Jasnowidz online

Czym jest jasnowidzenie? Tym terminem określa się umiejętność dostrzegania wydarzeń przyszłości lub przeszłości z pominięciem podstawowych zmysłów percepcji. Jasnowidz to osoba o wyjątkowych zdolnościach do przepowiadania nachodzących wydarzeń na podstawie ukazujących mu się wizji. Najczęściej przybierają postać obrazów, które samodzielnie interpretuje. Zdarzają się również klarowne wizje, bezpośrednio opisujące przyszłość. Wszystko zależy od indywidualnych zdolności jasnowidza. Poproś o wróżbę jasnowidza na telefon!

Metody jasnowidzenia

Wyróżnia się kilka podstawowych metod jasnowidzenia, które umożliwiają postrzeganie bez wykorzystania zmysłów. Intuicja jasnowidza pozwala mu obserwować wydarzenia, w których osobiście nie uczestniczył. Osoby obdarzone umiejętnością jasnowidzenia najczęściej dostrzegają wydarzenia przyszłości. Istnieje jednak wiele innych, zupełnie odmiennych sposobów na wykorzystanie parapsychologicznego daru. Definiuje się takie rodzaje jak:

 • Prekognicja - dostrzeganie wydarzeń przyszłości.
 • Retrokognicja - wizje wydarzeń, które już miały miejsce. Tego rodzaju umiejętności okazują się przydatne przy rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych lub odkrywaniu rodzinnych tajemnic. Często korzysta się z usług jasnowidza poszukując osób zaginionych.
 • Eksterioryzacja - oddzielenie duszy od ciała, pozwala jasnowidzowi przenieść się w odległe miejsca.
 • Psychometria - wizja przeszłości wywołana kontaktem z przedmiotem posiadacza. W przeciwieństwie do retrokognicji bezpośrednie zbliżenie do obiektu przepełnionego energiami właściciela jest konieczne.
 • Auroskopia - umiejętność dostrzegania aury.
 • Teleradiestezja - badanie wibracji energetycznych na odległość.

Warto wspomnieć również o podziale opracowanym już w dziewiętnastym wieku. Ówczesna literatura definiuje jasnowidzenie:

 • Astralne
 • Mentalne
 • Przyczynowe

Jak działa jasnowidzenie?

Wróżby mogą być wykonywane na zlecenie, dotyczą wtedy konkretnych osób i wydarzeń. Zdarza się jednak, że wizja sama nawiedza umysł jasnowidza. Dotyczy wtedy kluczowych wydarzeń przyszłości, które mogą zmienić losy całego świata. Zdarza się, że nie od razu przekaz wizji jest dla eksperta zrozumiały. Dopiero po pewnym czasie może podzielić się swoimi przepowiedniami z resztą świata. Nie zawsze udaje się również wykonać wróżbę na życzenie klienta. Tylko wybrane grono jasnowidzów, którzy opanowali swoje umiejętności do perfekcji potrafi dojrzeć informacje kluczowe dla osób, które zwracają się do nich z prośbą o pomoc. Mogą im w tym pomóc osobiste przedmioty pełne ich energii lub długotrwała medytacja.

Skontaktuj się z jasnowidzem, by poznać nadchodzące wydarzenia lub przyczyny kryzysów w przeszłości.

Jasnowidzenie w snach

Doświadczeni eksperci, którzy niejednokrotnie pomagali swoim klientom klarownymi wizjami, najczęściej dostrzegają je w czasie snów. Odcięcie się od fizycznych bodźców pozwala im zaglądnąć we wnętrze własnej podświadomości. Wrażliwe na energie jednostki mogą wtedy całkowicie świadomie skupić się na zapamiętywaniu tajemniczych obrazów. Nie jest to jednak jedyny sposób na ujrzenie realistycznej wizji. Niektórzy z nich, dzięki technikom medytacyjnym decydują się na wróżby z kryształowej kuli. Dzięki mocy kryształu mogą ujrzeć we wnętrzu magicznej sfery obrazy, podobne do tych które pojawiają się w ich umyśle w czasie snów. Inni z kolei potrzebują bezpośredniego kontaktu z przedmiotem należącym do człowieka, którego ma dotyczyć wróżba. Do jasnowidzów zalicza się także osoby zdolne do odczytywania aury.

Polski jasnowidz - znani eksperci

Którzy jasnowidzowie w Polsce cieszą się największą popularnością? Trafne wizje zapewniły wysoką rozpoznawalność kilku wybitnym wróżbitom:

 • jasnowidz Krzysztof Jackowski - najpopularniejszy polski jasnowidz z Człuchowa zajmuje się ustalaniem wydarzeń przeszłości od ponad kilkunastu lat. Dzięki swoim zdolnościom pomaga odnajdywać osoby zagubione jedynie na podstawie kontaktu z ich osobistymi przedmiotami. Przepełnione energią obiekty pozwalają mu trafnie określać okoliczności ich zaginięcia oraz aktualny stan w jakim znajdują się ich posiadacze. Swoich wizji doświadcza zazwyczaj w odosobnieniu, gdzie intensywnie skupia się na poszukiwanym. Z usług jasnowidza korzysta nawet policja, gdy standardowe metody poszukiwań zawodzą.
 • Aron jasnowidz - zakres działań jasnowidza obejmuje między innymi wizje przyszłości, uzdrawianie energetyczne i poszukiwania zagubionych. Doświadczony w technikach medytacyjnych twierdzi, że nawiązał kontakt z istotami wyższymi, które udzielają mu porad. To osoba wrażliwa na energie wszechświata, wykorzystująca swoje umiejętności do niesienia pomocy zagubionym duszom.
 • jasnowidz Oskar - ekspert udziela porad związanych z przepowiadaniem przyszłości, diagnozowaniem chorób i energetycznym uzdrawianiem. Z jego wsparciem możliwe staje się odkrycie nadchodzących wydarzeń dotyczących konkretnych osób lub ogólnoświatowych zmian. Skontaktuj się z jasnowidzem przez SMS i rozwiąż swój problem!

Jasnowidz na telefon

Poszukując ezoterycznego wsparcia, kontakt z jasnowidzem może okazać się przełomowy w skomplikowanej sprawie. Warto skontaktować się jasnowidzem przez telefon lub inną, wybraną przez siebie metodą. Podobnie jak wróżki online, jasnowidzowie oferują swoje usługi przez Internet. Wystarczy wybrać jednego z dostępnych ekspertów, wygodny sposób kontaktu i przedstawić mu swój problem. Potrzeba czasu, by wizja mogła ukazać się wróżbicie. Z tego względu należy cierpliwie czekać na odpowiedź medium.

Darmowe pytanie do jasnowidza

Kontakt z wybranym przez siebie jasnowidzem nie musi być kosztowny. Niektórzy z nich decydują się na przepowiadanie przyszłości całkowicie za darmo. W takim przypadku umieszczają treść swojej wizji w Internecie. Zdarza się również, że medium postanawia z własnej woli udzielić pomocy, na przykład w poszukiwaniach osób zaginionych. Wysyłając wiadomość do jasnowidza przez darmowy formularz kontaktowy, może okazać się, że również w tym przypadku zdecyduje poświęcić swój czas na przeprowadzenie wizji.

Jasnowidzenie dla początkujących

Istnieje błędne przekonanie, że tylko osoby obdarzone naturalnym darem mogą ujrzeć klarowne wizje przyszłości. W rzeczywistości każda osoba gotowa poświęcić czas na rozwijanie umiejętności związanych z medytacją i intuicją może zacząć dostrzegać wyraźne obrazy. Dzięki poradom doświadczonych jasnowidzów można zacząć ćwiczyć ezoteryczne umiejętności we własnym domu. Przekonaj się jak odkryć w sobie ukryte zdolności!