Biała magia

Moc osobista do Twoich usług

Moc ziemi połączona z mocą osobistą może spowodować zmiany których pragniemy. Z jej pomocą możemy zmaterializować sobie coś pozornie poza naszym zasięgiem. Zaliczają się do niej pozytywne rytuały i zaklęcia, na przykład palenie świec. Ten rodzaj magii służy tylko i wyłącznie dobru, złe intencje skutecznie blokują jej działanie. Przykładowo, nie możemy zmusić nikogo do pokochania nas wbrew jego woli. Sztucznie wywołane uczucie nosi już znamiona magii czarnej, która jest niebezpieczna zarówno dla celu jak i dla sprawcy. Aby biała magia była skuteczna, musi zostać skierowana w mało egoistyczny sposób, absolutnie nigdy kosztem innych osób.  Powinna być ukierunkowana na zdobycie dobrej pracy, dobrego partnera, lepszych pieniędzy, ale bez podawania konkretów. 

Podstawowe informacje

Magia związana jest bezpośrednio z energią, którą posiada każdy człowiek. To jak ją wykorzysta zależy tylko od indywidualnej woli posługującego się tym darem. Nie ma potrzeby prosić o siłę niebezpiecznych demonów. Biała magia uczy nas, że wszystko czego potrzebujemy jest już w naszym wnętrzu. Gdy już wydobędziemy z siebie wszystko co najlepsze, dzięki intuicji i empatii, możemy tę moc ukierunkować na innych. Pomoc bliźniemu to nasz ziemski obowiązek. Biała magia często kojarzona jest z altruizmem, ponieważ z jej pomocą możemy pomagać nieświadomym niczego ludziom. Symbolem białej magii jest lilia. Zaklęcia białej magii nastawione są wyłącznie na ochronę, wsparcie i leczenie, bardzo trudne jest skorzystanie z tej mocy dla własnego pożytku rzucającego. Skorzystaj ze wsparcia ekspertów online by czerpać korzyści płynące z magii. Wróżki bardzo często słyszą prośby związane z białą magia, na przykład zaklęcia na bogactwo

Czy biała magia jest bezpieczna?

Granica między tymi rodzajami magii jest bardzo cienka. Niektórzy twierdzą nawet, że istnieje tylko jeden rodzaj magii, a podział na dobrą i złą jest sztuczny, zależny tylko od intencji. Za czarną magię prędzej czy później będzie trzeba zapłacić. Nie możemy zyskać czegoś za darmo, przykładowo ściągając na kogoś nieszczęścia, skazujemy siebie lub bliskich na podobne doświadczenie. Warto jednak zaznaczyć że magia biała jest o wiele słabsza, czyli bardziej bezpieczna. 

Czy biała magia to grzech?

Osoby wierzące mogą zacząć zastanawiać się, czy wykorzystywanie białej magii kategoryzowane jest jako grzech. W końcu to ingerencja w nieomylną wolę Bożą, której podważanie jest surowo karane przez Kościół Katolicki. Właśnie z tego powodu wykorzystywanie zaklęć białej magii jest uznawane za grzech. To wypaczenie religijnej postawy i praktyk chwalonych przez katechetów. Wykorzystywanie wsparcia zewnętrznych sił nie jest chwalone i przedstawiane przez księży jako pozbawione moralności. Poparcie tego stanowiska znaleźć można nawet w Biblii, w księgach Starego Testamentu.