Horoskop tygodniowy online
Tygodniowy 1 listopada – 7 listopada
2 listopada, 2021
Horoskop dzienny online
Dzienny 3 listopada
3 listopada, 2021

Horoskop miesięczny - listopad 2021

Jak planety wpłyną na znaki zodiaku w tym miesiącu? Horoskop na listopad przygotowany przez doświadczone wróżki zwraca uwagę na nadchodzące zmiany. Księżyc osiągnie pełnię w znaku Byka, co może zachęcać do podejmowania się trudniejszych wyzwań w pracy. Za dodatkowo zarobione pieniądze, warto zafundować sobie coś naprawdę ekskluzywnego, co zazwyczaj odkłada się na wyjątkowe okazje. Trzeba umieć zachować zdrowy balans między pracą a relaksem. Pełnia w Byku może ułatwić zrozumienie tych zależności.

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop miesięczny - Baran

Życie Barana opiera się na ciągłym stawianiu sobie kolejnych wyzwań. W związku z tym, nadchodząca pełnia będzie sprzyjać jego naturalnym instynktom. Choć do tej pory mogły czuć się spowolnione, to uczucie wkrótce przeminie. Może okazać się jednak, że początkowe założenia nie spełnią oczekiwań Barana. Trzeba będzie dostosować się do nieplanowanej sytuacji.

Horoskop miesięczny - Byk

Dla Byka nadchodzi bardzo dobry okres. Przede wszystkim, Księżyc będzie sprzyjać ich naturalnemu usposobieniu. Choć pracują ciężko, pojawi się wiele szans na odpoczynek i relaks. Podniosą standard swojego życia, nie zapominając przy tym o roli najbliższych. W Listopadzie Byki będą więc podejmować słuszne decyzje, które przyniosa im wiele radości.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Horoskop dla Bliźniąt na listopad ostrzega ten znak zodiaku przed nadchodzącymi zmianami w życiu prywatnym. Wiele osób uznawanych do tej pory za przyjaciół opuści ich najbliższy krąg znajomości. Wspólne ścieżki po prostu się rozejdą - każdy samodzielnie podejmuje decyzje o tym, co dla niego w życiu najważniejsze. Może okazać się, że nie ma tam już miejsca dla Bliźniąt. W ich miejsce pojawią się jednak nowe osoby, równie ciekawe co poprzednie - Bliźnięta po prostu je przyciągają.

Horoskop miesięczny - Rak

Zazwyczaj Raki czują się najlepiej w letnie miesiące, gdy Słońce dodaje im siły do działania. Okazuje się jednak, że tym razem poczują się gotowe do podejmowania nowych wyzwań również w listopadzie. To miesiąc w którym odkryją swoją naturę z nieznanej wcześniej strony. Spróbują wielu nowych doświadczeń, poszerzając horyzonty i wiedzę o świecie, w którym żyją. Wpływ Księżyca w Byku silnie zadziała na ich podświadomość - staną się bardziej przyziemne i rozważne.

Horoskop miesięczny - Lew

Lwy przejdą w listopadzie prawdziwy miesiąc próby. Codzienne wyzwania staną się niemal przytłaczające - jest ku temu jednak znaczący powód. Jeżeli nie stawią czoła przeciwnościom losu, nie zdobędą doświadczenia, dzięki któremu będą mogły osiągnąć swój prawdziwy cel. Trudne chwile to szkoła charakteru, który nawet przez Lwy musi zostać najpierw ukształtowany. Warto krok po kroku dążyć do rozwiązania kompleksowych problemów.

Horoskop miesięczny - Panna

Horoskop na listopad dla Panny zwraca uwagę na jej skłonności do przepracowywania. Dając z siebie w pracy 100% każdego dnia, szybko można doprowadzić swoje ciało do stanu przepracowania. Warto poświęcić chwilę na odpoczynek, a w niektórych przypadkach nauczyć się go od nowa. W listopadzie Panna musi zwolnić tempo życia, by odzyskać utraconą równowagę. Trzeba poświęcić czas na pracę nad swoim wnętrzem.

Horoskop miesięczny - Waga

Wagi mogą liczyć w listopadzie na zmiany w życiu prywatnym. Przede wszystkim, ich życie opuszczą osoby toksyczne i nieprzyjazne. Choć niektóre Wagi liczyły do tej pory na poprawę sytuacji, ich nadzieje okażą się złudne. Lepiej odpuścić sobie rolę zbawiciela. Każdy samodzielnie powinien popracować nad swoim wnętrzem. Horoskop na listopad dla Wagi zachęca do skupienia się na pracy nad swoim własnym wnętrzem.

Horoskop miesięczny - Skorpion

Skorpiony w listopadzie przeżyją pewnego rodzaju przemianę. Zazwyczaj skryte i tajemnicze, poczują potrzebę dzielenia się swoimi przemyśleniami. Na jaw może wyjść sekret ukrywany przez Skorpiona już od dłuższego czasu. Konsekwencje tego wydarzenia będą jednak nie do przewidzenia - wszystko zależy od ich otoczenia. Jeżeli są otoczone osobami, które potrafią dochować tajemnicy, Skorpiony mogą nawet na tym zyskać. W przeciwnym wypadku na długo zrezygnują ze zwierzeń.

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Koziorożce w listopadzie będą pracować bardzo ciężko. Podejmą się wielu wyzwań, gdyż produktywność sprawia im przyjemność. Może pojawić się jednak uczucie, że mimo wszystko nie pracują zbyt ciężko. To oczywiście nie jest prawda - z tego względu horoskop dla Koziorożca na listopad mówi, że najwyższa pora na odpoczynek. Praca będzie o wiele bardziej efektywna, gdy podejdzie się do niej ze świeżą energią. Wyrzuty sumienia za odpoczynek to bardzo niezdrowy mechanizm.

Horoskop miesięczny - Strzelec

Strzelec w listopadzie ma szansę całkowicie odmienić swój los. Powinien podejmować się wielu nowych wyzwań, gdyż pojawi się szansa na odkrycie prawdziwej pasji. To także potencjalna ścieżka kariery zawodowej. Horoskop na listopad dla Strzelca mówi, że to idealny moment na zmianę pracy. Warto także rozpocząć pracę nad nowym projektem, który krok po kroku będzie nabierać zamierzonych kształtów. Nowe umiejętności mogą się przydać w czasie jego realizacji.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Determinacja Wodników w listopadzie zacznie przynosić efekty, na które bardzo długo czekały. To czas spełnienia dawnych marzeń i realizacji zapomnianych planów. Zapałem do pracy uda się zarazić także najbliższych. Wspólne działania pozwolą doprowadzić projekty do końca, a następnie cieszyć się ich owocami. Listopad okaże się czasem, w którym Wodniki docenią ciężką pracę i poczują jej wartość.

Horoskop miesięczny - Ryby

Horoskop dla Ryb na listopad zachęca je do wsłuchania się w swoje wewnętrzne potrzeby. Ostatnie miesiące były dla nich bardzo trudne - brały na siebie odpowiedzialność za wiele przykrości, które spotykały ich najbliższych. To bardzo wyczerpujący proces, który tak naprawdę nie pozwala im w zupełności cieszyć się życiem. Ten miesiąc warto poświęcić na swoje własne marzenia. Zwolnienie tempa pracy i wykorzystanie dodatkowego czasu na troskę o swoje ciało i ducha przyniesie ogromne korzyści.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!