Skorpion

Zodiakalne skorpiony są pełne namiętności i asertywności. Wyróżniają się niespotykanym zdecydowaniem i pewnością siebie, poszukując prawdy aż do momentu jej odkrycia. Skorpion zawsze wie, w jakiej sytuacji się znajduje i mądrze korzysta z dostępnych zasobów. Ten znak należy do żywiołu wody, więc emocje pełnią bardzo dużą rolę w jego życiu, jednak nie pokazuje ich tak ochoczo jak inne wodne znaki. Zachowa w tajemnicy wszystkie twoje sekrety, nie ważne jak straszne by nie były. Przygotowując horoskop skorpion zawsze zaskakuje swoimi wyborami.

Skorpion- cechy główne

Silne strony: Pomysłowość, odwaga, pasja, upartość
Słabe strony: Nieufność, zazdrość, sekretność, brutalność
Skorpiony lubią: Fakty, słuszność, prawda, kuszenie
Skorpiony nie znoszą: Nieszczerość, ujawnianie sekretów, pasywność

Planetą rządzącą skorpionami jest Pluton, symbolizujący regenerację i transformację. Łatwo możemy je rozpoznać po tajemniczym wyglądzie, a także spokojnym i chłodnym zachowaniu. Często opisywanie są jakie groźne, prawdopodobnie dlatego, że rozumieją jak funkcjonuje ten świat. Wiele osób spod tego znaku wygląda na starsze niż są w rzeczywistości. Przede wszystkim nienawidzą fałszu, łatwo wyczują zdradę. Nieraz przejawia się też ich zazdrość i podejrzliwość, więc potrzebują partnera który nauczy ich jak dostosowywać się do ludzkich zachowań. Nie brakuje im jednak odwagi.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop Skorpion w związku - kobieta

Kobieta spod znaku skorpiona jest bardzo skomplikowana i głęboka. Instynktownie przeżywa każdą emocję i analizuje ją pod każdym znanym kątem. Wyróżnia się niezwykłą intuicją i aurą tajemniczości. Często trawi ją poczucie wiecznego niepokoju. Nienawidzi osób zakłamanych i sztucznych, poszukuje partnera który będzie umiał jej pokazać coś więcej. W swoje uczucia wkłada całe niespokojne serce.

Skorpion w związku - mężczyzna

To najbardziej zmysłowy ze wszystkich znaków zodiaku. Seksualność jest dla nich bardzo ważnym aspektem życia. Potrzebują inteligentnych, wyrozumiałych i szczerych partnerów. W przypadku gdy znajdą dla siebie idealnego ukochanego, są niezwykle wierni i poświęceni utrzymaniu związku w jak najlepszej formie. Warto przeprowadzić wróżbę z run, by odkryć, czy związek z tym mężczyzną w ogóle ma sens.

Skorpion - rodzic i przyjaciel

Wierność i szczerość czynią skorpiona niezastąpionym przyjacielem. Równie silną lojalnością przejawiają się w pracy. Ich wyjątkowa inteligencja i sprawny umysł najlepiej przejawia się wśród ludzi kochających zabawę. Są również pełni niespodzianek, dostarczając wszystkiego czego można potrzebować od przyjaciela, jednak jeżeli chociaż raz ich zawiedziesz - możesz zapomnieć o głębszej relacji i przywiązaniu. Gdy czują wewnętrzny ból stają się bardzo emocjonalne, to praktycznie niemożliwe sprawić by poczuły się lepiej, często padają więc ofiarą uzależnień. Dbają jednak o swoją rodzinę najlepiej jak potrafią.

Kariera i finanse - horoskop skorpiona

Osoby spod znaku skorpiona są fantastyczni w zarządzaniu wszelkiego rodzaju zasobami. Nie mają problemu z rozwiązywaniem trudnych zagadnień, a także tworzeniem nowatorskich pomysłów i biznesów. Wyznaczając sobie cel, nie odpuszczają do samego końca. Najlepiej sprawdzają się w zagadnieniach wymagających naukowego podejścia, obejmującego całość sprawy. Spełniają się świetnie w roli menadżera, gdzie kieruje nimi rozsądek i determinacja osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Umiejętnie oddzielają sprawy biznesowe od prywatnych. Polecanym dla skorpiona zawodem jest naukowiec, żeglarz, detektyw, policjant, biznesmen. Wymagają szacunku od ludzi którzy ich otaczają, jednocześnie darząc ich tym samym. Są też wystarczająco zdyscyplinowane by trzymać się wyznaczonego budżetu, gdy jednak potrzebują więcej funduszy bez problemu podejmą się dodatkowej pracy. Pieniądze zapewniają im bezpieczeństwo którego potrzebują, nie wydają ich więc rozrzutnie. Ostrożnie inwestują każdy grosz, by nigdy nie znaleźć się w krytycznej sytuacji.

Jak przypodobać się skorpionowi - kobiecie?

Zodiakalne skorpiony są niezwykle skomplikowane i fascynujące. Kobiety spod tego znaku wyróżniają się seksowną skrytością, jednocześnie nigdy nie tracąc spokojnego wyglądu. Jest w niej również mnóstwo uprzejmości, marzy o czynieniu dobra w świecie. Chcąc zwrócić na siebie jej uwagę, musisz być przede wszystkim dobrym słuchaczem, całkowicie skupionym na jej słowach. Romans ze skorpionem może być bardzo ekscytujący, nie zapominaj jednak o jej emocjonalnej części. Nie powinieneś liczyć na upojną noc już po pierwszej randce. Zasłużenie na jej miłość wymaga dużo cierpliwości, ale gdy już dojdzie do stworzenia głębszej relacji, można otrzymać od niej wszystko czego można zapragnąć. Uważaj jednak na jej zaborczość - nigdy nie powinna mieć dodatkowych powodów do zazdrości. Szczerość to podstawa - unikaj konfliktów i uważaj na słowa, ponieważ długo nie zapomni wykrzyczanych słów. Kobiety spod tego znaku są też nad wyraz ciekawe, pamiętaj więc by znaleźć sposób na zaspokojenie tej potrzeby.

Jak przypodobać się skorpionowi - mężczyźnie?

To z pewnością nie najłatwiejsze zadanie. Mężczyźni spod tego znaku są bardzo pewni siebie, intensywni i kompetencyjni. Łatwo popadają w skrajności jeśli chodzi o zazdrość i kompulsywność. By zwrócić na siebie jego uwagę, zachowaj aurę tajemniczości. Zodiakalne skorpiony uwielbiają gry tego typu, więc pracuj ciężko nad utrzymaniem jego zainteresowania. Wszystko musi sprawiać wrażenie dużego wyzwania, nie powinnaś więc poddawać się jego urokowi zbyt szybko. Bardzo ważna jest przede wszystkim szczerość i czułość, nie możesz więc pozwolić sobie na żadnego rodzaju oszustwo. Ważnym aspektem jest również fizyczna atrakcyjność, bez niej ciężko zainteresować zodiakalne skorpiony. Nie można jednak zapominać o jego emocjonalnej części, którą przeżywa najintensywniej ze wszystkich znaków. Pragnie seksualnego doświadczenia która wykracza poza fizyczne ograniczenia, nie obędzie się więc bez obnażenia duszy. Najważniejsze jest jednak by nigdy nie próbować go kontrolować.