Ile kosztuje wróżba online?

Sprawdź ile kosztuje wybrana przez Ciebie metoda kontaktu z ekspertem online. Aktualny cennik wróżb pozwoli przygotować odpowiednią ilość środków koniecznych do otrzymania profesjonalnej wróżby przez Internet lub telefon. W zależności od stopnia skomplikowania problemu, cena za usługę może znacząco wzrastać. Przekonaj się ile zapłacisz za poradę dobrej wróżki online!

Cena za wróżbę

Decydując się na kontakt z wróżką, trzeba liczyć się z faktem iż udzielanie ezoterycznych porad jest jej źródłem utrzymania. Z tego względu cena za przepowiednię może różnić się w zależności od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest stopnień skomplikowania problemu - niektóre sprawy wymagają więcej niż jednej sesji z ekspertem. Znaczenie ma także wybrana metoda kontaktu. Krótka wróżba SMS będzie zdecydowania tańsza niż czat na żywo lub rozmowa telefoniczna. Które metody kontaktu warto wybrać, by uzyskać szybką pomoc wróżki, a które lepiej sprawdzą się w skomplikowanych problemach?

Cennik usług wróżki

Kiedy priorytetem jest uzyskanie szybkiej porady, warto wybrać wróżbę SMS. To najtańsza opcja, dzięki której odpowiedź wróżki można uzyskać bezpośrednio na swój telefon. Porada w formie tekstowej zostanie zapisana w historii otrzymanych wiadomości, dzięki czemu do wróżby będzie można wrócić później. Podobnie dzieje się w przypadku wróżby na email. Wróżka po uzyskaniu odpowiednich szczegółów wyceni wróżbę i odpowie na podany przez klienta adres mailowy. Wróżba przez telefon pozwoli rozwiązać bardziej zaawansowane problemy - bezpośredni kontakt z wróżką sprzyja przepływowi energii. Czat online z ekspertem na żywo to rozmowa w czasie rzeczywistym.

Nazwa usługi Koszt
Wróżba SMS 3.69zł brutto / wiadomość
Wróżba telefoniczna 7.69zł brutto / minuta
Czat online z ekspertem 30.75zł z VAT
Wróżba na email Wycena indywidualna

Wróżba na telefon

Aby skontaktować się z wróżką, wystarczy wybrać numer telefonu podany na jej profilu. Asystent informuje klienta o warunkach skorzystania z usługi oraz kosztach rozmowy. Każda minuta połączenia z ekspertem będzie kosztować 7.69zł brutto, dlatego warto przygotować wcześniej listę pytań do wróżki. Dobrym pomysłem będzie zapisanie treści wróżby na kartce, by nie zapomnieć żadnego szczegółu przepowiedni.

Wróżba SMS

Wybierając wróżbę SMS, należy przesłać na numer podany przez ekspertkę wiadomość zaczynającą się od znaków "wtap ". Po odstępie należy przedstawić swój problem wróżce. Po otrzymaniu wiadomości, ekspert udzieli odpowiedzi w najbliższym możliwym czasie na numer z którego otrzymał prośbę o pomoc. Koszt każdej wiadomości to 3.69zł brutto. To rozwiązanie pozwala zapisać całą treść wróżby w historii swojego telefonu.

Wróżba email

Aby skorzystać z opcji wróżby email, należy uzupełnić formularz na profilu każdego eksperta. Po przesłaniu zapytania, wróżka odpowie na podany email lub numer telefonu z prośbą o dodatkowe informacje oraz wycenioną usługą. Dokonując płatności można liczyć na profesjonalnie wykonaną przepowiednię w dowolnej metodzie wróżb - wszystko zależy od kompetencji wróżki.

Najnowsze wpisy na blogu

 • Mężczyźni a znaki zodiaku
  Mężczyźni a znaki zodiaku
 • Sławne pary - znaki zodiaku
  Sławne pary – znaki zodiaku
 • Jak uwieść znaki zodiaku
  Jak uwieść znaki zodiaku?
 • Jak ubrać się na randkę - znaki zodiaku
  Jak się ubrać na randkę – znaki zodiaku
 • Kolory znaków zodiaku
  Kolory znaków zodiaku
 • Znak zodiaku a perfumy
  Perfumy a znak zodiaku