Horoskop dzienny online
Dzienny 19 listopada
19 listopada, 2021
Horoskop tygodniowy online
Tygodniowy 22 listopada – 28 listopada
22 listopada, 2021

Horoskop dnia - Poniedziałek 22 listopada 2021

Sprawdź swój horoskop na dziś!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Horoskop dla Barana na poniedziałek przewiduje powrót dawno zapomnianej osoby. Jej obecność będzie wiązać się z pozytywnymi wiadomościami. Baran może spodziewać się także otrzymania wielu dowodów, że partnerowi zależy na jego uwadze.

Horoskop dzienny Byk

Byki w poniedziałek odczują niepokojącą atmosferę w miejscu pracy. Okaże się, że któryś z współpracowników nie był do końca szczery. Może nadejść czas na zmianę osoby w zarządzie. Po powrocie do domu możliwe sprzeczki dotyczące miejsca zamieszkania.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop na poniedziałek dla Bliźniąt przepowiada im odmianę niesprzyjającego do tej pory losu. Nadejdą pozytywne zmiany w kwestii finansów, pojawi się także zwiastun nadchodzącego sukcesu. W pracy można spodziewać się luźniejszej atmosfery i mniejszej liczby obowiązków.

Horoskop dzienny Rak

Horoskop dla Raka w poniedziałek przestrzega przed intensywną wymianą poglądów w miejscu pracy. Nie będzie to jednak sprawa niskiej wagi - może okazać się, że konieczna będzie interwencja przełożonego. Księżyc w Raku nie sprzyja także jego planom - istnieje duża szansa, że odwoła jakieś spotkanie.

Horoskop dzienny Lew

Poniedziałek przyniesie Lwom długo wyczekiwaną ulgę. Wszystkie ich wątpliwości zostaną rozwiane i zastąpione pozytywnymi myślami. Lew dojdzie do wniosku, że każdy problem będzie można rozwiązać przy odpowiednim zaangażowaniu.

Horoskop dzienny Panna

Horoskop dla Panny w poniedziałek zapowiada konieczność większego zaangażowania w wykonywane obowiązki. W jej towarzystwie pojawi się osoba, której nastawienie będzie ją bardziej pogrążać niż napawać optymizmem. Lepiej ignorować dziś pojawiające się konflikty.

Horoskop dzienny Waga

Waga może liczyć w poniedziałek na odrobinę spokoju. Dzięki wejściu Słońca w znak Strzelca poczuje przypływ świeżych energii i motywacji do działania. W pracy zostanie doceniona przez osoby ze swojego najbliższego otoczenia. To dobry czas na rozpoczęcie nowego projektu.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion nie będzie zadowolony ze zmiany położenia Słońca. Wejście w znak Strzelca przyniesie mu nieprzyjemne niespodzianki. Okazuje się, że nie wszystkie kwestie w świecie finansów zostały rozwiązane. Trzeba będzie znowu zająć się uzupełnianiem dokumentów i formalności.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec może spodziewać się trudnego poniedziałku, pełnego domowych obowiązków. W pracy również nie może liczyć na ulgę - doświadczenie Koziorożca stanie się podstawą realizacji dzisiejszych zadań w firmie. Zwiększą się oczekiwania przełożonych i pojawi się konieczność szybkiej reakcji na zmienne okoliczności.

Horoskop dzienny Strzelec

Słońce w znaku Strzelca doda wszystkim osobom spod tego znaku dodatkowej motywacji. Sama ich obecność będzie wprowadzać przyjemną, radosną atmosferę. To również zapowiedź lżejszego okresu w pracy.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik skorzysta na aktualnej pozycji Słońca. Wszystkie jego plany zaczną się powoli spełniać, w pracy może liczyć na dodatkowy zysk, a towarzyskie spotkania będą jeszcze bardziej interesujące. Nawet w zdrowiu pojawią się zaskakująco pozytywne wiadomości.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby w poniedziałek poczują się rozdrażnione, co spowoduje że emocjonalnie zareagują na wszelkie problemy. Nie jest to szczególnie korzystna sytuacja - szczególnie, że zostaną zmuszone do wykonywania cudzych obowiązków. Może dojść do ogromnej eskalacji konfliktów.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!