Horoskop Strzelec

Pełne energii i ciekawe świata strzelce są największymi podróżnikami wśród wszystkich znaków zodiaku. Ich otwarty umysł i filozoficzne spojrzenie są motywacją do odkrywania prawdy o życiu w najlepszy możliwy sposób - poznając świat. Strzelce uwielbiają zmiany i przemiana śmiałych myśli w odważne akcje nie sprawia im problemów. Obierając sobie cokolwiek na cel, nigdy nie zbaczają z kursu by go osiągnąć.

Strzelec- cechy główne

Silne strony: Szczodrość, idealizm, świetnie poczucie humoru
Słabe strony: Niecierpliwość, szczerość do bólu, obietnice bez pokrycia
Strzelce lubią: Wolność, podróże, filozofia
Strzelce nie znoszą: Ograniczenia, szczegóły, czepliwość

Tak jak dla wszystkich innych znaków należących do żywiołu ognia, bardzo ważnym aspektem dla strzelców jest doświadczanie świata który ich otacza. Planetą mającą najbardziej zauważalny wpływ na ten znak jest Jowisz, największa planeta w zodiaku. Ich entuzjazm nie zna ograniczeń, co sprawia że są bardzo żywiołowi, ciekawi świata oraz posiadają świetne poczucie humoru. Wolność to dla nich najwyższa wartość, dzięki niej mogą zwiedzać świat i doceniać jego liczne kultury i sposoby myślenia. Urodzeni w strzelcu często przejawiają niecierpliwość i brak taktu gdy czują, że cokolwiek zostało im narzucone z góry. Najlepszym partnerem dla strzelca będzie osoba, która nauczy go jak wyrażać siebie z tolerancją dla innych punktów widzenia - w akceptowany społecznie sposób.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop Strzelec w związku - kobieta

Kobiety spod znaku strzelca najbardziej odchodzą od standardowego obrazu kobiety w społeczeństwie. Pewne siebie, niezależne i bezpośrednie kochają dobrą zabawę i spontaniczne przyjemności. Otaczają się licznymi przyjaciółmi, dodatkowo zarażając entuzjazmem wszystkich wokół. Pragnie partnera, który nie będzie narzucać jej żadnych ograniczeń - sama potrafi dostarczyć mu wszystko, czego może potrzebować. Decydując się na prawdziwy związek, można mieć pewność co do szczerości jej uczuć. Nienawidzi zdrady i próby kontroli jej spontanicznej natury. Jej umysł pragnie przygód, podróży i nowości - kochające spokój znaki mogą się przy niej szybko zmęczyć. Oferuje jednak ogromne ilości ciepła i jej partner będzie marzył o byciu u jej boku cały czas. Seks jest dla niej naturalnym następstwem związku i nie będzie się ograniczać od korzystania z jego uroków ze swoim wybrankiem.

Strzelec w związku - mężczyzna

Uwielbiające dobrą zabawę i humor strzelce bardzo cenią sobie przyjemnie spędzony czas ze swoim partnerem. Osoby które odznaczają się taką samą otwartością jak one z pewnością odnajdą się w jego towarzystwie. Są gotowe spróbować niemal wszystkiego, więc nigdy nie będzie okazji narzekać na nudę. Między seksem i miłością jest jednak cienka linia, którą łatwo przekraczają. W ich sypialniach często pojawiają się twarze nowych partnerów, jednak gdy znajdą prawdziwą miłość stają się lojalne i wierne jak nigdy wcześniej. Od swoich ukochanych wymagają inteligencji, wrażliwości i ekspresyjności.

Horoskop Strzelec - rodzic i przyjaciel

To bardzo wesołe osoby zawsze otoczone kręgiem przyjaciół. Są wręcz stworzone by kochać śmiech i różnorodność towarzystwa w którym się obracają. Szanują również życie i kultury w każdej formie. Z łatwością przyjdzie im nawiązać przyjaźnie w każdym zakątku ziemi. Jeżeli ich rodzina znajduje się w niebezpieczeństwie, stają się oddane i chętnie do zrobienia niemal wszystkiego by ją chronić.

Kariera i finanse strzelca

Łatwość w wizualizacji swoich celów sprzyja strzelcom w realizacji zawodowej. Zawsze wiedzą co powiedzieć i pełnią rolę wspaniałych sprzedawców. Przede wszystkim cenią sobie dynamiczną atmosferę w której świetnie się odnajdują. Agent biura podróży, fotograf, artysta i ambasador są świetnymi ofertami pracy dla ludzi spod tego znaku, które pozwolą im na realizację swoich najbardziej podstawowych potrzeb. Uwielbiają też wydawać pieniądze, na które ciężko pracują. Strzelec jest uznawany za jeden z najbardziej szczęśliwych znaków zodiaku. Nie przywiązuje zbytniej wagi do tego skąd pochodzą pieniądze które otrzymuje. Ochoczo podejmują ryzyko i głęboko wierzą, że wszechświat doświadczy im wszystkiego, czego potrzebują.

Jak przypodobać się strzelcowi - mężczyźnie?

Mężczyźni spod znaku strzelca uwielbiają dobrą zabawę, są również wiecznymi podróżnikami. Interesują się religiami, filozofią i poszukują głębszego znaczenia świata w którym żyją. Kochają przygody i widzą wiele ścieżek którymi mogą podążać na drodze do szczęścia. Optymizm i odwaga to ich najlepsze cechy, których brakuje licznym znakom. Chcąc przypodobać się mężczyźnie - strzelcowi, nie można wchodzić mu w drogę. Trzeba stać się towarzyszem jego podróży, szanując przy tym jego zdanie i doświadczenie. Należy jednak uważać na jego niecierpliwość i przesadną pewność siebie. Zależy mu mocno na poczuciu wolności, więc pamiętaj by dobrze wyczuwać kiedy odpuścić. Mężczyzna spod znaku strzelca myśli w sposób logiczny, uważnie słucha różnych opowieści które analizuje na swój sposób zanim dochodzi do konkluzji. Wykonując wróżbę z kart tarota można odkryć, czy interesują go wspólne podróże. Strzelec znaki zodiaku pozostawia daleko w tyle jeżeli chodzi o chęć zmian i podróży.

Jak przypodobać się strzelcowi - kobiecie?

Kobiety - strzelce są niezależne, pełne energii i "dzikie". Uwielbiają wyrażać siebie w sposób seksualny i są zdecydowane żyć pełnią życia. Osobowość strzelca jest żywa, dociekliwa i ekscytująca. Kobiety spod tego znaku są zawsze szczere, mówią to, co akurat mają w głowie i cenią sobie wolność. Chcąc zwrócić na siebie jej uwagę, zaproś ją na randkę na świeżym powietrzu - kocha przygody i długie rozmowy w czasie spacerów. Nie znosi natomiast nudy i potrzebuje ciągłych wyzwań. Nie oczekuj również, że zakocha się w tobie od razu - gdy jednak do tego dojdzie, będzie lojalna i opiekuńcza. Uważaj by nie dawać jej znaków że bycie z tobą jest zbyt trudne - po prostu zrezygnuje z głębszej relacji. Często zdarza się, że posiada licznych partnerów, bo żaden nie oferuje jej wystarczająco dużo szczęścia i wolności. Nie obędzie się bez miłości do podróży i wolnej duszy. Jej życie jest przygodą i oczekuje od partnera, by również w niej uczestniczył - nie ograniczał.