Horoskop Rak

Głęboko oddające się swojej intuicji i sentymentom raki są jednym z najtrudniejszych znaków do poznania. Wyjątkowo emocjonalne i wrażliwe troszczą się o dobro swoich najbliższych, przede wszystkim rodziny. Są głęboko przywiązane do ludzi których trzymają blisko, ofiarowując im przy tym niezliczone pokłady empatii oraz lojalności.

Rak- cechy główne

Silne strony: Wytrwałość, bogata wyobraźnia, lojalność, emocjonalność
Słabe strony: Humorzastość, pesymizm, podejrzliwość, manipulatywność, niepewność
Raki lubią: Sztuka, odpoczynek przy wodzie, pomoc ukochanym, dobre jedzenie
Raki nie znoszą: krytyka rodziców, ujawnianie szczegółów z życia osobistego, obcy ludzie

Zodiakalny rak przynależy do żywiołu wody. Jego życiem kierują przede wszystkim emocje i intuicja, miewa więc problem ze zrozumieniem otaczającego go świata. Ciałem niebieskim który ma największy wpływ na raka jest Księżyc, którego fazy dodatkowo pogłębiają jego wewnętrzne tajemnice i emocjonalne wzorce, których nawet on sam nie jest w stanie zrozumieć. Już jako dzieci nie odznaczają się wystarczającą ilością mechanizmów radzenia sobie z problemami, powinny więc być traktowane z troską i zrozumieniem, które następnie będą w stanie oddać swoim ukochanym.

Horoskop rak mówi jasno - brak cierpliwości w podejściu do raka zaowocuje w przyszłości częstymi zmianami nastroju, a nawet manipulatorskimi metodami osiągania swoich celów. W większości przypadków są jednak gotowe do pomocy, rzadko czerpią korzyści z bezpośredniego konfliktu. Podejmując decyzje życiowe zgodne z ich naturą, osoby spod tego znaku będą szczęśliwe otoczone kochającą rodziną. Zodiakalne raki trafiają na ziemię przyciągane przez sprawy w które wierzą, nie są w zupełności świadome swojej siły. Mogą padać ofiarą walk o sprawy, które w ogóle ich nie dotyczą. Często wiedzą dokąd zmierzają, jednak okazuje się, że to zła droga, przynajmniej dopóki nie nauczą się polegać w zupełności na sobie. Horoskop raka jest ściśle związany z Księżycem - zmiennym jak one same.

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Horoskop dzienny

Horoskop dnia

Sprawdź dzisiejszy horoskop!

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodnia

Sprawdź horoskop na ten tydzień!

Horoskop miesięczny

Horoskop miesiąca

Sprawdź horoskop na ten miesiąc!

Rak w związku - kobieta

Wyjątkowo wrażliwe na wpływ Księżyca kobiety spod znaku raka są łagodne i sentymentalne. Marzą o kochającej rodzinie, gromadce dzieci oraz prawdziwej miłości. Szczerze pragną założenia rodziny, więc miłość staje się najważniejszym aspektem w ich życiu. Niezwykła wrażliwość i urok przyciąga wielu tajemniczych mężczyzn. Nie są zbyt agresywne, a ich uroda i łagodne rysy doceniane są przez artystów. W młodszym wieku przesiadują z głową w chmurach, rozmyślając o nadchodzącej przyszłości. Później stają się troskliwymi matkami i wiernymi, oddanymi żonami. Ich wrodzona nadopiekuńczość staje się jednak wadą, gdyż mogą próbować ograniczać partnera. Tradycyjny związek służy im najbardziej - miłosne przygody często bywają źródłem cierpienia. Mimo silnej potrzeby macierzyństwa czasami bywają kapryśne, więc w ich towarzystwie zawsze należy uważać na słowa. Bardzo łatwo zaczynają podważać swoją kobiecość co prowadzi nawet do depresji. Nieśmiałość i egocentryczne tendencje sprawiają, że ciężko trafić w jej krąg zaufania, jednak gdy już się to uda - odda się partnerowi całkowicie.

Rak w związku - mężczyzna

Osoby spod znaku raka są niezwykle emocjonalne i to właśnie uczucia są najważniejszym elementem ich związku. Okazują swoją delikatność i troskliwość światu, nieświadome jak łatwo mogą zostać wykorzystane. Zawsze decydują się na partnerów którzy rozumieją ich przez kontakt niewerbalny i dzielą z nimi codzienną rutynę. Nie ma wśród nich miejsca na niestabilność i niepewność. Nie jest łatwo im osiągnąć pełnię seksualnej satysfakcji ze względu na rzadko okazywaną inicjatywę. Potrzebują osoby, która sprawi że poczują się spokojne, bezpieczne i swobodne w wyrażaniu siebie. To znak gotów na liczne poświęcenia, decydujący się na niezdrowe kompromisy tylko po to, by podtrzymać swój obraz rodziny i zdarza im się trafiać na partnerów samolubnych, którzy będą to wykorzystywać. Stabilny związek sprawia, że czują się gotowe podejmować nowe wyzwania, takie jak nowy dom, praca czy dziecko. Posiadają głębokie tradycyjne wartości, ale mogą zostać wprowadzone w błąd przez ludzi, których podziwiają i którym ufają, by zmienić swoje naturalne podejście na nowoczesne, które nie pasuje do ich prawdziwej osobowości. Jeżeli okaże się, że partner z którym rak zdecydował się związać nie jest dla niego odpowiedni, na dłuższą metę sam pokaże mu jak bardzo się różnią.

Horoskop Rak - rodzic i przyjaciel

Zodiakalne raki nawiązują kontakty dość chętnie są jednak niezwykle wrażliwe na reakcję najbliższego otoczenia na nowych znajomych. Odznaczają się szacunkiem do obcych im perspektyw, jednak patrzą na nie przez pryzmat swoich emocji, nie ciekawości. Najlepiej czują się spotykając z przyjaciółmi w domowych warunkach, gdzie wytwarza się intymna atmosfera i łatwiej dochodzi do dzielenia się swoimi emocjami. Zdarza się jednak, że z racjonalnego punktu widzenia są całkowicie niezrozumiane. Osoby spod tego znaku cenią sobie jednak wyjątkowo mocno rodzinne więzi. Żaden inny znak nie docenia tak bardzo rodzinnych wspomnień (szczególnie związanych z matką). Gdy czują się dobrze ze swoimi osobistymi wyborami, sami stają się wspaniałymi, troskliwymi rodzicami którzy przeczuwają co dzieje się z dziećmi nawet gdy dzieli ich spora odległość. Poznaj aktualny horoskop dla raka i uniknij przykrej niespodzianki!

Kariera i finanse raka

Widząc pracę do zrobienia, osoby spod znaku raka podejmą się jej chętnie i ukończą ją z sukcesem. Najlepiej radzą sobie zostawione same sobie, bez zbędnego kontaktu z ludźmi. Mogą się wtedy całkowicie skupić na zadaniu, co czyni ich lojalnymi pracownikami. Polecane dla raków zawody to między innymi pielęgniarz, ogrodnik, dekorator, polityk. Reprezentanci tego znaku cenią sobie nad wyraz stabilność, również finansową. To właśnie ona jest prawdziwym powodem dla którego pracują tak ciężko. Zarobione sumy nigdy nie zostaną stracone w jeden dzień, każdy ich wydatek musi być uzasadniony. Chętnie obserwują jak zainwestowane pieniądze rosną na przykład na lokatach. Świetnie zarządzają czasem i pieniędzmi, często więc zarządzają zasobami całego domostwa, kontrolując też wydatki jego mieszkańców. Rozważając różne znaki zodiaku rak jest najlepszym inwestorem.

Jak przypodobać się rakowi - mężczyźnie?

Mężczyźni spod znaku raka są na tyle konserwatywni że wiedzą, iż to oni powinni wyjść z inicjatywą, często jednak nie czują się wystarczająco bezpiecznie by to zrobić. Najlepszą drogą będzie wykonanie pierwszego ruchu przez obiekt ich zainteresowań, jednak w taki sposób by to rak czuł, że prowadzi rozwój sytuacji. To bardzo skomplikowane jednostki, wrażliwe, wstydliwe i pamiętliwe. Podświadomie poszukują idealnej żony i matki dla swoich dzieci. Uwielbia obejmować opieką tych, których kocha i kieruje nim potrzeba czucia się potrzebnym. Nic nie poprawia jego dnia bardziej niż czułe słówka jego ukochanej osoby. To prawda że często bywa humorzasty, czepliwy i pesymistyczny, jednak jego kreatywność i łatwość w okazywaniu emocji przelewa się całkowicie na partnera z którym zdecyduje się spędzić życie.

Jak przypodobać się rakowi - kobiecie?

W głębi duszy kobiety spod tego znaku kochają ciepło domowego ogniska. Są bardzo wrażliwe, namiętne i emocjonalne, jednak nie zakochują się łatwo. Gdy już uda się zapracować na jej zaufanie, będzie bardzo lojalna i kochająca. Chcąc przypodobać się zodiakalnej pani rak należy wykonać pierwszy ruch i traktować ją jak damę, którą jest. Z pewnością nie jest odpowiednią opcją dla kogoś szukającego przygody na jedną noc. Pomimo swojej ostrożnej natury, trafiając na odpowiedniego partnera okaże jak głębokie jest jej życie seksualne - pełne fantazji i emocji. By osiągnąć pełnię szczęścia potrzebuje osoby, która zagwarantuje jej wierność, poczucie bezpieczeństwa i szczerość. Z pewnością nigdy nie zapomni doświadczonej zdrady. Analizując cały horoskop rak to najbardziej emocjonalny znak.