Wróżby z kart klasycznych

Kabała perska - wróżby darmowe z kart klasycznych

Ta metoda wróżenia wiąże się z wspaniałą historią wróżbity z Teheranu. Opracował on samodzielnie sztukę wróżenia z klasycznych kart którą nazywamy kabałą. Wróżba kart klasycznych była wtedy jednak wielką tajemnicą. Dotarła ona do Europy dzięki działaniom europejskich dyplomatów przebywających w Persji. Lata próśb i nalegań zaowocowały nauczeniem układania kabały przybyszów ze starego kontynentu. Karty zwykłe nie są jednak tak szczegółowe jak karty tarota. Wykorzystując karty klasyczne wróżba jest bardziej ogólna. Czy można ułożyć horoskop z kart klasycznych? Chciałbyś poznać wróżenie z kart klasycznych krok po kroku? Sprawdź jakie jest Twoje przeznaczenie z kart klasycznych!

Jak układać kabałę?

Ten rodzaj wróżenia funkcjonuje w dwóch układach. Bardziej skomplikowany wykorzystuje wróżenie z 32 kart klasycznych. Wróżenie z 24 kart klasycznych to prostsza wersja układu, od dziewiątek do asów. Każdy kolor kart odpowiada za inny aspekt ludzkiego życia. Wielu wróżbitów korzysta chętnie z talii mniejszej, ponieważ ułatwia ona interpretację odczytów. Wyczerpująco udziela odpowiedzi na większość nurtujących pytań. Aby skutecznie prowadzić wróżenie z kart klasycznych nauka znaczeń kolorów jest podstawą. Każdy kolor w talii związany jest bezpośrednio z pewnym aspektem życia. Poznaj znaczenie kart klasycznych:

  • PIK - karty czasu, podróży, spraw urzędowych i pracy. Samodzielnie pozbawione są jakichkolwiek uczuć - jeżeli je posiadają wskazywać na to będzie karta stojąca obok. 
  • KIER - karty sukcesu, szczęścia, radości. Jeżeli ustawią się odwrócone, mogą mówić o negatywnych emocjach związanych ze zdradą, nienawiścią, wykorzystywaniu przez partnera.
  • TREFL - karty kłopotów, chorób, problemów, złego stanu emocjonalnego, rozczarowań. Potrafią pokazać czego najbardziej się obawiamy. 
  • KARO - karty pieniędzy, nieruchomości, nowin, wiadomości, plotek i nauki.

Wykonując wróżenie z kart klasycznych znaczenie kart ma ogromne znaczenie. Ważnym elementem jest wybranie jednej karty, której zostanie przypisana osoba zamawiająca wróżbę z kart klasycznych. Ze względu na jej cechy charakterystyczne dopasowuje się kartę do człowieka, przykładowo młody mężczyzna o ciemnych włosach będzie waletem trefl. Kolejnym krokiem jest rozsypanie kart na stole, wierzchem do góry. Poszukujący odpowiedzi powinien je wymieszać, a następnie przetasować. Po wykonaniu tych czynności, są one powtarzane przez wróżkę. Kolejnym krokiem jest przełożenie kart na trzy części. Single powinni wykorzystać rękę lewą, natomiast osoby zamężne - prawą. Dopiero po tym etapie dochodzi do konkretnych rozkładów. Wróżenie z kart klasycznych jest trudną sztuką, do której całkowitego zrozumienia potrzeba wielu lat praktyki. Wykorzystując karty klasyczne wróżenie staje się jednak przyjemnością. Przeprowadzając darmowe wróżby karty klasyczne stają się częstym wyborem, ze względu na ich dostępność.

Rozkład kart klasycznych

Wróżba "układ partnerski"

Talię 24 kart należy przetasować i wyciągnąć najbardziej rzucającą się w oczy dziesiątkę. Następnie układamy je w trzech kolumnach. Po lewej stronie pierwsza karta oznaczać będzie, co myśli o pytającym jego partner. Umieszczona pod nią karta druga mówi o tym, co dana osoba czuje, a poniżej karta trzecia - przedstawiająca czego potrzebuje. W ten sposób układa się kolumnę prawą - dotyczy ona osoby stawiającej wróżbę z kart klasycznych. Pozostałe cztery karty znajdują się pośrodku. Najwyższa z nich informuje co dzieli lub przeszkadza w związku, umieszczona pod nią karta ósma natomiast przedstawia co kochankowie mają ze sobą wspólnego. Przedostatnia karta dziewiąta doradza co należy zrobić, by sytuacja uległa poprawie. Znajdująca się na samym dole karta z numerem dziesięć to końcowy wynik wróżby. Wróżby z kart klasycznych za darmo często wykorzystuję tę metodę.

Wróżba z kart klasycznych miłość

Wróżby miłosne z kart klasycznych bardzo często udzielają odpowiedzi samotnym sercom. W tym układzie potrzebne będzie pięć przetasowanych kart. Pierwsza z nich, w lewym górnym rogu traktuje o wspólnej przyszłości zakochanych. Kolejna z nich, w prawym górnym rogu ostrzega o niebezpieczeństwach. Środkowa, trzecia informuje co najmocniej łączy parę. Karta numer cztery, umieszczona w lewym dolnym rogu układu podpowiada jakie są jej/jego oczekiwania co do związku, a ostatnia z nich jakie są intencje stawiającego wróżbę. Wróżby z kart klasycznych miłosne są bardzo popularne. Przeprowadź wrozby z kart klasycznych darmowe i odkryj przyszłość związku!

Układ "co się wydarzy z.."

Zadając kartom ten rodzaj pytania potrzebne będzie 7 kart by uzyskać odpowiedź. Warto precyzyjnie określić o jaki czas konkretnie chodzi, by uniknąć przedwczesnego rozczarowania. Pierwsze dwie karty umieszcza się na górze układu, przedstawiają one marzenia wykonującego wróżbę z kart klasycznych. Karty 3,4,5 i 6 znajdują się pod nimi w jednym rzędzie. Karta numer 3 i 4 określa z czego stawiający układ może być dumny w pracy, piąta i szósta natomiast o tym, co dostanie od losu. Ostatnia, siódma karta umieszczona pod nimi wskazuje na konsekwencje tych wydarzeń i wpływie na dalsze życie. Darmowe wróżby z kart klasycznych pomogą uzyskać odpowiedź!

Układ "rozwiązanie problemu"

Poszukując najlepszej metody rozwiązania komplikacji, można zwrócić się do wróżki z prośbą o wykonanie wrozby z kart klasycznych. W tym układzie wykorzystuje się 7 kart. Pierwszą z nich, umieszcza się na samym dole i reprezentuje ona przyczynę problemu. Kolejna z nich, druga, znajduje się centralnie nad nią i podpowiada jakie atuty możesz wykorzystać do rozwiązania. Karta 3 i 4, powyżej drugiej ale w jednym rzędzie informują o przeszkodach na drodze do rozwiązania dylematu. Ponad nimi należy ułożyć kartę z numerem 5, przypominającą o naszym celu. Karta szósta natomiast daje znać, na kogo stawiający wróżbę może liczyć. Ostatnia z nich przedstawia końcowy wynik przejmującej sprawy. Wykorzystując karty klasyczne darmowa wróżba staje się możliwa.

Układ "Koło czasu"

Ta metoda wróżb z kart klasycznych jest jedną z najstarszych, a jednocześnie najczęściej używanych. Po czynnościach początkowych takich jak tasowanie i przekładanie należy rozłożyć karty w osiem stosów, po cztery stosy każdy. Następnie należy dokonać po kolei interpretacji każdego z nich. Każdy stos oznacza inną dziedzinę życia którą należy uregulować. Stos pierwszy podpowiada co jest teraz dobre dla wykonującego wrozby z kart klasycznych. Kolejny z nich mówi, co będzie dobre dla jego domu. W stosie trzecim znajduje się informacja o której wcześniej nie wiedział. Stos o numerze 4 daje znać, czego się nie spodziewa. Wykonujący wróżbę w piątym stosie odczyta co być powinno, a w szóstym co być musi. Informacje zawarte w stosie siódmym dają do myślenia na tematy, które powinny już przejść do przeszłości. W stosie ósmym natomiast można dowiedzieć się, co ukoi serce. Wróżby klasyczne pomogą rozwiązać emocjonalne rozterki. Sprawdź co podpowie wróżba z kart klasycznych za darmo!

Wróżba z 3 kart klasycznych

Wykonanie wróżby z 3 kart klasycznych udziela odpowiedzi na wybrane przez pytającego zagadnienie. Wykorzystując tę metodę można sprawdzić, co mówi wrozba z kart klasycznych na milosc lub jakikolwiek inny temat. W celu otrzymania rzeczowej odpowiedzi, należy skupić się na problematycznej frazie i powtarzać ją w głowie losując karty. Najważniejsza jest własna interpretacja, można ją wykonać oddzielnie dla każdej z wylosowanych kart lub całościowo, dla wylosowanego zestawu. By zawęzić nieco obszar interpretacji, warto wcześniej sprawdzić ogólne znaczenie karty klasycznych. Darmowa wrozba z trzech kart klasycznych jest możliwa do uzyskania w przypadku samodzielnego jej przeprowadzenia. Jeżeli interpretacja nie będzie jednoznaczna, można liczyć na wsparcie wróżki online.

Wróżby z kart klasycznych online

Poszukując rozwiązania na uprzykrzające życie problemy, często najważniejszym wyznacznikiem jest czas uzyskania odpowiedzi. W takim wypadku warto skorzystać z możliwości jakie oferuje darmowa wróżba z kart klasycznych online. Wykorzystując wiedzę znalezioną w sieci można przeprowadzić wróżbę z kart klasycznych samodzielnie. Nie potrzebna jest nawet własna talia - wiele stron oferuje gotowe układy, w których po prostu wybiera się karty najsilniej odzwierciedlające obecny stan rzeczy. Jak przebiega wróżba z kart klasycznych? Rozkład odgrywa kluczową rolę w wyniku wrózby. Przeprowadzając wróżby karty klasyczne online działają równie skutecznie, co prawdziwe. Posługując się potężnymi narzędziami wróżbiarskimi, jakimi są karty klasyczne wróżenie za darmo może być jednak wyczerpujące energetycznie. Lepiej nie nadużywać ogólnodostępnych aplikacji! Przekonaj się, jak silna jest magia kart - wrozba z kart klasycznych jest w stanie wesprzeć każdego, kto tylko w nią uwierzy!