Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 29 listopada
29 listopada, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 30 listopada
30 listopada, 2021

Horoskop tygodnia 29 listopada - 5 grudnia 2021

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana przepowiada nadejście korzystnych zmian w kwetii finansów. Dzięki nowej pozycji planet Barany odzyskają utracony balans, co sprzyja rozwiązywaniu zaległych spraw zawodowych. Powróci także umiejętność kontrolowania swoich emocji. Niestety, wróżba miłosna nie jest już tak korzystna. Druga połówka prawdopodobnie pozostanie zbyt zajęta swoją pracą, by docenić dodatkowe starania.

Horoskop tygodniowy Byk

W tym tygodniu Byki utracą swój wrodzony optymizm. Pojawią się nieprzewidziane niespodzianki związane z pracą, które niekorzystne wpłyną na ich samopoczucie. Być może ktoś zmusi Byka do pracy na zwiększonych obrotach, bez dodatkowej zapłaty. Ocieplą się jednak relacje z najbliższymi, dla których Byki postanowią zrealizować jakieś skrywane głęboko marzenie. Pojawi się okazja na interesujące spotkanie w większym gronie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta mogą liczyć w tym tygodniu na wiele pozytywnych przemian. Przede wszystkim, powróci im energia do działania i ze swieżymi pomysłami podejdą do rozwiązywania zaległych problemów. Odczują także, że znajdują się w ciągłym ruchu, co sprzyja ich wrodzonej ciekawości. Warto spróbować podjąć się wyzwania, które do tej pory wydawało się niemożliwe do wykonania.

Horoskop tygodniowy Rak

W tym tygodniu Raki zostaną zmuszone do zmiany swoje dotychczasowej rutyny. Na piedestale powinny ustawić przede wszystkim swoje zdrowie. Warto zainteresować się nowym sportem lub innym rodzajem aktywności fizycznej. Horoskop zachęca także do poprawienia umiejętności prowadzenia wewnętrznego dialogu. Można spodziewać się powrotu dawno zapomianej przeszłości.

Horoskop tygodniowy Lew

Lwy mogą liczyć na przypływ dodatkowej energii do działania. Warto spróbować różnego rodzaju nowości, by odnaleźć nowe hobby lub ulubione danie. Ścieżka którą kroczą zodiakalne Lwy zawsze pozostanie pełna ryzyka. Mimo wszystko, powinien zostać zorganizowany i aktywny. By szczęśliwie kontynuować podróż przez życie, musi najpierw rozwiązać dawne problemy.

Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop tygodniowy dla Panny ostrzega ją przed utratą poczucia komfortu. Okaże się, że nawet najbardziej stabilne relacje mogą ulec niekontrolowanej zmianie. Warto rozważyć, kim tak naprawdę się jest gdy nikogo nie ma w pobliżu. Poznanie własnej wartości będzie kluczem do szczęśliwego życia. Horoskop zwraca także uwagę na relacje miłosne. Jeżeli Panna pozostaje w związku z osobą, która nie gwarantuje im uczucia pewności, powinna postawić się na pierwszym miejscu i ograniczyć kontakt.

Horoskop tygodniowy Waga

Ten tydzień sprawi, że głos Wagi zostanie doceniony w szerokim gronie. Waga podejmie decyzję o zaangażowaniu się w sprawy społeczne, których bardzo jej zależy. To idealna okazja do poznania innych osób, z którymi dzieli poglądy. Problematyczna okaże się jednak przeszłość. W życiu Wagi ponownie pojawią się trudne tematy z minionych dni. Tym razem może mieć jednak wystarczająco dużo energii by stawić im czoła.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpiony powinny zastanowić się, co buduje ich poczucie własnej wartości. Bez względu na udzieloną odpowiedź, trzeba rozważyć jej wpływ na swoją relację. W tym tygodniu mogą pojawić się sprzeczki i nieprzyjemne napięcie. Warto odpowiednio dobierać słowa, by nie sprawić ukochanym przykrości. Nie można pozwolić sobie również na manipulację i próby poniżenia.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec musi nauczyć się zaglądać wgłąb siebie. Pozycja planet sprawia, że czują się zagubione i nie potrafią określić swoich przekonań oraz wartości. W świecie zewnętrznym nie znajdą odpowiedzi. Koziorożec musi ustalić, kim tak naprawdę jest. Pomoże w tym medytacja i inne techniki relaksacyjne, sprzyjające pracy duchowej. Koniecznym okaże się powrót do swojej intuicji.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Nadchodzące zaćmienie Słońca sprawi, że Strzelec zajrzy jeszcze głębiej w swoje wnętrze. To co tam odkryje, może zmienić jego światopogląd na zawsze. Pojawią się także zmiany związane z finansami. Zarządzanie pieniędzmi okaże się o wiele prostsze, gdy zrozumie czego naprawdę potrzebuje. Warto kierować się rozsądkiem, nie tylko intuicją którą łatwo zaburzyć przez czynniki zewnętrzne.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Przed wodnikiem obiecujący tydzień. Nadchodzące dni powinien wykorzystać do nawiązywania kontaktów z osobami, z którymi dzieli wspólne poglądy. W ten sposób ich wielka wizja może okazać się bardzo bliska spełnienia. Wodnik może otrzymać także nieoczekiwane informacje, które wykorzysta na swoją korzyść.

Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop na ten tydzień dla Ryb przepowiada zmiany na gruncie zawodowym. Mimo wszystko, warto czasem zaufać losowi. Choć nie wszystkie wydarzenia od razu będą dla Ryb zrozumiałe, okazuje się, że wcale nie musza takie być. Lepiej skupić się na posiadanych talentach i zadbać o bliskie relacje. Wszechświat sam odpowiednio ułoży ścieżki, którymi będą kroczyć.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!