Karty cygańskie - wróżby online

Tarot cygański

Interesują Cię darmowe wróżby z kart cygańskich? Poznaj dostępne metody wróżenia i skorzystaj z oferty doświadczonych wróżbitów. Wróżenie z kart cygańskich to podstawa nauki przepowiadania przyszłości. Karty cygańskie są dość specyficzne. Charakteryzują się brakiem kolejności numerycznej i brak im umownych znaków, dzięki czemu mogą być przechowywane w dowolnej kolejności. Posiadają tylko swoją unikatową nazwę. W talii znajdziemy 36 kart o konkretnych nazwach oraz jedną białą. Wróżby z kart cygańskich za darmo dla Ciebie!

Czym są karty cygańskie?

Spowite tajemnicą karty są dalekimi siostrami tarota i kart Lenormand. Nie do końca wiadomo kto je stworzył i skąd się wywodzą, mamy jedynie pewność, iż do Europy trafiły dzięki koczowniczym ludom cygańskim. Znane z wróżenia cyganki często wspierały się tą wyjątkową talią by przepowiadać przyszłość, z czego chętnie korzystali majętni władcy. Wielokrotnie opierali oni swoje decyzje właśnie na cygańskich wróżbach. Tradycja stawiania wróżb przetrwała setki lat, udzielając odpowiedzi zagubionym duszom. Również dzisiaj początkujący wróżbici, a także poszukujący odpowiedzi mogą doświadczyć niezwykłej dokładności wróżb z kart cygańskich. Cygańskie wróżby są rzetelnym źródłem duchowego poznania.

Na czym polega wróżba z kart cygańskich?

Spośród wszystkich rodzajów wróżenia, talia cygańska wyróżnia się przede wszystkim klarownością przekazu. Wykorzystująca karty cygańskie wróżba będzie przez to bardzo dokładna. Znajdującej się na talii kart obrazy są bardzo wymowne i ciężko o pomyłki, dzięki czemu są wyjątkowo przystępne dla wróżbitów dopiero poznających sposoby na odkrywanie ścieżek losu. Odczytywanie odbywa się w pozycji pozytywnej, choć dopuszcza się sytuacje w których konieczny jest odczyt w pozycji odwróconej. Wielu wróżbitów uważa, że w kartach cygańskich znajdziemy skrytą głęboko przestrogę skierowaną bezpośrednio do osoby poszukującej odpowiedzi. Wróżby cygańskie udzielają pomocy każdemu, kto tego potrzebuje.

Rozkłady kart cygańskich

Istnieje wiele sposobów na przeprowadzenie rozkładu, jednak najczęstszym wyborem jest korzystanie z popularnych schematów. Często stosuje się układ krzyżowy, ale w zależności od pytania można również sięgnąć po piramidalny. Równie rozpowszechnioną opcją jest klasyczny układ cygański, który udziela odpowiedzi na tematy dotyczące naszej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Wróżby cygańskie za darmo są możliwe do przeprowadzenia w przypadku posiadania własnej talii. By przeprowadzić ten rodzaj rodzaj przepowiedni koniecznie jest potasowanie kart, a następnie wybranie siedmiu z nich. Pierwszą z nich kładzie się na środku wybranej przestrzeni do wróżenia - przedstawia ona stan duszy pytającego. Kolejną układa się na lewo od pierwszej, to ona reprezentuje kto darzy uczuciem zagubionego. Po prawej natomiast kładzie się kartę która pokazuje z czym się zmaga, jakie ma problemy. Kontynuując schemat układa się również karty pokazujące cenną lekcję, osoby wywierające zły wpływ, przyszłe losy oraz nieuniknione przeznaczenie. Równie popularne okazują się być karty cygańskie na miłość oraz karty cygańskie na pieniądze.

Karty cygańskie - znaczenie

Wiele z kart cygańskich posiada podwójne znaczenie. Przeprowadzając wróżbę konieczne jest wzięcie pod uwagę każdej z nich. Wyjątkowo ważne są dodatkowo połączenia między nimi. Mimo, iż przeglądając rozkład wnioski często nasuwają się same, należy pamiętać o zasadach ich interpretacji. Przede wszystkim najpierw powinno się przeanalizować każdą kartę oddzielnie, a dopiero później jako związki między parami, w ostatecznym przypadku między trzema. Skorzystaj z usług doświadczonych ekspertów i poznaj sekrety swojej duszy. Wykorzystując własne karty cygańskie wróżby za darmo stają się możliwe.

Znaczenie kart cygańskich

Wdowa: utrata bliskiego lub nowe ścieżki poznania

Wdowiec: problemy rodzinne lub poznanie rozsądnego mężczyzny

Wesołość: konflikty z ukochanym lub nowa miłość

List: radosne wieści lub złe wiadomości

Niespodziewana radość: spotkanie kandydata do małżeństwa lub zaprzepaszczenie marzeń

Oficer: pojawi się człowiek władczy lub nietolerujący sprzeciwu

Nieszczęście: koniec starych przyzwyczajeń lub nadchodząca tragedia

Prezent: radosne wydarzenie albo niechciane spotkanie

Dziecko: długo wyczekiwana wiadomość lub zagrożenie od strony bliskich

Kochanek: miłujący życie marzyciel albo agresywny bufon

Kochanka: pojawi się osoba otwarta i szczera, lub nadchodzi samotność

Przykrość: zwycięstwo prawdy lub ujawnienie oszustw

Wiadomość: czyste intencje lub naiwność

Wróg: finansowe zobowiązania lub nadchodząca zdrada

Duchowny : zwycięstwo mądrości lub brak zaufania

Zazdrość : komplikacje w życiu miłosnym albo zdrada na horyzoncie

Złodziej: zamiłowanie do typów spod ciemnej gwiazdy

Pieniądze: zbliża się sukces

Miłość : nadchodzące szczęście lub obłuda

Strata: nowy znajomy pomoże w osiągnięciu marzeń

Wizyta : brak uczucia bezpieczeństwa lub problemy ze starszyzną

Dom: zawiść lub wytrwałość w związku

Wyprawa: problemy w rodzinie albo polepszenie samopoczucia

Sędzia: skomplikowane sprawy lub problemy w urzędzie

Fałsz: naprawienie minionych błędów albo kłamstwo doprowadzi do tragedii

Wytrwałość: nadejdzie osoba odpowiedzialna albo dojdzie do rozliczenia błędów

Choroba: wybaczenie albo źle dobrany partner

Szczęście: pojawi się człowiek o dobrych intencjach albo nadchodzą chwilowe niepowodzenia

Nadzieja: racjonalne decyzje lub problemy w związku

Śmierć: porażka w odmianie losu albo przymus wybrania konkretnej opcji

Ślub: odrodzenie uczuć albo za duża ilość zobowiązań

Zamyślenie: uwolnienie od nieporadności albo koniec dobrej przyjaźni

Zasmucenie: Przymus rozliczenia z minionymi decyzjami

Wierność: uszanowanie najbliższych lub odejście bliskiej osoby

Tęsknota: zniknięcie życzliwego człowieka albo odejście partnera

Odrobina pieniędzy: stabilizacja finansowa lub popadnięcie w nędzę

Biała karta: siły wyższe umożliwiają przeprowadzenie wróżby