Horoskop dzienny online
Dzienny 2 listopada
2 listopada, 2021
Horoskop miesięczny online
Horoskop miesięczny – listopad
2 listopada, 2021

Horoskop tygodnia 1 listopada - 7 listopada 2021

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

Nów Księżyca w Skorpionie sprawi, że Barany poczują się zagubione i zaczną podważać wszystkie aspekty codzienności, uznawane do tej pory za pewnik. To czas w którym postanowią przewartościować całkowicie swoje dotychczasowe życie. Warto wykorzystać ten czas na eksperymenty i odrzucić utarte schematy. Dzięki temu każdego dnia będzie można przeżywać nową przygodę.

Horoskop tygodniowy Byk

Byki w tym tygodniu zaczną zauważać pewne różnice między sobą a ukochanym. Może okazać się, że nie podążają tą samą ścieżką. W takim przypadku trzeba poważnie zastanowić się, dokąd zmierza posiadana relacja. Gdy pojawia się uczucie ograniczenia, nie jest to korzystnym zwiastunem. Trzeba go będzie wspólnie przepracować.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta wykorzystają Nów Skorpiona do pracy nad swoim duchowym wnętrzem. To dobra okazja na odprawienie silnych rytuałów. Warto zastanowić się nad tym, co każdego dnia wykrada energię do działania. W odkrywaniu źródła problemu można liczyć na wsparcie przyjaciół - nie trzeba bać się prosić o pomoc.

Horoskop tygodniowy Rak

Zodiakalne Raki mogą spodziewać się przypływu niesamowitej energii. Warto wykorzystać ją do tworzenia dzieł sztuki, spełniania się artystycznie. Gdy nie posiadają specjalnych zdolności, Raki mogą bardziej docenić dobrą sztukę w teatrze lub ambitną książkę. Nie warto zagłuszać głosu intuicji - nów zachęca do badania swojej wrażliwej strony.

Horoskop tygodniowy Lew

Lwy mogą spodziewać się okazji na rozwój w swojej branży. Na początku pojawią się dodatkowe obowiązki, które je osłabią. Pokonując jednak coraz większe trudności, nabiorą siły i doświadczenia które przygotują Lwy do tego, co jest im przeznaczone. Zdrowy balans między pracą a czasem wolnym pozwolą im osiągnąć cel.

Horoskop tygodniowy Panna

Panny spotka w tym tygodniu nieprzyjemna wiadomość. Ich początkową reakcją będzie próba wyjaśnienia sytuacji w jak najbardziej logiczny sposób. Powinny jednak pozwolić intuicji kierować podejmowanymi działaniami. Choć jest to dla nich nienaturalne, w tym przypadku okaże się konieczne. Trzeba ufać swojemu wnętrzu.

Horoskop tygodniowy Waga

Waga napotka problemy finansowe. Taka sytuacja skłoni je do przemyśleń - czego tak naprawdę chcą i potrzebują. Może okazać się, że tak naprawdę wcale nie potrzebują rzeczy, na których do tej pory im zależało. Odpowiednie wnioski pozwolą im zaoszczędzić dodatkowe sumy pieniędzy na naprawdę ważne sprawy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpiony odkryją nową stronę swojej osobowości - do tej pory same nie wiedziały o jej istnieniu. Konflikt z osobami, które są im nieprzychylne okaże się koniecznością na drodze do własnego szczęścia. Wyznaczenie granic pozwoli Skorpionom pozbyć się z życia wszystkich osób, które źle im życzą. Powinny także postarać się ograniczyć stopień kontroli partnera.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec może liczyć na wiele nietypowych, ciekawych pomysłów. Kreatywność i siła do działania sprzyjają rozpoczynaniu nowych projektów. Warto poświęcić więcej czasu na pracę, by maksymalnie wykorzystać korzystne okoliczności. Nie można jednak zapominać o najbliższych.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelce poczują silną potrzebę pracy nad swoim wnętrzem. Choć na ich drodze staje wiele przeciwności losu, muszą poświęcić czas na zaplanowanie pewnych aspektów życia. Nie można skupiać się tylko na życiu z dnia na dzień. Gdy złe czasy miną, trzeba wiedzieć dokąd dalej zmierzać.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodniki powinny poświęcić czas na określenie swoich celów i marzeń. W przeciwnym wypadku zabraknie im motywacji do działania. Jeżeli wcześniej opracowany plan okazuje się nieskuteczny, nie powinny się do niczego zmuszać. Warto znów oddać się w ręce swojej własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby staną przed trudnym wyzwaniem - będą musiały zaakceptować fakt, że ich życie nigdy nie stanie się idealne. Dopiero wtedy osiągną maksymalny potencjał. Warto wykorzytać nów Skorpiona do pracy nad swoim duchowym wnętrzem. Dzięki trudnym doświadczeniom uda im się nabrać doświadczenia, które wykorzytają do swoich celów.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!