Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 17 grudnia
17 grudnia, 2021
Horoskop tygodniowy online
Tygodniowy 20 grudnia – 26 grudnia
20 grudnia, 2021

Horoskop dnia - Poniedziałek 20 grudnia 2021

Sprawdź swój horoskop na dziś!

W poniedziałek 20 grudnia Słońce pozostanie w znaku Strzelca, natomiast Księżyc pojawi się w zodiaku Raka. Wszystkie znaki zodiaku przeżyją bardzo energiczny i pogodny początek tygodnia, co może mieć związek z sekstylem Jowisza i Słońca. Taki układ planet zapowiada konstruktywną pracę, która z pewnością zostanie wynagrodzona. Posiadane obowiązki zostaną wykonane bez zbędnego narzekania. Warto rozplanować ten dzień w jak najbardziej optymalny sposób, by szybko rozwiązać polecenia przełożonych. Czego jeszcze można się spodziewać? Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Horoskop dla Barana na poniedziałek zapowiada pozytywny początek tygodnia. Osoby spod tego znaku mogą liczyć na przyjemne, towarzyskie spotkania oraz trafione zakupy. Zbliżające się święta napełniają Barany jeszcze większą energią do działania. Ich nastawienia nikomu nie uda się zepsuć.

Horoskop dzienny Byk

Byki nie będą miały w poniedziałek najlepszego nastroju. W ich głowie pojawi się wiele sytuacji z przeszłości, które negatywnie wpływają na teraźniejszość. Nieprzepracowane emocje mają ogromne znaczenie na aktualną sytuację. Uczucie niepewności sprawi, że Byki nie do końca będą wiedziały jak się zachowywać.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta będą działały w poniedziałek na najwyższych obrotach. Horoskop przewiduje, że wykażą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji. Niespodzianki można spodziewać się również na płaszczyźnie towarzyskiej, ale będzie ona bardzo przyjemna.

Horoskop dzienny Rak

W życiu Raka wiele spraw zacznie przybierać właściwy obrót. Pozycja planet doda osobom spod tego znaku zodiaku motywacji do działania i doda otuchy. Pojawi się dobra wiadomość lub przysięga, na którą czeka od dawna. Taka sytuacja sprawi, że Rak postanowi działać - zaproponuje komuś spotkanie lub nawiązanie współpracy.

Horoskop dzienny Lew

Horoskop na poniedziałek przewiduje, że w pewnym momencie dnia Lwy zareagują zbyt nerwowo na niespodziewaną sytuację. Pewna osoba w ich otoczeniu będzie bardzo uciążliwa. Sytuacji nie poprawi negatywna wiadomość, która była przed Lwem bardzo długo ukrywana. Konieczne okaże się rozwiązanie kwestii zaległych dokumentów.

Horoskop dzienny Panna

Pannę w poniedziałek czeka wręcz idealny dzień. Osoby spod tego znaku zodiaku będą mogły się wyluzować i zrelaksować. Zadowolone Panny mogą liczyć też na powodzenie związane z sytuacją materialną. Tego dnia można spodziewać się drogiego prezentu lub odniesienia sukcesu w miejscu pracy.

Horoskop dzienny Waga

Waga w poniedziałek odczuje wsparcie płynące z energii Słońca w znaku Strzelca. Pod koniec dnia pojawią się jednak pewnego rodzaju trudności. Wenus w retrogradacji sprawi, że działania Wagi staną się nieco spowolnione. Może dojść do sytuacji, w której zostanie zmuszona do ponownego zastanowienia się nad obranym kierunkiem.

Horoskop dzienny Skorpion

Horoskop na poniedziałek dla Skorpiona przepowiada, że osoby spod tego znaku mogą dziś bardzo wiele zyskać. Ich pojawienie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie pozwoli uniknąć znaczących problemów. W towarzystwie Skorpiona wszyscy poczują się dziś bezpiecznie.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec całkowicie poświęci się dziś swojej pracy. Dodatkowe zaangażowanie sprawi jednak, że projekty okażą się udane. Osoby spod tego znaku mogą liczyć na spełnienie swoich oczekiwań. Koziorożce zostaną docenione także przez członków najbliższej rodziny.

Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop dla Strzelca w poniedziałek zachęca do szybkiego załatwienia formalności. Pozytywna pozycja Jowisza i Słońca pomoże rozwiązać wszelkie problemy z formalnościami. W portfelu pojawią się dodatkowe sumy, a w relacji nadchodzi pozytywny, pełen miłości okres.

Horoskop dzienny Wodnik

W poniedziałek 20 grudnia Wodniki mogą spodziewać się pozytywnych wiadomości. Ciekawa pozycja planet sprawia, że osoby spod tego znaku staną się bardziej błyskotliwe i urokliwe. Uda się uniknąć także wszelkich przeciwności losu. Warto rozglądać się za sposobami na poszerzenie swoich perspektyw.

Horoskop dzienny Ryby

W poniedziałek Ryby będą zmuszone całkowicie zmienić swoje plany. Warto pamiętać także, że nie trzeba podejmować się wyzwań ponad własne siły. Czasem odmowa staje się koniecznością. Pomoc nadejdzie ze strony najbliższych przyjaciół, opłacalnym rozwiązaniem będzie więc się z nimi spotkać.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!