Masaż PeLoHa

Pokój, miłość, harmonia

Co to jest masaż PeLoHa? Eksperci pracy z energią wykonują wysoko relaksacyjny, holistyczny masaż dzięki któremu staje się możliwe przywrócenie utraconego balansu i harmonii. Delikatne, precyzyjne ruchy i uzdrawiające intencje uwalniają organizm od stresu i bólu. Dzięki pracy terapeuty odblokowują się kanały energetyczne, wywołując poczucie spokoju a następnie uwalniając skryte emocje. Staje się więc pewnego rodzaju rytuałem, w którym ciało, duch i psychika stają się ponownie jednością.

Masaż PeLoHa - opis

Nazwa tego wysoko energetycznego rytuału wywodzi się od angielskich terminów Peace (pokój) Love (miłość) Harmony (harmonia). Te trzy słowa stanowią klucz do zrozumienia swojego duchowego wnętrza.

Techniki masażu PeLoHa zostały opracowane ponad 30 lat temu przez australijską parę: Alana i Mary Earle. Podróżując po świecie poznali różnorodne techniki masażu, jednak żadna z nich nie wydała im się wystarczająco kompleksowa. Masaż PeLoHa łączy w sobie nurty wielu kultur, wyciągając z nich to, co najważniejsze. Podstawowym założeniem było zawsze traktowania ciała jak świątyni, w której harmonijny umysł stanowi podstawę szczęśliwego funkcjonowania. Dzięki technice masażu PeLoHa zestresowany organizm ma szanse powrócić do swojego naturalnego trybu funkcjonowania. To pierwszy krok do próby utrzymania tego stanu jak najdłużej.

Masaż PeLoHa - na czym polega?

W przeciwieństwie do innych popularnych technik, masaż PeLoHa wyróżnia się swoją delikatnością. Zamiast uciskania, zabieg przypomina bardziej głaskanie. Nie ma również konieczności zdejmowania swoich ubrań, co pozwala skorzystać z masażu nawet bardziej wstydliwym osobom. Brak uczucia skrępowania to także gwarancja przyjemniejszego seansu. W czasie wykonywania ruchów dłoni, terapeuta dodatkowo wygłasza pozytywne afirmacje. W takim połączeniu ciało klienta może zupełnie się zrelaksować i odblokować energetyczne kanały. To wysoko ezoteryczne doświadczenie, w czasie którego mogą zdarzać się pewnego rodzaju wizje, objawienia lub wybuchy emocji. Warto pamiętać, że terapeuta nie przekazuje klientom swoich energii - staje się jedynie pośrednikiem między światem zewnętrznym a jego ciałem. Elementem seansu jest też rozmowa z terapeutą, ułatwiająca zrozumienie zachodzących procesów.

Działanie masażu PeLoHa

Lista pozytywnych efektów masażu jest naprawdę długa. Przede wszystkim, klient ma okazję wykorzystać chwilę wypoczynku na maksymalne odprężenie. Przyjemny masaż zredukuje stres i pozwoli zapomnieć o trudach dnia codziennego. Poprawi również krążenie krwi, uśmierzy bóle i może przyczynić się do uzdrowienia chorób. Następuje energetyczne odblokowanie - energia zaczyna płynąć przez czakry i oczyszcza je z niekorzystnych wpływów negatywnych myśli. Odczuwa się to jako wewnętrzny spokój. Między ciałem, duchem i psychiką powraca utracony balans. Dopiero wtedy staje się możliwe odczuwanie miłości do świata zewnętrznego. To także lekcja samoakceptacji, czucia się dobrze w swoim ciele i lepszego zrozumienia zachodzących w nim procesów.

Kto może korzystać z masażu PeLoHa?

Zaletą masażu PeLoHa jest jego uniwersalność. Każdy człowiek, niezależnie od wieku i swojego stanu zdrowia może z niego skorzystać bez przeciwwskazań. Zaleca się go między innymi osobom starszym i dzieciom. Delikatne ruchy umożliwiają wykonanie zabiegu także osobom niepełnosprawnym. Kobiety w ciąży, która nie jest zagrożona również mogą liczyć na udzielenie zabiegu. W ich przypadku zmienia się jedynie pozycja. Zamiast ułożenia się na brzuchu, kobiety mogą otrzymać masaż na boku lub na plecach. Masaż PeLoHa w ciąży pozwala przygotować organizm do porodu - rozluźnia mięśnie i niweluje strach przed nadchodzącym wyzwaniem.

Masaż PeLoHa - opinie

Zadowoleni klienci chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami i doświadczeniami z seansów masażu PeLoHa. Długa lista zalet tego zabiegu pochodzi między innymi z ich osobistych relacji i przeżyć. Poszukując doświadczonego eksperta masażu, warto kierować się właśnie liczbą pozytywnych opinii dotyczących jego pracy. Terapeuci, którzy z łatwością potrafią oczyścić negatywne energie z ciała klienta z pewnością zostaną przez nich docenieni. Uczucie relaksu, odprężenia i balansu jest trudne do uzyskania bez wsparcia z zewnątrz.

Masaż PeLoHa - kurs

Osoby które doświadczyły niezwykłych wrażeń w czasie seansu, mogą chcieć ukazać jego pozytywne aspekty jak największej ilości osób. Mogą wtedy rozważyć uczestnictwo w kursach masażu PeLoHa, przygotowujących do udzielania tego rodzaju wsparcia innym ludziom. Praktyczne zajęcia pozwolą nauczyć się wszystkich technik masażu w ciągu kilku dni. Lekcje prowadzone przez członków Państwowej Komisji Egzaminacyjnej z zakresu bioenergoterapii to również szansa na medytacje, ćwiczenie pozytywnych afirmacji oraz wizualizacji. Zajęcie biomasażu jest uznawane przez MEN, a pozytywne ukończenie kursu zostanie potwierdzone certyfikatem uprawniającym do wykonywania takich zabiegów we własnym zakresie.