Horoskop dzienny online
Dzienny 29 października
29 października, 2021
Horoskop tygodniowy online
Tygodniowy 1 listopada – 7 listopada
2 listopada, 2021

Horoskop dnia

Sprawdź swój horoskop na dziś!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Barany będą odczuwać dziś niepokój i będzie kierować nimi poczucie, że wszyscy są przeciwko nim. Jest w tym ziarno prawdy - może okazać się, że nieprzychylna Baranowi osoba dziś postanowi wykorzystać jego słabość przeciwko niemu. Stoją więc przed ryzykiem wyśmiania, poniżenia. Ostrożności nigdy za wiele, ale czasem trzeba umieć znaleźć zdrowy balans i złoty środek.

Horoskop dzienny Byk

W życiu Byków nadejdzie okres spełnienia zawodowego. Wszystkie ich marzenia mogą stać się rzeczywistością właśnie dzisiaj - jeżeli tylko odpowiednio uchwycą moment. Wieczorem zaś mogą liczyć na interesujące spotkanie towarzyskie. Twoje długo wyczekiwane prośby mogą się dziś spełnić!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta będą musiały podjąć dziś ważną decyzję. Pojawią się informacje, które uczynią skomplikowaną wcześniej sytuację o wiele bardziej klarowną. W ten sposób będą mogły określić swoje dalsze kroki. To dobry dzień na rozwijanie swoich umiejętności, zwiększanie wiedzy

Horoskop dzienny Rak

Raki poczują dziś zmęczenie niejasnymi sytuacjami. Liczne niedomówienia z którymi mają styczność doprowadzają do nieprzyjemnych konfliktów. Pojawi się jednak potrzeba wyjaśnienia wcześniejszych nieporozumień. Warto pomyśleć o wydarzeniach w większej lub mniejszej skali - pochopne wnioski bywają zgubne.

Horoskop dzienny Lew

Pozostając czujnym, Lwy będą mogły dziś uniknąć nieprzyjemnej konfrontacji. W przeciwnym wypadku grozi im długotrwała sprzeczka. Warto docenić rolę przyjaciół w codziennym życiu - to właśnie oni mogą stanowić sposób na rozwiązanie problemu. Masz zadanie, którego wykonanie odkładasz już od dłuższego czasu? Dziś jest dobry dzień na nadrobienie zaległych obowiązków.

Horoskop dzienny Panna

Dzień Panny może potoczyć się w nieprzewidywalny sposób. Ma na to wpływ nietypowa pozycja Merkurego. Mogą pojawić się problemy w przemieszczaniu lub komunikacji. Pojawią się także komplikacje w pracy - coś może obsunąć się w czasie. Nie bój się dziś prosić o wsparcie.

Horoskop dzienny Waga

Dzień Wagi może dziś okazać się o wiele trudniejszy do pokonania niż zazwyczaj. Pojawią się nieprzyjemne sytuacje związane z dokumentami w pracy. Również w domu nie będzie chwili na odpoczynek - Wagi czeka poważna rozmowa z partnerem. Ciało i duch powinny współgrać w idealnej harmonii - popracuj nad kontaktem ze swoim wnętrzem, by poznać prawdziwe pragnienia.

Horoskop dzienny Skorpion

Dziś niezwykły dzień w życiu Skorpiona. Może pojawić się u niego chęć wyjawienia jakiegoś głęboko skrywanego sekretu. To także możliwość na przedwczesne przedstawienie komuś swoich zamiarów. Lepiej uważać dziś na słowa. Pomimo okoliczności, zachowasz zdrowy balans emocjonalny.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożce czeka dziś wyzwanie niemal na każdym kroku. Nie tylko komunikacja będzie utrudniona - przemieszczanie się między pracą a domem także. Można spodziewać się złościwości rzeczy martwych. Zadbaj o dobry sen i nie pozwól stresującym sytuacjom zawładnąć światem Twoich myśli.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelce mogą spodziewać się trudnych wyzwań. Powinny powstrzymać się przed impulsywnymi decyzjami, kłótniami i próbami udowodnienia swojej racji. Tego dnia bunt nie przyniesie owoców - trzeba nauczyć się zgadzać na kompromis. Każdą uwagę przyjmij ze skromnością, ale nie rezygnuj z własnego zdania.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodniki mogą spodziewać się problemów z koncentracją. Śpiesząc się w jedno miejsce, zapomną o czymś bardzo ważnym, tracąc jeszcze więcej czasu. Planując wyjazd, warto zarezerwować sobie znacznie więcej czasu niż zwykle. W przypadku wystąpienia komplikacji, podejdź do nich z rozsądkiem i wyciągnij wnioski.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby odważą się dziś wyjść poza znany sobie schemat. W ich życiu pojawi się coś, o czym dawno zapomniały - przyniesie to wiele radości i zadowolenia. Wieczór powinny spędzić na rozwoju swojego wrażliwego, duchowego wnętrza. Wyzwania w pracy mogą okazać się przytłaczające. Porozmawiaj z szefem o chwilowym ograniczeniu obowiązków.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!