Planety a znaki zodiaku
Planety a znaki zodiaku
22 września, 2021
Horoskop biznesowy - wrozby.info.pl
Horoskop biznesowy
21 września, 2021

Horoskop uroczny

Energia wypełniająca wszechświat ma wpływ na ludzkie życie nie tylko w momencie przyjścia na świat. Przynależność do konkretnego znaku zodiaku kształtuje osobowość każdego dnia, o czym decydują pozycje planet. Nieprzychylne osoby mogą jednak umiejętnie wykorzytać te same energie do czynienia zła. Wykorzystanie wiedzy o zodiaku do rzucania uroków pozwala im odkryć słaby punkt każdego z nich. Jak poznać, czy jest się pod wpływem uroku na podstawie swojego znaku zodiaku? O tym właśnie mówi horoskop uroczny!


Uroki a horoskop

Każdy z dwunastu znaków zodiaku ma swoje silne oraz słabe strony. Aspekty życia, które sprawiają wyjątkowe trudności konkretnym znakom stanowią idealne miejsce do rzucenia klątwy lub uroku, powodując jeszcze większe problemy. Negatywne energie mogą wywoływać różnego rodzaju komplikacje, takie jak uczucie bezsilności czy niepewności. Pokonywanie wyzwań może okazać się niemożliwe. Z tego względu umiejętna obrona przed urokami może okazać się kluczowa na drodze do prywatnego szczęścia.

Istnieje wiele metod obrony przed urokami, a niektóre z nich warto przeprowadzić we własnym zakresie. Podejrzewając, że jest się już pod wpływem klątwy lepiej jednak skontaktować się z doświadczoną wróżką. Ekspertki białej magii z pewnością będą w stanie udzielić profesjonalnego wsparcia. Oczyszczające rytuały lub wykorzystanie kryształów do negacji negatywnych wibracji to podstawowe metody przeciwstawiania się urokom.


Uroki a horoskop

Każdy z dwunastu znaków zodiaku ma swoje silne oraz słabe strony. Aspekty życia, które sprawiają wyjątkowe trudności konkretnym znakom stanowią idealne miejsce do rzucenia klątwy lub uroku, powodując jeszcze większe problemy. Negatywne energie mogą wywoływać różnego rodzaju komplikacje, takie jak uczucie bezsilności czy niepewności. Pokonywanie wyzwań może okazać się niemożliwe. Z tego względu umiejętna obrona przed urokami może okazać się kluczowa na drodze do prywatnego szczęścia.

Istnieje wiele metod obrony przed urokami, a niektóre z nich warto przeprowadzić we własnym zakresie. Podejrzewając, że jest się już pod wpływem klątwy lepiej jednak skontaktować się z doświadczoną wróżką. Ekspertki białej magii z pewnością będą w stanie udzielić profesjonalnego wsparcia. Oczyszczające rytuały lub wykorzystanie kryształów do negacji negatywnych wibracji to podstawowe metody przeciwstawiania się urokom.

Podejrzewasz, że znajdujesz się pod wpływem klątwy? Porozmawiaj z ekspertem, którego wiedza na temat białej magii, pozytywnych energii i talizmanów pozwoli Ci zapomnieć o swoich problemach.

Horoskop uroczny - znaki zodiaku

Jak przejawia się klątwa w przypadku konkretnego znaku zodiaku? Każdy z nich inaczej reaguje na wpływ negatywnych energii. Wyróżniają się również innymi metodami zapobiegania urokom. Sprawdź na co powinny uważać osoby spod Twojego znaku zodiaku, by uniknąć przykrych doświadczeń! Nawet gdy nie rozpoznajesz u siebie wszystkich objawów, ale odczuwasz pewnego rodzaju niepokój, warto skontaktować się z dobrą wróżką.

Horoskop uroczny - Baran

Objawy: brak chęci do działania, spadek sił i uczucie zablokowania. Zwiększa się podatność na odczuwanie smutku. Pojawiają się choroby związane z głową.

Obrona: zwiększenie kontaktu ze Słońcem, pozostawanie w ruchu i częste spacery. By pokonać urok, koniecznym okaże się pozytywne myślenie i pamięć o swoich wcześniejszych dokonaniach. Energia do działania powróci wraz z ruchem, który jest podstawową potrzebą w życiu zodiakalnego Barana.

Horoskop uroczny - Byk

Objawy: niechęć do posiadanych przedmiotów, brak aspiracji i niewrażliwość na piękno. Byk przestaje cieszyć się uwielbianymi wcześniej posiłkami. Pojawiają się choroby gardła lub bóle mięśni.

Obrona: kontakt z naturą, odnalezienie piękna świata na nowo. Zodiakalny Byk powinien skupić się na aspektach życia, które przynoszą mu radość. Powrót do korzeni pozwoli mu na nowo docenić posiadane majątki.

Horoskop uroczny - Bliźnięta

Objawy: poczucie bezsilności, zwątpienie we własne umiejętności, brak harmonii. Pojawia się uczucie fizycznego przytłoczenia, bezdechy i ciężkość. Bliźnięta zaczną się poddawać przy pierwszym niepowodzeniu.

Obrona: wystawienie się na działanie wiatru, ćwiczenie głębokich oddechów. Zodiakalne Bliźnięta muszą pozbyć się wszystkiego, co je ogranicza. By wyzwolić się uroku, koniecznym stanie się pokonanie pewnej granicy.

Horoskop uroczny - Rak

Objawy: uczucie obojętności lub nadwrażliwości, ucieczka w samotność, obawy przed kontaktem ze światem zewnętrznym. Rak pod wpływem uroku przestaje prawidłowo odbierać sygnały otoczenia. Klątwa naraża Raka na choroby umysłowe, a na ciele można spodziewać się obrzęków.

Obrona: zimny prysznic, kontakt z wodą. Zodiakalne Raki pozbędą się klątwy z pomocą Księżyca - w tym celu odprawia się rytuały wykorzystujące białe świece. Powinny obserwować Księżyc i prosić go o siłę w pokonywaniu trudności oraz dalszą opiekę. Pomocna może okazać się także odmienna pozycja snu, która pozwoli światłu Księżyca padać na twarz Raka.

Horoskop uroczny - Lew

Objawy: niechęć w przejmowaniu inicjatywy, unikanie kontaktu z ludźmi, zły nastrój. Może pojawić się uczucie fizycznego przytłoczenia, co objawi się zmianą postawy Lwa. Uczucie smutku i niepewności będzie negować podstawowe cechy charakterystyczne, które zazwyczej go wyróżniają.

Obrona: długotrwałe przebywanie w promieniach Słońca. Zodiakalnym Lwom zaleca się kontakt z żółtymi i pomarańczowymi kolorami w dowolnej formie. Skuteczny może okazać się taniec przy rytmicznej muzyce, który doda sił i przywróci pewność siebie. Zaleca się regularne przeciąganie i ruch.

Horoskop uroczny - Panna

Objawy: podejmowanie impulsywnych decyzji, chorobliwa potrzeba kontroli, chaotyczne myśli. Zodiakalne Panny stracą poczucie bezpieczeństwa. Mogą pojawić się choroby związane z trawieniem i bóle brzucha.

Obrona: rytuały oczyszczające polegające na bezpośrednim kontakcie z ziemią. Duże znaczenie będzie odgrywać regularny oddech, pozwalający opanować myśli. Zaleca się kontakt z literaturą oraz przygotowanie usystematyzowanego planu (w dowolnej dziedzinie życia). Wzbogacenie diety o orzechy wesprze pracę umysłową.

Horoskop uroczny - Waga

Objawy: uczucie odosobnienia, nerwowość i niechęć do podejmowania decyzji. Waga zacznie podważać słuszność każdego aspektu swojego życia, wystąpią zaburzenia harmonii. Fizyczne objawy związane są z niepoprawną pracą nerek. Może dojść do problemów z chodzeniem.

Obrona: zapewnienie zodiakalnej Wadze komfortu fizycznego i ciepła. Pomocne okażą się przyjemne lektury, większe posiłki i drobne prezenty. Zodiakalna Waga powinna otrzymać symetryczny talizman, chroniący kluczowy dla niej balans. Nie zaleca się nadmiernego wysiłku.

Horoskop uroczny - Skorpion

Objawy: bierność, niechęć do kontrolowania sytuacji, bezsilność. Skorpiony przestają interesować się swoim partnerem, odcinają od przyjaciół. Stają się osowiałe i zatracają się powoli w coraz głębszych przemyśleniach na temat swojego złego stanu, z którego nie widzą wyjścia.

Obrona: długa kąpiel w osolonej wodzie lub głębokim basenie. Skorpion odzyska energię i zacznie kontaktować się z otoczeniem. Przed snem powinien zapalić jednak kilka świec, prosząc o oczyszczenie z resztek uroku. Kluczowym jest, by świece spaliły się do końca. W przeciwnym wypadku złe stany mogą powracać.

Horoskop uroczny - Koziorożec

Objawy: rezygnacja z zasad, szukanie winnych za swoje niepowodzenia, chaotyczne myśli. Koziorożec przestanie podchodzić logicznie do piętrzących się problemów. Skutkuje to wyciąganiem błędnych i krzywdzących wniosków. Fizycznie może odczuwać powracające swędzenie.

Obrona: wycieczka w góry, kontakt z ziemią i niedługa podróż. Zodiakalny Koziorożec potrzebuje kontaktu z naturą, by odnowić dzięki niej swoje energie. Pomocny okaże się kryształ górski, który wyciągnie resztki negatywnych energii z aury Koziorożca. W przypadku powracających problemów, warto spróbować krótkiego postu.

Horoskop uroczny - Strzelec

Objawy: wyobcowanie, brak kontaktu z rzeczywistością, niechęć do przyrody. Pojawi się gorączka i problemy ze stawami, które uniemożliwią ruch - a to tylko pogorszy jego stan. Strzelec przestanie odnajdywać źródła szczęścia.

Obrona: zapalenie fioletowej świecy lub małego ogniska. Kontakt z ogniem pomoże pozbyć się negatywnych energii uroku. Pomocna będzie długotrwała refleksja na temat uczuć związnych z obserwowanymi płomieniami. Strzelec powinien przypomnieć sobie, jak wspaniałe mogą być podróże i kontakt z naturą.

Horoskop uroczny - Wodnik

Objawy: niechęć do działania, nerwowość, brak oryginalności. Wodnik zacznie obwiniać sam siebie o pojawiające się problemy. Dojdzie do problemów ze skupieniem, a myśli Wodnika będą o wiele wolniejsze. Najdotkliwiej odczuje brak marzeń i aspiracji.

Obrona: wystawienie się na działanie wiatru, głębokie oddechy. Zodiakalny Wodnik musi przypomnieć sobie, jak uwolnić myśli od przyziemnych zmartwień. Pomocne będą wizualizacje związane z powietrzem i wolnością. Warto wykorzystać kryształy, które wesprą siły intelektualne.

Horoskop uroczny - Ryby

Objawy: poczucie ograniczenia, niechęć do świata zewnętrznego, ucieczka w nałogi. Zodiakalne Ryby odczują problemy z nogami, pojawią się bóle stóp. W efekcie pojawi się uczucie stagnacji i nerwowość. Urok może przekształcić się w choroby depresyjne.

Obrona: kąpiel w morzu lub solonej wodzie przypomni zodiakalnym Rybom o ich mocnych stronach. Zaleca się również zakup talizmanu, który będzie chronił Ryby przed nawracającymi, negatywnymi myślami. Wybór talizmanu powinien być intuicyjny i należeć do osoby objętej urokiem.