). W  tym przypadku liczba osobowości to 6. Aby obliczyć wartość liczby przeznaczenia potrzebna jest data urodzenia. Jej obliczanie jest proste - dodaje siędo siebie wszystkie cyfry daty urodzenia i ewentualnie redukuje do postaci liczby pojedynczej. Liczbę ekspresji i serca oblicza się wypisując spółgłoski i samogłoski imienia i nazwiska, podobnie jak w poprzednich przypadkach -  dodając do siebie cyfry a następnie redukując do postaci liczby pojedynczej. Zgodnie z kodem pitagorejskim "Y" jest spółgłoską. To specjalne kody numerologiczne.

Jeżeli obliczyłeś już wszystkie liczby, możesz przejść do ich interpretacji. To sprawdzona metoda wróżenia. Zacznij od porównania liczb osobowości i przeznaczenia. W przypadku gdy obie z nich są parzyste - pozostają w zdrowym balansie. Jeżeli zaś różnią się twoja osobowość jest w konflikcie z losem który cię czeka. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zmiana imienia i nazwiska, by wibracje liczb były ze sobą zgodne. Pamiętajmy o tym zmieniając nazwisko w czasie ślubu. Dla partnerów stosuje się dopasowanie numerologiczne. Dzięki temu można uniknąć przykrości na nowej drodze życia. Warto również odpowiednio dopasować imię dla dziecka. Nie trzeba jednak decydować się na zmianę imienia w urzędzie - sekretne imię w zupełności wystarczy by odmienić los. Znane tylko właścicielowi może zacząć od razu przynosić korzyści. Konieczny będzie jednak odpowiedni rytuał. Na kartce papieru zapisuje się imię dziewięć razy, a następnie pali kartkę lub zakopuje ją w miejscu znanym tylko autorowi. Rano i wieczorem powinien powtórzyć w myślach dziewięć razy swoje sekretne imię, aż stanie się mantrą dodającą sił.

Liczby mistrzowskie

Wyjątkowym przypadkiem są liczby mistrzowskie, czyli 11, 22 oraz 33. Jako jedyne nie ulegają one redukcji do skróconej postaci. Ich wibracje są nadzwyczaj wyraźne, wspomagając ich posiadacza na każdym etapie życia. Wyjątkowe cechy osobowości i niezwykłe podejście do życia pozwalają osiągnąć szczyt. Posiadacze liczb mistrzowskich posiadają niemal nieograniczony potencjał. Ich życie nie jest jednak proste - pochłonięcie przez wygórowane ambicje często spotyka posiadaczy tych liczb. Praca nad swoim duchowym wnętrzem pozwoli im jednak pokonać wszelkie słabości.

Znaczenie liczb

Każda cyfra ma swoje unikatowe znaczenie i charakter. Przy zmianie imienia czy też nazwiska kluczowe jest poznanie ich znaczenia by świadomie wybrać odpowiednią dla siebie cyfrę.