Horoskop tygodniowy online
Tygodniowy 20 grudnia – 26 grudnia
20 grudnia, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 22 grudnia
22 grudnia, 2021

Horoskop dnia - Wtorek 21 grudnia 2021

Sprawdź swój horoskop na dziś!

We wtorek 21 grudnia Słońce wejdzie w znak Koziorożca, natomiast księżyc opuści Raka i pojawi się w Lwie. Co oznacza taka pozycja planet dla wszystkich znaków zodiaku? To czas przełomowych zmian i niecodziennych decyzji. Tego dnia mogą pojawić się wizje odmiany stanów, które do tej pory były brane za pewnik. Poznaj przyszłość dzięki darmowej wróżbie horoskopu dziennego!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

We wtorek Barany poczują się zmęczone i zdenerwowane sytuacją partnerską. Aktualnych wątpliwości nie uda się rozwiązać bez poważnej rozmowy z partnerem. Wszelkie wątpliwości trzeba wyjaśnić bezpośrednio. O wiele lepiej Baranom powiedzie się za to w świecie finansów.

Horoskop dzienny Byk

Horoskop dla Byka we wtorek zachęca go do zadbania o swoje ciało i urodę. To dobry moment na relaksujący wieczór, by odzyskać utracone siły. Korzystna może okazać się także zdrowsza dieta, która przed świętami pozwoli organizmowi przygotować się na wigilijną kolację. Warto zastanowić się także nad odświeżeniem szafy.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop dla Bliźniąt na wtorek przepowiada przyjemny dzień, w czasie którego dojdzie do bardzo ważnego spotkania. Choć początek dnia będzie bardzo obiecujący, po południu sytuacja się odmieni. Bliźnięta będą przytłoczone nadmiarem obowiązków i nie mogą spodziewać się dobrego samopoczucia.

Horoskop dzienny Rak

Wtorek przyniesie osobom spod znaku Raka długo wyczekiwaną odmianę losu. Zmiana pozycji Słońca sprzyja ciężkiej pracy i dodaje motywacji do działania. Pojawi się poczucie ulgi, jakby odeszło coś bardzo ograniczającego. Nowe siły będą tak zauważalne, że Raki nie będą mogły usiedzieć w miejscu.

Horoskop dzienny Lew

We wtorek Lwy mogą czuć się zaniepokojone i zmęczone. Osoby spod tego znaku będą dziś gotowe toczyć spór w niemal każdej kwestii. Bez względu na oferowane rozwiązanie, nic nie będzie w stanie ich ucieszyć. Otoczeniu bardzo łatwo będzie uznać, że Lwy są po prostu obrażone.

Horoskop dzienny Panna

Horoskop dla Panny na wtorek przewiduje, że astrologiczne energie będą dla niej bardzo łaskawe. Uda się rozwiązać skomplikowane problemy z ostatnich dni, także te związane ze sprawami sercowymi. Gdy Słońce wejdzie w znak Koziorożca, uda się odzyskać optymizm i chęć do pracy, powrócą dawne ambicje.

Horoskop dzienny Waga

Waga we wtorek otrzyma od losu szansę na naprawdę znaczącą zmianę. Osoba przełożona w pracy myśli o zmianie stanowiska, co może być dla Wagi szansą na awans. Odbędzie dziś jednak kilka nieszczerych rozmów, dlatego warto uważnie dobierać słowa. Nie można pozwolić sobie dziś na ufność.

Horoskop dzienny Skorpion

Wydarzenia wokół Skorpiona zaczną układać się po jego myśli. To dobry dzień na udane zakupy i przyjemne spotkania w gronie najbliższych. W przypadku otrzymania propozycji wyjścia do restauracji, nie należy się długo zastanawiać. Popołudnie będzie więc dla niego bardzo udane.

Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop na wtorek dla Koziorożca przewiduje bardzo pozytywną odmianę dotychczasowego statusu. Osoby spod tego znaku poczują się jak nowo narodzone, w czym pomoże aktualna pozycja planet. Wszystkie sprawy zaczną się dobrze układać, a Koziorożec odnajdzie nowy życiowy cel. Koniecznym okaże się podjęcie kilku szybkich decyzji, ale nie będą stanowić dla niego kłopotu.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelce zostaną zmuszone do wykazania się większą odpowiedzialnością. Wejście Słońca do znaku Koziorożca wymusi na nich większe zaangażowanie w kontrolowanie swoich spraw. Trzeba działać z rozsądkiem, zachowując przy tym niezależność. To bardzo dobra decyzja.

Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop dla Wodnika na wtorek 21 grudnia przewiduje zmianę sytuacji w miejscu pracy. Okaże się, że w pewnej kwestii Wodnik miał rację od samego początku, a osoba odpowiedzialna za jego porażki poniesie konsekwencje. Wieczorem natomiast osoby spod tego znaku będą musiały udzielić komuś rozsądnej porady lub wskazówki.

Horoskop dzienny Ryby

Horoskop dla Ryb przewiduje, że we wtorek ktoś w końcu postanowi docenić osoby spod tego znaku za ich zasługi. Można spodziewać się także dotrzymania złożonych obietnic. Sytuacja Ryb odmieni się w sposób, którego się już od dawna nie spodziewają. Wieczorem podejmą się jakiejś ekscytującej aktywności.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!