Horoskop tygodniowy online
Tygodniowy 22 listopada – 28 listopada
22 listopada, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 24 listopada
24 listopada, 2021

Horoskop dnia - Wtorek 23 listopada 2021

Sprawdź swój horoskop na dziś!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Baran we Wtorek może spełnić się w roli doradcy. Jego cenne wskazówki pomogą rozwiązać skomplikowany problem. Być może postanowi się również kimś zaopiekować. Warto wykorzystać te okoliczności w swojej pracy, by poprowadzić zespół w kierunku sukcesu.

Horoskop dzienny Byk

Horoskop dla Byka na wtorek przepowiada mu uznanie ze strony współpracowników. Jego dokonania zostaną zauważone i docenione. To także dobry dzień do polepszenia relacji towarzyskich. Jeżeli do tej pory w związku panował okres ochłodzenia, ten stan ulegnie w końcu zmianie.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Wtorek przyniesie Bliźniętom okazję do podjęcia jakiegoś wyzwania. Ich celne uwagi pozwolą im udowodnić swoje racje w szerszym gronie. Bliźnięta mogą dziś spodziewać się także realizacji wszelkich planów - nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym.

Horoskop dzienny Rak

Horoskop na wtorek dla Raka przepowiada nadejście końca pewnego okresu w jego życiu. Postanowi za wszelką cenę uwolnić się od aspektu codzienności, który mu nie odpowiada. To dla niego dzień podejmowania decyzji i rezygnacji z zobowiązań.

Horoskop dzienny Lew

Wtorek przyniesie Lwom przyjemne niespodzianki. Ich dzień rozpocznie się przyjemnie i spokojnie. Wszystkie osoby z najbliższego otoczenia będą dla nich zaskakująco miłe, a rozmowy zapewnią im źródło rozrywki i dobrego humoru.

Horoskop dzienny Panna

Plany Panny we wtorek mogą zostać pokrzyżowane przez nieprzychylne osoby z najbliższego otoczenia. Okazuje się jednak, że Pannie wyjdzie to na dobre. Ten dzień może przynieść także nieporozumienia w miejscu pracy, które związane będą z finansami.

Horoskop dzienny Waga

Waga powinna przez cały dzień uważać na wypowiadane słowa - w przeciwnym wypadku może popełnić błąd i odezwać się w nieodpowiednim momencie. Takie zachowanie może sprawić jej sporo problemów. Okazuje się także, że Waga stanie się dla kogoś przeszkodą.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion we Wtorek może zostać oczarowany przez cudze względy. Poczuje, że nie może się oprzeć rzucanym na niego urokom. Uwarunkowane jest to faktem, że brakuje mu aktualnie bliskości drugiego człowieka. W ostatnich dniach za bardzo poświęcał się karierze, Skorpion postanowi więc oddać się miłości.

Horoskop dzienny Koziorożec

We wtorek Koziorożce odczują stratę dotychczasowej energii do działania oraz motywacji. Niechętnie zabiorą się za wykonywanie swoich zawodowych obowiązków. Potrzebują czasu na przeanalizowanie swojej sytuacji. Warto poświęcić wieczór na chwilę relaksu.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec postanowi poświęcić dzisiaj więcej czasu na planowanie swojej przyszłości. Krytycznie spojrzy na dotychczasowe plany i oceni je pod bardziej praktycznym kątem. Aktualna pozycja planet zachęci go także do poszukiwania źródła dodatkowego dochodu.

Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop dla Wodnika na wtorek przepowiada mu udany dzień w pracy. Pojawi się sytuacja, która znacznie poprawi jego humor lub pomoże rozwijać się biznesowi. Pozytywy czekają Wodnika także w związku - ktoś postanowi bardzo odważnie podjąć działania względem niego.

Horoskop dzienny Ryby

We wtorek Ryby poczują się zmęczone i przytłoczone nieudolnością ludzi, z którymi muszą współpracować. Warto zastanowić się nad odcięciem kontaktu z drażniącą osobą. Okazuje się, że troska bywa czasem zbyt męcząca.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!