Horoskop Wodnik

Zodiakalne wodniki są wstydliwe i ciche, ale z drugiej strony bywają również energiczne i ekscentryczne. W obu przypadkach jednak wyróżniają się niezwykle głębokimi przemyśleniami i wysoką inteligencją. Posiadają zdolność wczucia się w pozycję obu stron konfliktu i wykonywania osądów bez zbędnego uprzedzenia, dzięki czemu świetnie rozwiązują cudze problemy - co samo w sobie sprawia im przyjemność. Łatwo dopasowują się do otoczenia, ale mocno potrzebują czasu spędzonego w samotności by odzyskać pełnię sił. Dla ludzi spod znaku wodnika świat jest miejscem pełnym możliwości.

Wodnik- cechy główne

Silne strony: progresywność, oryginalność, niezależność
Słabe strony: bezkompromisowość, temperament, trzymanie dystansu
Wodniki lubią: pomoc innym, dobra zabawa, walka o sprawę, intelektualność
Wodniki nie znoszą: ograniczenia, złamane obietnice, samotność

Jako znak powietrzny wykorzystuje swój umysł w każdej możliwej okazji. Bez wysiłku intelektualnego szybko się nudzą i brakuje im odpowiedniej motywacji. Plantą rządzącą tym znakiem jest Uran, którego bojaźliwa i czasem agresywna natura może sprawiać problemy, ale daje wodnikom również cechy wizjonera. Doskonale wiedzą czego chcą i gdzie chciałyby się znajdować za kilka lat. Posiadają też zdolność do szybkiej i łatwej przemiany, co nadaje im łatkę postępowych humanistów. Ich największym ograniczeniem jest często powracające uczucie, że są ograniczone. Pragną swobody i równości dla każdego, zawsze będą wspierać ruchy walczące o wolność słowa i poruszania się. Zdarza się, że sprawiają wrażenie chłodnych, jednak to jedynie mechanizm obronny przed zbyt wczesnym otworzeniem się od wrażliwej strony. Potrzebują osoby, która nauczy ich ufać obcym oraz wyrażać swoje emocje w zdrowy sposób.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop Wodnik w związku - kobieta

Pełne niekonformizmu kobiety spod znaku wodnika są niezależne i ciekawe. Posiadają własny, niepowtarzalny sposób myślenia i interesują się jednocześnie wieloma tematami, często próbując nowych hobby. Ekscentryczny indywidualizm nie pozwala im jednak na poufałość z przypadkowymi osobami. Nie marzą o miłości, ale docenią starania zaangażowanego partnera. Otwarcie mówi o swoich uczuciach i nie znosi przeciętności. Związek najczęściej jest jedynie efektem końcowym przyjaźni, rzadko angażują się od razu w romantyczne relacje. Chętnie przedstawiają innym swoje wizje i plany, jednak pomijając aspekt uczuciowy. Wśród mężczyzn nie tolerują jednostek autorytarnych - potrzebują szacunku i zrozumienia. Jeżeli interesujesz się takim tematem jak horoskop wodnik nie zaskakuje swoim zachowaniem.

Wodnik w związku - mężczyzna

Stymulacja intelektualna jest dla wodnika zdecydowanie największym afrodyzjakiem. Uwielbiają głębokie konwersacje na wymagające przemyśleń tematy. Komunikacja, otwartość i wyobraźnia są najważniejszymi cechami których będą szukać u swoich partnerów. Wyjątkowe znaczenie posiadają również takie cechy jak szczerość i uczciwość. W miłości są lojalne i gotowe oddać się swoim ukochanym, jednocześnie absolutnie nie zaborcze. Dają partnerom swobodę i wolność której niektóre znaki potrzebują do szczęścia. Zawsze widzą bliskich jako odrębne osoby, równe sobie. Wróżba z kuli podpowie, czy warto zaangażować się w związek z tym mężczyzną.

Wodnik - rodzic i przyjaciel

Mimo, iż osoby spod znaku wodnika są komunikatywne, potrzebują dużo czasu by zbliżyć się do obcych. Ich wrażliwość bywa wadą, ponieważ bliskość i otwartość odsłania słabe punkty. Bezpośredniość i silne opinie odstraszają tych, którzy nie są gotowi na intelektualne dyskusje. Mimo wszystko, członkowie rodziny którzy cieszą się jego zaufaniem mogą liczyć na całkowite poświęcenie zodiakalnego wodnika - nawet jego kosztem. W przyjaźni poszukuje ludzi wyróżniających się trzema cechami - kreatywnością, intelektem i uczciwością. To samo tyczy się członków jego rodziny, których będzie trzymał blisko tylko jeżeli spełnią jego oczekiwania.

Kariera i finanse - horoskop wodnika

Niezwykła wyobraźnia wodnika świetnie sprawdza się w świecie biznesu. Osoby spod tego znaku powinny poszukiwać pracy, która umożliwi im rozwój. Silnie rozwinięty intelekt i gotowość na dzielenie się swoim talentem inspiruje wszystkich tych, którzy gotowi są na pracę w jego towarzystwie. To typ wizjonera, który angażuje się w aktywności polepszające życie wszystkich ludzi. W sprawach finansowych wyróżnia się talentem do zachowania balansu w zarabianiu i wydawaniu. Mają świetne poczucie stylu i nie boją się go pokazać, chętnie decydują się na odważne kreacje. Sugerowana ścieżka kariery dla wodnika to aktorstwo, pisarstwo i fotografia. W miejscu pracy potrzebują wolności i swobody w podejmowaniu decyzji. To niekonwencjonalny znak poszukujący sposobów na ekspresję swoich umiejętności.

Jak przypodobać się wodnikowi - mężczyźnie?

Mężczyzna spod znaku wodnika jest nieprzewidywalny, niezależny i inteligentny. To świetne cechy zbalansowane niestety przez niecodzienny upór, zawodność i brak zdecydowania. Chcąc zwrócić na siebie uwagę wodnika, musisz zachować spokój. Okazywanie emocji zbyt intensywnie może całkowicie go odstraszyć. Często żyje w swoim własnym świecie, pogrążony w myślach. Partner z którym będzie się mógł nimi podzielić, jednocześnie pokazujący im nowe perspektywy będzie dla nich idealny. Dobrym krokiem będzie więc zaczęcie głębszej znajomości w pierwszej kolejności od przyjaźni. Dopiero z czasem będą mogły wyewoluować prawdziwe romantyczne emocje, wodnik nigdy nie zdecyduje się na związek z kimś, kogo nie zna już bardzo dobrze. Należy szanować jego potrzebę wolności, indywidualność i potrzebę zmiany świata na lepsze.

Jak przypodobać się wodnikowi - kobiecie?

Chcąc zwrócić na siebie uwagę kobiety spod znaku wodnika należy pamiętać, że są niezależne, tajemnicze i ekscentryczne. Mają nietypowe poczucie humoru, które czasem przyćmiewa jednak ciągłe niezdecydowanie i brak konsekwencji w działaniu. Znajduje się w niej głęboka potrzeba romansu i znalezienia dobrego towarzysza rozmowy, mimo że sprawia wrażenie osoby chłodnej. Jest również niezwykłą partnerką w łóżku, nie boi się nowości, ale tylko gdy zostanie zapewnione jej poczucie, że jest czymś więcej niż przygodą. By zdecydowała się na związek, trzeba przypodobać się różnym aspektom jej osobowości. Szczególną uwagę przyciągają osoby wyróżniające się z tłumu, więc jeżeli chcesz stać się jej wybrankiem musisz być inny niż wszyscy ludzie, których już zna. Najgorszym błędem jaki można popełnić decydując się na związek z wodnikiem jest bycie wymagającym i natrętnym. Kobiety spod tego znaku potrzebują mnóstwo wolności, ponieważ są niezależne i nie tolerują prób kontrolowania. Chętnie wybierają partnerów spokojnych i opanowanych. Nie przepadają jednak za osobami otwarcie wyrażającymi swoje uczucia, zdecydowanie ważniejszy jest dla nich intelekt.