Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 20 grudnia
20 grudnia, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 21 grudnia
21 grudnia, 2021

Horoskop tygodnia 20 grudnia - 26 grudnia 2021

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana przewiduje, że osoby spod tego znaku zodiaku będą pełne energii i bardzo podekscytowane. Z łatwością uporają się ze wszystkimi zobowiązaniami, by poświęcić czas na przedświąteczne przygotowania. Chaotyczna energia sprzyja usposobieniu zodiakalnego Barana. Można spodziewać się, że odzyskają wiarę w ludzi i poczują psychiczną siłą. Święta upłyną im w bardzo pozytywnej atmosferze, dzięki czemu nadrobią towarzyskie zaległości.

Horoskop tygodniowy Byk

Nadchodzący tydzień od 20 grudnia upłynie Bykom w atmosferze lekkiego niepokoju. Uwarunkowane jest to pozycją planet, która skłania do rozmyślań o stanie finansów i swojej sytuacji materialnej. Okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak być powinno. Tyczy się to również zarobków Byka, które są dla niego niewystarczające. Najbliższe dni poświęci więc na próby rozwiązania finansowych komplikacji. W formalnościach i nawiązywaniu biznesowych kontaktów pomoże na szczęście Merkury w Koziorożcu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt zachęca osoby spod tego znaku zodiaku do zwolnienia tempa. W ostatnich dniach pozwalały sobie na zbyt dużo luzu i imprezowania, co należy już przerwać. Pora na powrót do obowiązków i odpowiedzialności. Osoby samotne mogą dojść do wniosku, że życie singla ma jednak swoje plusy. Choć czas na zabawę powoli przemija, warto nadal skupiać się na sobie. To dobry czas na samodzielny rozwój.

Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop dla Raka na ten tydzień zachęca osoby spod tego znaku zodiaku do pozwolenia sobie na odrobinę lenistwa. Nie warto oferować komuś pomocy, jeżeli jest to nieszczere. W czwartek pojawi się pozytywna wiadomość, która może mieć wpływ na całe życie Raka. To dobry czas na miłość - horoskop przewiduje, że osoby spod tego znaku przyjemnie spędzą święta w gronie najbliższych. Pojawi się również szansa na nieplanowaną wcześniej randkę. Pozytywne wiadomości również w miejscu pracy. Choć liczba obowiązków się zwiększa, szef doceni zaangażowanie Raków.

Horoskop tygodniowy Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa przepowiada osobom spod tego znaku zodiaku nadejście spokojniejszego okresu. Obrót spraw nieco się zwolni, dzięki czemu uda się rozwiązać wszelkie komplikacje. Nadchodzące dni warto wykorzystać na rozwój relacji partnerskiej, wybierając się na przykład na randkę. Dobrze przeprowadzone rozmowy mogą mieć bardzo pozytywne skutki. Osoby samotne bardzo szybko mogą poznać kogoś naprawdę interesującego. To także dobry okres pod kątem finansów - choć środków na koncie nie brakuje, pojawi się dodatkowa szansa na pomnożenie majątku.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna w tym tygodniu powinna w końcu przestać bagatelizować swoje problemy zdrowotne i rozwiązać je wizytą u specjalisty. W przeciwnym wypadku grożą jej bardzo poważne konsekwencje. Warto przyłożyć większą uwagę do ćwiczeń, by zachować dobrą kondycję. Pozytywna odmiana czeka jednak na Panny w aspektach romantycznych. Ukochany partner zacznie zajmować znacznie większą część czasu, co pozytywnie wpływa na rozwój relacji. Choć w miejscu pracy Panny wieje aktualnie nudą, wkrótce sytuacja może się całkowicie odmienić.

Horoskop tygodniowy Waga

Horoskop tygodniowy przewiduje w życiu Wagi trudne chwile. To bardzo niekorzystne dni, w czasie których pogorszy się jej stan psychiczny. Gdy sytuacja ulegnie poprawie, w życiu osób spod tego znaku zodiaku najważniejszą rolę zacznie odgrywać miłość. Odważnie podejmą się aktywnych działań w kierunku zdobycia wymarzonego partnera. Umiejętne poprowadzenie rozmów może pomóc jej osiągnąć cel. Problemy pojawią się jednak w miejscu pracy, gdzie zabraknie jej sił do działania. Taka sytuacja odbierze jej satysfakcję z wykonywanych zadań.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpiony w tym tygodniu rozwiążą wiele zaległych spraw. Dodatkowe energie do działania sprawią, że podejmą się nowych, zdrowych nawyków. Nadchodzące ochłodzenie w relacji będzie spowodowane większym zaangażowaniem w sfery materialne i zawodowe. Trzeba będzie przeprowadzić wiele trudnych, biznesowych rozmów. Od podejmowanych aktualnie decyzji zależy cała kariera osób spod tego znaku. Skorpiony przestaną interesować się partnerem w takim stopniu, jak dotychczas. Osoby samotne dojdą natomiast do wniosku, że samodzielny tryb życia bardziej im odpowiada.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Spokojne do tej pory Koziorożce muszą przygotować się w tym tygodniu na diametralną zmianę. To będzie bardzo wymagający tydzień, w którym zostaną zmuszone do wykazania się swoimi umiejętnościami. Zamieszanie pojawi się także w relacji partnerskiej, ponieważ ostatnimi czasy nie wiedzie się ona najlepiej. Pewien mężczyzna okazuje się interesującą alternatywą. Warto zachować ostrożność także w pracy, gdzie pojawi się propozycja nawiązania współpracy. Choć z pozoru bardzo atrakcyjna sytuacja wydaje się nie do odrzucenia, trzeba zastanowić się kilkukrotnie nad podejmowanymi działaniami.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca przepowiada, że planety obdarzą osoby spod tego znaku jeszcze bardziej wyczuloną intuicją. Strzelce przestaną wszystkim ślepo wierzyć i krytycznie spojrzą na posiadane znajomości. Święta będą okazją do odreagowania stresu z tym związanego. W miłości natomiast nadchodzi okres prawdziwego odrodzenia uczuć. Strzelce otworzą się na nowe doświadczenia z partnerem, na czym relacja zyska bardzo mocno. Sprawy finansowe ulegną drobnej poprawie, ale wskazana jest oszczędność.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodniki odzyskają w tym tygodniu wrodzoną fascynację wszystkim, co je otacza. To dobry czas na poszukiwania nowej pasji, ponieważ istnieje spora szansa na ujawnienie się wrodzonych predyspozycji. Osoby spod znaku Wodnika zaczną jednak zauważać, że ich partner nie zawsze ma na nie pozytywny wpływ. Takie wnioski naturalnie doprowadzą do ochłodzenia relacji, ale nie wszystko jeszcze stracone. Pozytywnej odmiany można spodziewać się w sferze finansów, gdzie innowacyjny pomysł okaże się idealnym rozwiązaniem skomplikowanego problemu, co uda się także zmonetyzować.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby nadchodzące dni spędzą ze swoimi najbliższymi, co bardzo pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie. Nie dojdzie do poważnych kłótni i wszystko zacznie się układać. To będą idealne święta! Pozytywne zaskoczenie czeka Ryby także w kwestiach partnerstwa, ponieważ związek zacznie odradzać się zupełnie na nowo. Partnerzy docenią swoją rolę w prowadzonym życiu i chętnie okażą wzajemną czułość. Taka sytuacja pozwoli Rybom spełniać się także w miejscu pracy, ponieważ ich ambicje znacznie wzrosną. Małymi krokami zbudują swój sukces, zaczynając właśnie w tym tygodniu.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!