Horoskop Bliźnięta

Ekspresywne i bystre bliźnięta reprezentują jednocześnie dwie różne osobowości i nigdy nie można być pewnym którą akurat spotkamy. Są komunikatywne i gotowe na zabawę, lubią się socjalizować, jednak mają tendencję do nagłej zmiany nastroju. Stają się wtedy poważne i pełne różnego rodzaju rozważań. Fascynuje je niemal każdy aspekt świata, często odczuwają, że nie wystarczy im czasu by wszystko dokładnie poznać.

Bliźnięta- cechy główne

Silne strony: Delikatność, ciekawość, łatwość w przystosowaniu do sytuacji, szybkość nauki
Słabe strony: Nerwowość, brak stanowczości, brak spójności
Bliźnięta lubią: Muzyka, książki, krótkie rozmowy, wycieczki po mieście
Bliźnięta nie znoszą: Samotność, ograniczenia, powtarzalność i rutyna

Ten znak zodiaku należy do żywiołu powietrza, łącząc go bezpośrednio ze światem umysłu. Planetą pełniącą rolę przewodnika dla bliźniąt jest Merkury, reprezentujący komunikację i ruch. Osoby spod tego znaku często odczuwają, że brakuje im drugiej połowy siebie, próbując więc ją odnaleźć w nowych znajomościach i otwartym towarzystwie. Ich zmienność i otwartość sprawia, że spełniają się w roli artysty, dziennikarza i tym podobnym kreatywnym zawodom. Celem życia każdych zodiakalnych bliźniąt jest spróbowanie wszystkiego co oferuje im świat. W ich towarzystwie po prostu nie da się nudzić - kochają dobrą zabawę i nowe sposoby na jej doświadczanie - są pełni dziecinnej niewinności. Wśród przyjaciół bliźniąt znajduje się wiele osób z różnych środowisk, diametralnie różniących się między sobą poglądami i sposobami na życie. Rolą bliźniąt w świecie jest pokazanie ludziom, że ich różnice są piękne i ważne, dzięki czemu czują się ze sobą o wiele lepiej. Podstawą szczęścia tego znaku jest otwarta komunikacja na różnego rodzaju tematy. To dla bliźniąt równie ważne co kontakt fizyczny. Zawsze gotowe na flirt są w stanie często zmieniać partnerów, dopóki nie znajdą tego idealnego, spełniającego ich potrzeby. Wymagają ekscytacji, różnorodności i pasji. Znajdując partnera który ofiaruje im to wszystko jednocześnie, może być pewien że trafi do ich serca na długo.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Bliźnięta w związku - kobieta

Kobiety spod znaku bliźniąt posiadają w sobie mnóstwo energii i niezwykłą moc uwodzenia. Bystry umysł i skłonność do eksperymentów sprawia, że nie każdy partner odnajdzie się w ich towarzystwie. Nie posiadają konkretnej pasji, bo interesuje je wiele tematów jednocześnie - ciężko im skupić się tylko na jednej dziedzinie życia. Chętnie flirtuje i zmienia partnerów kiedy tylko poczuje, że za nią nie nadążają. Unikają małżeństwa i zobowiązań, które wydają im się ograniczeniem. W przypadku gdy jednak uda się nawiązać głębszą relację, stworzą z partnerem związek pełen wspólnych aktywności.

Bliźnięta w związku - mężczyzna

Podstawą udanego związku z bliźniętami jest gotowość na otwartą komunikację i intelektualne wyzwania. Największą przeszkodą na drodze do szczęścia jest fakt, że wszystkie związki z czasem zaczynają przejawiać pewną rutynę, której bliźnięta nie znoszą. Trudno jest więc odnaleźć im uczucia, które trwałyby na długo. Dodatkowo natura polegająca na rozpowszechnianiu różnego rodzaju informacji - bez głębszego zastanawiania się nad nimi - nie ułatwia tego zadania. Czują potrzebę bycia w ciągłym ruchu, a związki często ograniczają im tę możliwość w znacznym stopniu.

Bliźnięta - rodzic i przyjaciel

Nie jest trudno o zaprzyjaźnienie się z osoba spod znaku bliźniąt. Są nadzwyczajnie socjalne i kochają spędzać czas z ludźmi. Szukają wśród nich zrozumienia i nowych sposobów na postrzeganie świata. Szczególnie interesujący wydają im się ludzie o silnych poglądach. W przypadku gdy nie mamy im za dużo do powiedzenia, szybko tracą zainteresowanie i kontynuują poszukiwanie kogoś ciekawszego. Największą siłą pchającą ich do przodu jest rozpowszechnianie uzyskanych informacji. Bardzo ważna dla bliźniąt jest jednak rodzina. Wyjątkowo łatwo nawiązują kontakt z dziećmi, które ich uwielbiają. Brak przywiązania do partnerów nie przejawia się w ogóle w relacjach rodzinnych, gdyż ich podejście do domowników jest wyjątkowo spokojne. Mimo licznych obowiązków spływających na bliźnięta przez tego typu relacje, radzą sobie z nimi doskonale, wypełniając powierzone zadania zupełnie jakby byli w dwóch miejscach na raz.

Kariera i finanse - horoskop bliźniąt

Idealną pracą dla bliźniąt będzie taka, która stymuluje ich potrzebę wysiłku intelektualnego. Są bardzo inteligentne, wymagają przy tym jednak licznych kontaktów i dużej dynamiki w miejscu pracy. Spełniają się świetnie w roli handlarzy, pisarzy, prawników lub wynalazców, ale równie dobrze poradzą sobie w każdej pracy wymagającej od nich komunikacji. Można powiedzieć, że to znak stworzony do wykonywania wielu zadań na raz, tak samo jak rozwiązywania licznych problemów. Rutynowe zajęcia nie pozwalają im prawdziwie lśnić. Uważają pieniądze za zło konieczne, nie poświęcają dużo czasu szukając metod na ich zarobienie ani wydawanie. Wymagają solidnych podstaw, aby utrzymać swoje finanse w ryzach, dając im poczucie pewności i bezpieczeństwa, którego nawet nie wiedzą że potrzebują.

Jak przypodobać się bliźniętom - mężczyźnie?

Osoby spod tego znaku są pełne entuzjazmu i życia. Zodiakalne bliźnięta mają dużą chęć doświadczenia licznych przygód, dobrze się przy tym bawiąc. Dzięki temu stają się idealnym partnerem dla osoby potrzebującej dynamiki w związku. Często zdarza im się flirtować, przychodzi im to zupełnie naturalnie. Są jednocześnie bardzo niezdecydowane i mądre, jednocześnie przyciągając uwagę płci przeciwnej. Mężczyzna spod tego znaku potrzebuje poczucia wolności i przestrzeni. By zdobyć jego serce koniecznym warunkiem jest bycie pełnym energii i chęci przygody, doceni również śmianie się z jego żartów. Nie jest jednak najlepszą osobą do rozmawiania o głębszych uczuciach, woli je okazywać w inny sposób. Życie seksualne może być z nim niezwykłym doświadczeniem, ale tylko z osobą która nie boi się eksperymentów. Również w tym aspekcie życia ceni sobie otwartość na nowe doświadczenia.

Jak przypodobać się bliźniętom - kobiecie?

Chcąc przyciągnąć uwagę kobiety spod znaku bliźniąt, trzeba być gotowym na zderzenie z jej podwójną osobowością. Przejście z łagodnej i kochającej do zdystansowanej w przeciągu kilku minut nie jest w żadnym stopniu niespodziewane. Jej naturalne predyspozycje do pozostania w dalekiej odległości od innych przeplatają się z chęcią ucieczki w poszukiwaniu mniej zobowiązującej miłości. Zawsze jest gotowa poznać kogoś nowego, nie koniecznie w romantycznym tego znaczeniu, na pewno będzie to jednak problematyczna cecha dla bardziej zazdrosnych znaków. Nawiązanie głębszych relacji z kobietą spod tego znaku wymaga zdecydowanie wiele czasu, cierpliwości i zrozumienia. Jeżeli jednak poczuje, że jej partner spełnia liczne potrzeby intelektualne, to ona sama zasugeruje założenie rodziny i szybkie małżeństwo. Imponują jej partnerzy potrafiący ciągle uczyć jej czegoś nowego. W największej liczbie przypadków nie nawiązuje licznych relacji seksualnych, najczęściej rezerwując wszystko co najlepsze tylko dla ukochanego wybranka. Skorzystaj z porad wróżki online by zapewnić sobie sukces!