Horoskop Majów

Bazowany na skomplikowanym kalendarzu Majów horoskop dzieli jeden rok na osiemnaście części. Każdej z nich przypisano szlachetny kamień, pełniący rolę znaku zodiaku w klasycznym horoskopie astrologicznym. Również w tym przypadku wykorzystuje się gwiazdy do przepowiadania przyszłości - Majowie byli wybitnymi astronomami i astrologami. Badaniem ruchów ciał niebieskich zajmowali się najwyższi kapłani. Poznaj swój kamień urodzenia i odkryj sekrety duchowego wnętrza!

Horoskop Majów - data urodzenia

Znaki Majów i ich znaczenie

Kamienie szlachetne pełnią rolę znaków zodiaku w klasycznym horoskopie. Przypisanie konkretnej nazwy podanemu zakresowi dat ułatwia zapamiętanie i rozpoznawanie charakterystycznych cech, które zyskują osoby urodzone w tych dniach. Cechy zostały natomiast przypisane dzięki wieloletnim obserwacjom nie tylko gwiazd, ale też ludzkich zachowań. Astrologia Majów może odkryć nieznane wcześniej tajemnice osobowości również ludziom współczesnym. Niemal zapomniana wiedza po wielu latach zaczyna ponownie zyskiwać popularność, na co ma wpływ jej trafność i skuteczność.

Kalendarz Majów - sprawdź kim jesteś!

Aby poznać swój kamień szlachetny, wystarczy odkryć przypisane im daty pokrywające się z datą własnych urodzin. W ten prosty, darmowy sposób można zacząć zgłębiać sekrety własnego wnętrza i zrobić pierwszy krok na ścieżce duchowego rozwoju. Warto korzystać z więcej niż jednej metody wróżb. Doświadczenia starożytnych kultur mogą rzucić nowe światło nawet na pozornie dobrze poznane cechy własnej osobowości.

Horoskop Majów 2021

Doświadczeni eksperci astrologii są w stanie opracować treść rzetelnego horoskopu Majów 2021, który się sprawdza. W oparciu o obserwacje ruchu planet i gwiazd możliwe jest przygotowanie wróżby na cały rok dla każdego kamienia szlachetnego - odpowiednika znaku zodiaku. Wystarczy ustalić do którego z nich przypisuje się własną datę urodzenia, by poznać treść spersonalizowanej wróżby online.