Wampir energetyczny zagrożeniem dla samopoczucia
Wampir energetyczny
24 maja, 2021
Wróżby z kichania
Wróżby z kichania
6 maja, 2021

Wróżby dla par

Jeśli chcesz dowiedzieć jak potoczy się twój związek lub mieć dobry pomysł na zabawę andrzejkową, sprawdź najciekawsze wróżby dla par. Wasze wspólne energie uzupełniają się wzajemnie i przenikają - sprawdź czy ta relacja ma przyszłość!


Czym są wróżby dla par?

To specjalny rodzaj wróżb, wykonywany tylko i wyłącznie dla osób, które aktualnie posiadają partnera. Znalezienie miłości na całe życie wymaga wielu prób. Jeżeli zaczynają pojawiać się wątpliwości, warto wykonać specjalną wróżbę ułatwiającą zrozumienie sytuacji. Być może wasze wibracje zakłócają się wzajemnie?

Wróżby na kartce

Aby wykonać tę wróżbę potrzebne są 3 identyczne kartki. Na każdej z nich należy narysować śliwkę, gruszkę i cytrynę. Następnie należy złożyć je w identyczny sposób i przemieszać. Kolejnym krokiem jest zasłonięcie osobie która ma losować owoc oczy. Wylosowana karta będzie zawierać odpowiedź na pytania dotyczące związki. Śliwka oznacza brak przyszłości, gruszka stabilność oraz szczęście a cytryna bardzo burzliwą relację.


Wróżba z łupin orzecha

Do tej wróżby należy przygotować, dwie łupiny z orzecha włoskiego, oraz garnek z wodą, przyda się też trochę cierpliwości. Na wodę w garnku kładzie się łupiny i czeka. Jeżeli odpłyną od siebie, to przyszłość związku jest już policzona. W przypadku gdy będą dryfować przy sobie, związek będzie udany, długi i szczęśliwy. To zapomniana, tradycyjna wróżba którą wykonywali nasi przodkowie i nie należy jej lekceważyć.

Wróżba dla narzeczonych

W tej wróżbie należy przyszykować obrączkę (najlepiej złotą), szklankę wypełnioną do połowy wodą oraz sznurek około 15-20 cm. Sznurek przywiązuje się do pierścionka i wkłada go do połowy szklanki. Następnie należy czekać aż sam się rozkołysze. W zależności od tego, ile razy pierścionek uderzy o ściankę szklanki, tyle lat będzie trwało małżeństwo.

Wróżba z kart

W tej wróżbie potrzebne jest przetasowanie kart od siódemek do asów, ale pod uwagę bierze się tylko kiery. Osoba, która ma pierwsza zadać pytanie kartom, musi przetasować je a następnie przełożyć lewą ręką. Następnie należy rozłożyć karty aż pojawią się trzy kiery, właśnie z nich dokonuje się wróżenia. Aby zrozumieć co próbują przekazać karty, trzeba poznać znaczenie każdej z nich:

  • siódemka - ukochany/na nie jest taką osobą jak się wydaje. Można się nim/nią bardzo rozczarować.
  • ósemka - jedna z połówek w związku zacznie wątpić w swoje uczucia. Być może będzie chciała zakończyć związek.
  • dziewiątka - można się spodziewać okresu pełnego szczęścia i spokoju. Może to być ślub lub narodziny dziecka.
  • dziesiątka - żadna siła nie jest w stanie zepsuć wspólnego szczęścia.
  • walet - osoba z którą tworzy się związek jest szczera w uczuciach oraz ciepła i serdeczna. Relacja będzie pełna dobrych chwil.
  • dama - żeńska połowa związku jest jego podporą.
  • król - karta ta oznacza mężczyznę godnego zaufania. Należy rozważyć każdą jego propozycję.
  • as - w zależności od sąsiadujących kart może oznaczać dobre i złe wieści.