Horoskop Byk

Praktyczne i przyziemne byki są znakiem reprezentującym zbieranie owoców ciężkiej pracy. Uwielbiają być otoczone pięknem i miłością w każdej postaci, często skłaniają się ku hedonizmowi i ziemskim przyjemnościom. Osoby spod tego znaku przede wszystkim cenią sobie zmysł dotyku oraz smaku. Konserwatywny i stabilny byk jest znakiem na którym można polegać. Podejmując decyzję trzyma się jej do samego końca, aż osiąga pełną satysfakcję.

Byk- cechy główne

Silne strony: Cierpliwość, praktyczność, odpowiedzialność, stabilność
Słabe strony: Upartość, bezkompromisowość
Byki lubią: Gotowanie, ogrodnictwo, romans, przedmioty wysokiej jakości, prace ręczne
Byki nie znoszą: Zmienność, komplikacje, niepewność

Ten znak zodiaku należy do żywiołu ziemi, co wiąże się z praktyczną, realistyczną perspektywą na spotykane zrządzenia losu. Rzadko zdarza się, by byk posiadał problem z pieniędzmi. Zaczynając projekt, dbają o niego nawet przez kilka lat by uzyskać z niego jak najwięcej. Ich poświęcenie sprawie czasem bywa postrzegane jako zwykły upór. Wszystkie te cechy sprawiają, że byki są świetnymi, lojalnymi pracownikami i stabilnymi partnerami. Otaczają opieką swoich partnerów, dbając o ich potrzeby. Planetą rządzącą zodiakalnym bykiem jest Wenus - planeta piękna, satysfakcji i miłości. Delikatna natura czyni z nich wspaniałych kucharzy i artystów. Nie przepadają za nagłymi zmianami i krytyką skierowaną w ich stronę. Posiadają nadzwyczajną zdolność do przemawiania "głosem rozsądku" w chaotycznej sytuacji.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Byk w związku - kobieta

Charakteryzujące się wyjątkowym urokiem kobiety spod znaku byka szukają w związku przede wszystkim stabilności. Idealny partner zaoferuje jej solidność i bezwarunkową wierność. Osoba, której uczucia są zbyt zmienne będzie dla nich źródłem cierpienia. Nie interesują ich również krótkie romanse, przede wszystkim potrzebują czułego i bliskiego kochanka. Spośród wszystkich znaków zodiaku, byki uznawane są za najbardziej zazdrosne - cenią sobie posiadanie partnera na własność. Lepiej nie dawać im powodów do podejrzeń - mogą wpaść w prawdziwą furię. Kieruje nimi potrzeba dominacji nad partnerem, jednak oferują mu przy tym niemal macierzyńską miłość. Świetnie odnajdują się w codziennej rutynie i nie potrzebują wielu wrażeń, dzięki czemu świetnie zgrywają się z mniej energicznymi znakami. Doceniają wyraźnie postawione granice i wygodę konformicznego życia. Skomplikowana psychika partnera może być dla nich wyczerpująca. Jeżeli twoim tematem zainteresowań jest horoskop byk nie zaskakuje swoją stabilnością.

Byk w związku - mężczyzna

Decydując się na zbliżenie z zodiakalnym bykiem, wymagane jest sporo cierpliwości. Wrażliwość na dotyk, zapach i wszystkie inne zmysły przejawia się najlepiej w znanym im otoczeniu, gdzie czują się zrelaksowane. To poczucie bezpieczeństwa jest dla nich bardzo ważne. Nawiązując z kimś głębszą relację zaczynają z czasem wymagać od partnera nieco więcej niż wcześniej. Znajdują oparcie w praktycznym rozumowaniu, gdy emocje ukochanej połówki zaczynają wywoływać zmiany w ich postrzeganiu świata. Ich wyborem padają osoby z podobnego środowiska, które spełniają ich intelektualne potrzeby, a także posiadające podobną wizję na założenie rodziny i jak powinna ona funkcjonować. Spodziewają się częstych prezentów i dowodów miłości, by mieć pewność, że są darzone uczuciem. W przypadku gdy podążają za swoim moralnym kompasem zbyt często, zamykają się całkowicie na nowości i wpadają w pętlę frustracji której nie umieją rozwiązać. Ma to duży wpływ na relacje z innymi znakami, która staje się skomplikowana.

Horoskop Byka - rodzic i przyjaciel

Jako przyjaciele zodiakalne byki są przede wszystkim lojalne, chętnie pomagają swoim najbliższym przyjaciołom. Niestety często bywa tak, że zamykają się przed zewnętrznym światem, unikając nowych kontaktów. Najwięcej przyjaciół posiadają z okresu swojego dzieciństwa, dbają o rozwijanie tej relacji w najbardziej angażujący sposób. Gdy już uda im się z kimś połączyć, zrobią wszystko by tak pozostało. To samo tyczy się ich relacji z rodziną, która jest bardzo ważna dla każdego byka. Doceniają czas spędzony z dziećmi, szanują obyczaje i zawsze uczestniczą w większych rodzinnych zjazdach. Uwielbiają wyprawiać domowe przyjęcia dla swoich najbliższych i chętnie przygotują wystawną kolację, nawet nie otrzymując nic w zamian. Sprawdź jak sprawić przyjemność rodzicowi spod znaku byka poznając dokładniej jego horoskop.

Kariera i finanse byka

Zodiakalne byki uwielbiają pieniądze i nie boją się ciężko pracować by je zyskać. Są cierpliwe i niezawodne, bez znaczenia na szczebel zatrudnienia. Stabilność jest kluczem do zrozumienia metod ich pracy. Poszukiwanie przyziemnych przyjemności jest celem każdego byka. Osiąganie ich ma bezpośredni wpływ na poczucie własnej wartości, a praca jest jedynie drogą do zdobycia jak największej ilości dóbr. Nie mają problemów z zarządzaniem swoimi finansami, zawsze spłacają wszystkie rachunki na czas. Biorą odpowiedzialność za wykonywaną pracę i dostarczanie źródła dochodu dla domostwa. Polecane dla byka zawody związane są z rolnictwem, finansami, gotowaniem i sztuką.

Jak przypodobać się bykowi - mężczyźnie?

Jeżeli szukasz silnego, szczodrego i lojalnego mężczyzny - osoby spod znaku byka są dla ciebie stworzone. Są cierpliwe, wrażliwe i zawsze odwzajemniają okazywane im uczucia. Mężczyzna spod tego znaku nigdy nie pozwoli sobie na drobne romanse i flirty. Warto pamiętać, że nie przepadają za sztucznością i łatwo ją wyczuwają, nie uda się więc go oszukać fałszywymi deklaracjami. Przede wszystkim potrzebują czasu i cierpliwości na zbudowanie silnej relacji. Osoby spod tego znaku nie są przesadnie rozgadane, najlepszą metodą na randkę będzie więc zaproszenie go do siebie na domowy posiłek w komfortowej, ciepłej atmosferze. Jeżeli chodzi o seks, nigdy nie będzie wywierał nacisku na swojego partnera. Uważa, że potrzeba powinna przyjść naturalnie. Pamiętaj jednak, że jego statyczny charakter nie pozwoli mu na wybaczenie zdrady, buduj więc powoli jego zaufanie.

Jak przypodobać się bykowi - kobiecie?

Kobiety spod tego znaku marzą o prawdziwej miłości i poczuciu bezpieczeństwa. Raczej nie można się spodziewać by oddała się swoim instynktom zbyt szybko - to by było nierozsądne. Pragnąc zdobyć jej uwagę, a potem serce, potrzeba dużo cierpliwości i spędzonego wspólnie czasu. Najważniejsze jest poczucie komfortu bez którego nie będzie w stanie się prawdziwie otworzyć. Gdy jednak uda się poczekać wystarczająco długo, stanie się lojalną, bliską osobą gotową poświęcić wszystko dla partnera - tak długo jak pozostanie jej wierny. Osoby spod tego znaku doceniają w życiu drobne rzeczy, dobrym pomysłem będzie więc zaproszenie jej na randki pełne dobrego jedzenia i wina. Pamiętaj, by nigdy jej nie pośpieszać - piękno potrzebuje czasu by prawdziwie rozkwitnąć. Warto jednak postarać się wyjątkowo mocno, gdyż kobiety spod znaku byka oddadzą ukochanemu swoje serce całkowicie.