Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 3 stycznia
3 stycznia, 2022
Horoskop miesięczny online
Horoskop miesięczny – styczeń
3 stycznia, 2022

Horoskop tygodnia od 3 stycznia - 9 stycznia

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

W tym tygodniu zodiakalne Barany pozbędą się wewnętrznego strachu przed wyrażaniem własnej opinii. Pozostawanie szczerym ze swoimi przekonaniami zdecydowanie się opłaci. Choć wychodzenie na przeciw wszystkim innym osobom wydaje się trudne, to jedyna metoda na osiągnięcie prawdziwego szczęścia. Dodatkową energię warto poświęcić również na ciężką pracę, która pozwoli jeszcze szybciej zrealizować swoje plany.

Horoskop tygodniowy Byk

W tym tygodniu Wenus wejdzie w retrogradację, co bardzo negatywnie wpłynie na Byki. Trzeba będzie poważnie zastanowić się nad obranymi celami i kierunkiem, w którym zamierzało się kroczyć w tym roku. Zdecydowanie warto ustalić także nowe cele związane z finansami, by oszczędności nie straciły na wartości. Choć wybranie prostej ścieżki jest kuszące, trzeba będzie otworzyć się na nieznane i trochę zaryzykować.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt przepowiada utratę pewności siebie. Decyduje o tym zmiana pozycji planet na zdecydowanie mniej korzystną. Osoby spod tego znaku postanowią od nowa ułożyć swoje najbliższe plany. Zwątpienie we wcześniej opracowane rozwiązania nie musi być jednak negatywną wiadomością. Istnieje wiele dróg do osiągnięcia upragnionego szczęścia, najpierw trzeba jednak odpowiedzieć na kilka zasadniczych pytań. To zdecydowanie czas ważnych wyborów.

Horoskop tygodniowy Rak

Retrogradacja Wenus sprawi, że Raki zaczną poważnie zastanawiać się nad swoim związkiem. Powtarzające się problemy powoli zaczynają być dla nich uciążliwe. Trzeba będzie konkretnie określić swój sposób okazywania i odbierania miłości. W rozmyślaniach zabraknie jednak obwiniania swojej ukochanej osoby. Raki zajrzą w głąb siebie, a następnie podzielą się z partnerem swoimi przemyśleniami. Warto rozmawiać o swoich wątpliwościach, by nie tkwić w nieszczerej relacji.

Horoskop tygodniowy Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa przepowiada, że samopoczucie osób spod tego znaku zodiaku stanie pod znakiem zapytania. Ciężka praca i rutyna negatywnie odbija się na stanie ich duchowego wnętrza. Choć małymi krokami próbują odzyskać poczucie szczęścia, potrzeba zdecydowanie bardziej drastycznych zmian. W osiągnięciu celu pomoże szczerość i mówienie całej prawdy, nawet gdy to trudne.

Horoskop tygodniowy Panna

Osoby spod znaku Panny zdecydowanie docenią w tym tygodniu rolę swoich najbliższych we własnym życiu. To dobry czas na odnawianie starych znajomości lub rozwijanie romantycznej relacji. Pojawią się nowe i gorące uczucia, które sprawią, że nawet najstarsza relacja poczuje powiew świeżości. Kontakt z dawnymi przyjaciółmi przypomni Pannie, ile już udało się jej osiągnąć.

Horoskop tygodniowy Waga

Wagi nie powinny poświęcać zbytniej uwagi na szczegóły. Prawdziwy cel wymaga spojrzenia ze zdecydowanie szerszej perspektywy. Osoby spod znaku Panny powinny uprościć swoje działania i nie rozdrabniać na zbędne akcenty. Sprawy priorytetowe to problemy w domu i rodzinie. Negatywna energia w miejscu zamieszkania nie pozwala Wagom odpocząć po dniu w pracy, dlatego trzeba uporządkować wszystkie sprawy zaburzające naturalny stan rzeczy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

W tym tygodniu Skorpiony poczują potrzebę samorozwoju i skupienia na swoim wnętrzu. Warto zapoznać się z treścią interesującej książki lub porozmawiać z kimś duchowo doświadczonym. Efektem będzie pojawienie się wielu zaskakujących pomysłów, których realizacja pomoże zbliżyć się do upragnionego celu. Zainteresowanie nowymi tematami z pewnością przyniesie mniejsze lub większe korzyści.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca zachęca osoby spod tego znaku do zrezygnowania ze starych nawyków. To czas zmian, nie tylko w pracy, ale też w relacji. Zachowania wyniesione z poprzednich związków przestają działać, zagrażając przyszłości aktualnej miłości. Aby uniknąć dramatu, trzeba zmienić swoje przestarzałe metody działania, jednocześnie pozostając spokojnym i opanowanym.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec odczuwa aktualnie dużą presję, która spowalnia go na drodze do sukcesu. Warto rozważnie wykonywać krok za krokiem, zamiast usilnie próbować rozwiązać wszystko na raz. Prosta ścieżka zawsze będzie kusząca, ale nie pozwoli osiągnąć upragnionego celu. Wiele osób nie jest już taka sama jak rok temu, dlatego warto krytycznie spojrzeć na swoje działania i zachowania. Być może zachodzi potrzeba drobnej regulacji.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodniki będą w tym tygodniu rozmyślać o swojej przeszłości i rozdrapywać stare rany. Istnieje spora szansa, że jeszcze nie do końca wyleczyły się z błędów przeszłości. Dogłębna analiza i szczera rozmowa z kimś bliskim pomoże rozwiązać emocjonalne problemy. Trzeba chronić się przed tym, co już nie jest ważne. Przestarzałe wartości nie są do niczego potrzebne.

Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryb przewiduje, że osoby spod tego znaku zodiaku staną się zdecydowanie bardziej świadome swoich uczuć. Wiele Ryb zauważy, że o wiele lepiej czują się w swoim własnym towarzystwie. Takiego odczucia nie można ignorować - to może być sygnał, że trzeba zmienić swoje towarzystwo. Nie jest to jednak nic złego, ponieważ czasem po prostu z niektórych znajomości się wyrasta.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!