Różdżkarstwo

Wróżenie z wahadełka

Wykorzystanie różdżek to narzędzie któro umożliwia nam odpowiedzi na różnego rodzaju pytania dotyczące spraw nie tylko duchowych, ale i materialnych. Działa nie tylko w terenie ale i w domu, jest dostępne dla każdego. Różdżka domowej roboty sprawdza się równie dobrze co specjalnie przygotowane gałązki. Nie zadziała jednak jeżeli nie posiadasz mechanizmu wyczuwania sił natury. To właśnie one posiadają odpowiedzi na Twoje pytania. 

Jak działa różdżkarstwo?

To bardzo prosta metoda wróżenia. Wykorzystując umiejętność wysyłania w przestrzeń swoich pytań, możemy wykorzystując różdżki uzyskać też na nie odpowiedź. W dzisiejszych czasach zapominamy już, że wszystkie elementarne cząsteczki są ze sobą połączone. Silne umysły wiedzą, że każda akcja ma wpływ na świat zewnętrzny, ponieważ człowiek jest jego częścią. Posiadając taką wiedzę możemy wysyłać swego rodzaju sondę w świat i zobaczyć co nam odpowie. Wykorzystuje się dwa typy przyrządów - wahadełka i pręty. 

Metody uzyskiwania odpowiedzi

W różdżkarstwie odpowiedzi odczytać można z dwóch źródeł. Niektórzy osiągają lepsze wyniki obserwując zachowanie różdżki, inni natomiast porozumiewają się bezpośrednio ze swoim narzędziem. Najważniejsza jest jednak osoba wykonująca badanie. Wszelkiego rodzaju przyrządy są tylko pośrednikami wskazującymi na działanie różnych sił którym się poddaje. To nie one wykrywają ich obecność, ułatwiają jedynie radiestecie dokładniejsze przeprowadzanie testów, na przykład gdy poszukuje źródła wody. Tego typu narzędzia nie są jednak wymagane. Wielu ludzi już od początków istnienia naszej rasy odczuwała delikatne wibracje podprogowe. To właśnie te odczucia są wykorzystywane przez najbardziej doświadczonych radiestetów.

Czym jest wibracja radiestezyjna?

Tego typu wibracja to specyficzne promieniowanie wywierające wpływ na nasze ciało. Ówczesna nauka nie potrafi go sklasyfikować, jednak od początku istnienia mamy z nią do czynienia. Może oddziaływać na ciało dobroczynnie lub szkodliwie, bywa też pewnego rodzaju ostrzeżeniem przed miejscami pełnymi złej energii. Często zdarza nam się odczuwać niespodziewane uczucia zimna, ciepła lub mrowienia - to właśnie delikatne wibracje wszechświata oddziałują na naszą duszę. Ich obecności byli świadomi już starożytni Chińczycy, którzy wykorzystywali te wibracje do odnajdywania złóż minerałów. Radiestezja nie jest jedynie wymysłem, ale wykorzystując wahadełko wróżenie bywa trudne.

Badania nad wibracjami prowadzili również wykształceni Egipcjanie, którym udało się odkryć ich uzdrawiające ale i szkodliwe właściwości. To właśnie w Egipcie powstały obecnie znane nam różdżki i wahadła ułatwiające pracę radiestetów. Nie potrzebujemy jednak specjalistycznych przyrządów. Otwarty umysł poradzi sobie nawet z wykorzystaniem wierzbowej gałęzi. Zaczynając dopiero poznawać świat różdżkarstwa należy ćwiczyć w swoim mieszkaniu - jego wibracje znamy najlepiej. Później należy wyruszyć w teren i obserwować przyrodę. Szybko przekonamy się jak wiele umyka naszym oczom. Przede wszystkim okazuje się, że na budowę mrowisk wybierane są miejsca o silnych wibracjach podziemnych żył wodnych. Specyficzne gatunki roślin również posiadają tę właściwość, warto więc uważnie obserwować przyrodę i poznawać tajemną wiedzę którą podszyty jest nasz cały świat.