Horoskop kwiatowy

Wykorzystanie kwiatów ma bogatą historię w ludzkiej kulturze. Często reprezentują skomplikowane uczucia. Ich obecność podkreśla znaczenie wyniosłych sytuacji lub wyjątkowych wydarzeń. Połączenie kwiatów z datami urodzenia, czyli horoskop kwiatowy przypisuje osobom, które przyszły na świat w konkretnym zakresie dat cechy charakterystyczne wybranych roślin. Co daje znajomość swojego kwiatu? Przede wszystkim okazję na lepsze poznanie swojego wnętrza. Dowiedz się jak wróżka Kristina interpretuje każdy z nich!

Kwiat przypisany do znaku zodiaku

Analizując charakterystyczne cechy każdego kwiatu, można zauważyć pokrywanie się opisów z posiadanym astrologicznym znakiem zodiaku. Uwarunkowane jest to faktem, iż energie wszechświata wzajemnie się przeplatają i uzupełniają. W niektórych rejonach świata owe cechy przypisuje się drzewom (horoskop celtycki), w innych zwierzętom (horoskop chiński). W każdym przypadku obserwuje się jednak podobne schematy. To najlepszy sposób na potwierdzenie ich słuszności - zmienia się jedynie sposób reprezentacji informacji. Dzięki temu horoskop kwiatowy jest tak samo skuteczny i prawdziwy jak klasyczny horoskop astrologiczny.

Horoskop kwiatowy 2021

Wykonanie wróżby horoskopu kwiatowego jest trudnym zadaniem. Z tego względu przygotowując prognozy na rok 2021, wróżki kierują się przede wszystkim energiami planet. W efekcie przepowiednie horoskopu kwiatowego są bardzo zbliżone do przepowiedni astrologicznych. Każdy kwiat, który pokrywa się datami ze znakiem zodiaku posiadacza może spodziewać się wydarzeń określonych w klasycznym horoskopie. W przeciwnym wypadku okazuje się, że niesprawdzone do tej pory wróżby nie były przeznaczone dla danej osoby. Zgłębienie horoskopu kwiatowego pozwoli odkryć treść prawdziwej przepowiedni - wystarczy skontaktować się z ekspertem online!