Horoskop Waga

Reprezentanci znaku wagi są osobami pokojowymi i sprawiedliwymi. Nie znoszą być same i towarzystwo wszelkiego rodzaju jest dla nich szczególnie ważne - dzięki kontaktom z ludźmi mogą przyglądać się swojemu odbiciu jako osoby, a także umożliwić to samo swoim przyjaciołom. Wyjątkową fascynacją obdarzają symetrię i balans, ciągle poszukują sposobu na osiągnięcie sprawiedliwości i równości dla wszystkich członków społeczeństwa. Zrobią niemal wszystko by uniknąć konfliktu, ponieważ pokój jest dla nich najwspanialszą wartością.

Waga - cechy główne

Silne strony: Kooperatywność, dyplomatyczność, socjalność
Słabe strony: Brak zdecydowania, chowanie urazów, użalanie się nad sobą
Wagi lubią: Harmonijność, uprzejmość, dzielenie się
Wagi nie znoszą: Przemoc, niesprawiedliwość, konformizm

Zodiakalne wagi należą do znaku powietrza, dzięki czemu wyróżniają się silnym intelektem i sprawnym umysłem. Kochają inspirujące książki i słuchać ludzi, którzy mają wiele do powiedzenia. Jak ognia unikają za to sytuacji, w której muszą wybrać tylko jedną stronę za słuszną. Decydując się na związek z wagą należy pamiętać, że posiadają zawsze własną opinię i trzeba się z nią liczyć. Rządzącą planetą znaku wagi jest Wenus, co wpływa na ich umiłowanie drogich przedmiotów, jednocześnie czyniąc wspaniałymi kochankami. Jej rola w tym świecie jest prosta - pokazuje balans w świecie pełnym skrajności i uczy pozostałe znaki, by być ostrożnym wyrażając swoją opinię.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Waga w związku - kobieta

Nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia kobietom spod znaku wagi żadnych problemów. Często otoczone są gronem przyjaciół i chętnie spędzają z nimi czas. To kobiety łagodne i uprzejme, nie brakuje im uprzejmości. Głęboko wierzą w miłość i otaczają ją pewnego rodzaju kultem. Idealizują swoich partnerów i spełniają się najlepiej przy partnerze, którego podziwiają i uważają za wzór. Nienawidzą samotności i często decydują się na związek nawet z takim partnerem, który nie do końca spełnia ich oczekiwania. Mają trudności z podejmowaniem decyzji, więc jeżeli ktokolwiek zacznie wykazywać nimi zainteresowanie, prawdopodobnie chętnie mu ulegną. Mimo wszystko nie znoszą przemocy i wulgarności, kobiety spod znaku wagi zdobywa się delikatnością. Potrzebują czuć się kochane i akceptowane, lubią sprawiać przyjemność innym. Nierzadko spełniają się w artystycznych dziedzinach życia, chętnie grają na instrumentach. Nienawidzą rywalizacji i kłótni, pragną spokoju i porządku. Jeżeli poczują, że to potrzebne - dostosują się do potrzeb ukochanego. Obawa przed utratą miłości sprawia, że bywa zazdrosna i ma problemy z zaufaniem.

Waga w związku - mężczyzna

Znalezienie idealnego partnera jest życiowym celem wielu zodiakalnych wag. Gdy już zdecydują się na związek, zrobią wszystko by pokój i harmonia były jego głównym wyznacznikiem. Ich czarująca osobowość i poświęcenie wkładane w pracę nad związkiem sprawia, że nie mają problemów z dopasowaniem się do większości znaków, jednak powinny uważać na nieudane związki za które będą się obwiniać. Waga jest znakiem małżeństwa, okazuje się więc być idealnym partnerem dla znaków które wolą tradycyjne związki. Pomimo obecnego w ich życiu żywiołu powietrza czują niewytłumaczalny pociąg do tradycji. Podświadomie poszukują partnera który wyznaczy jasne granice, oczekując bycia chronionym bez jednoczesnego pominięcia ich dumy. To mocno związany z seksualnością znak, który najlepiej czuje się w głębokim, mającym duże znaczenie związku. Najwięcej przyjemności czerpią z całkowitego podporządkowaniu się ciału i duszy. Rolą wagi jest towarzyszyć swojemu partnerowi do końca życia, jednocześnie dbając o ich postrzeganie siebie. W razie wątpliwości warto sprawdzić metody wróżb miłosnych i poznać lepiej swojego wybranka.

Waga - rodzic i przyjaciel

Mimo dobrze rozwiniętych zdolności socjalnych zdarza się, że osoby spod znaku wagi poszukują ludzi, od których czują się moralnie lepsi. Dodatkowo są z natury niezdecydowani, sprawiając dodatkowe kłopoty w budowaniu relacji. Mimo wszystko chętnie nawiązują kontakt z osobami, które same wykazują chęć bliższego ich poznania. Pełne taktu i spokoju wagi nie mają problemu z zakomunikowaniem swoich niepewności. W przypadku konfliktu będą w stanie dyplomatycznie przedstawić swoje stanowisko i perspektywę. W rodzinie zodiakalne wagi często w nieumyślny sposób przenoszą winę za różnego rodzaju spory między mieszkańcami domostwa. Zarówno jako dzieci, jak i osoby dorosłe zgadzają się ze swoimi rodzicami i rodzeństwem by uniknąć konfliktu. Powinny pielęgnować swoją osobowość i często uciekać w samotność tylko po to, by wśród wielu innych opinii odkryć własny punkt widzenia. Tylko wtedy mogą pełnić rolę dobrego, mądrego rodzica - gotowego przekazać swoją wiedzę dzieciom.

Kariera i finanse - horoskop wagi

Zodiakalne wagi osiągną pełnię satysfakcji z pracy tylko wtedy, gdy posiadają wystarczająco dużo czasu na życie poza nią. Szczególnie cenią sobie relacje z bliskimi, którą będą w stanie postawić wyżej niż szansę na lepszy zarobek. Są lubianymi liderami, którym czasem brakuje jednak zdolności do podejmowania inicjatywy. Spełnią się wspaniale w roli sędzi, prawnika czy dyplomaty - co dodatkowo jest wspomagane przez zdolność do pracy w grupie i umiejętności wygłaszania porywających przemów. Nie narzekają jednak na problemy z pieniędzmi, ponieważ ciężko im zdecydować co tak właściwie mogłyby chcieć zakupić. Zastanawiając się za długo nad wydatkami, mogą zrezygnować z zakupów niemal całkowicie - tylko dlatego, że podejmowanie decyzji jest dla nich wyjątkowo trudne. Tego faktu nie zmienia nawet upodobanie do szybkiej mody i ubrań wysokiej jakości.

Jak przypodobać się wadze - kobiecie?

Aby nawiązać głęboką relację z kobietą spod znaku wagi, trzeba być dobrym rozmówcą i przede wszystkim słuchaczem. Dużo przyjemności czerpie z poznawania nowych rzeczy, zarówno o świecie jak i o swoim partnerze, nie stroniąc jednak od tematów związanych z nią bezpośrednio. Jest urocza, inteligentna i znajduje rozwiązanie narastających problemów stosunkowo łatwo. Idealny partner dla zodiakalnej wagi będzie musiał umieć ciągle interesować ją czymś nowym, jednocześnie podważając jej decyzje, by mogła je dokładniej przemyśleć. Zdarzają się jej wahania nastrojów, jednak nie są one zbyt dużym problemem. Decydując się na związek i wspólne mieszkanie, zaopiekuje się swoim partnerem i wyciągnie z niego wszystko co najlepsze.

Jak przypodobać się wadze - mężczyźnie?

Mężczyzna reprezentujący zodiakalną wagę będzie uwielbiał wszystko, co piękne - to samo tyczy się wyglądu jego partnerki. Ich wewnętrzna potrzeba odczuwania wizualnej stymulacji pchnie ich do przejęcia inicjatywy w kształtowaniu relacji. Gdy już podejmują decyzję o związaniu się z ukochaną, można liczyć na długoterminową, głęboką relację, popartą całkowitą słusznością wyboru. Pamiętaj, że mężczyzna spod znaku wagi będzie marzył o dyskutowaniu na każdy temat, od najmniejszych codziennych spraw po filozoficzne rozważania. Poszukuje partnerki o wielkiej sile i pewności siebie, by mogła przejąć dominującą rolę w czasach większej niepewności i zagubienia. Jeżeli uda mu się ją znaleźć, zrobi wszystko by była szczęśliwa i przekaże jej całkowicie swoją uwagę - zapominając nawet o sobie. To niezwykle romantyczne jednostki, szukające miłości na całe życie.