Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 26 listopada
26 listopada, 2021
Horoskop tygodniowy online
Tygodniowy 29 listopada – 5 grudnia
29 listopada, 2021

Horoskop dnia - Poniedziałek 29 listopada 2021

Sprawdź swój horoskop na dziś!

Jak brzmi treść wróżby horoskopu na poniedziałek? Astrologiczna przepowiednia zapowiada naprawdę interesujący dzień. Wiele znaków zodiaku może liczyć na pojawienie się nietypowych wiadomości. To także okazja na zmianę dotychczasowo obranej ścieżki. Co jeszcze może zmienić się w poniedziałek dzięki wpływom Księżyca w Wadze?

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Horoskop dla Barana na poniedziałek ostrzega przed pojawieniem się wstrząsających wiadomości. Nie wszystkie Barany muszą spodziewać się najgorszego, ale konieczność odbycia służbowej rozmowy i opracowania nowej taktyki okaże się koniecznością. Mimo wszystko, wykażą się swoimi umiejętnościami i osiągną sukces.

Horoskop dzienny Byk

Byki w poniedziałek będą snuły romantyczne plany dotyczące nadchodzącego spotkania. Choć układ planet sprzyja miłosnym uniesieniom, mogą pojawić się problemy na gruncie zawodowym. Osoby przełożone zaczną wymagać o wiele większego zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Horoskop na poniedziałek dla Bliźniąt mówi, że ten znak zodiaku podejmie dziś wiele ważnych decyzji. Nawet aspekty życia brane do tej pory za pewnik staną pod znakiem zapytania. Pojawi się także osoba, która przedstawi Bliźniętom odważną propozycję.

Horoskop dzienny Rak

Raki w poniedziałek będą zmuszone szybko wyjaśnić narastające komplikacje związane ze swoją pracą. Energie planet nie sprzyjają także rozwojowi romantycznej relacji. Pojawi się bezpodstawna zazdrość, która może negatywnie odbić się na związku. Zaborcze Raki będą musiały poważnie zastanowić się nad swoimi wątpliwościami.

Horoskop dzienny Lew

Lwy w poniedziałek mogą liczyć na długo oczekiwaną pochwałę. Ich zaangażowanie w pewne kwestie zostanie docenione w szerokim gronie. To dobry dzień na rozejrzenie się za nową pracą. Po południu na Lwa czeka także niespodziewane wyznanie.

Horoskop dzienny Panna

Panna w poniedziałek nie powinna podejmować żadnych kluczowych decyzji. W jej otoczeniu pojawi się także osoba, która będzie wymagać nieosiągalnych efektów. Ze względu na pozycję Merkurego, może dojść do wystąpienia konfliktu. Bardzo łatwo dziś o eskalację mało znaczących problemów.

Horoskop dzienny Waga

Waga może liczyć na bardzo nietypowy dzień, który zacznie się od nieplanowanego spotkania. Pewna osoba postanowi złożyć Wadze interesującą ofertę. Powinna także uważać na plotki i pomówienia, które z łatwością będą w stanie zaburzyć jej postrzeganie rzeczywistości.

Horoskop dzienny Skorpion

Poniedziałek przyniesie Skorpionom sporo nerwów. Aby nie stracić głowy, konieczne będzie przekonanie przeciwnej strony do swoich racji. Dzięki temu sprawy zawodowe pozostaną niezaburzone. Dopiero po południu Skorpion może liczyć na przyjemne rozmowy z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek będą musiały zmierzyć się z konfliktem w miejscu pracy. Odnoszone przez niego sukcesy zaczną przeszkadzać konkurentom. O swoich problemach Koziorożce będą mogły porozmawiać dopiero wieczorem, mogą jednak liczyć na ciepłe słowa otuchy.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec może obawiać się niespodziewanych wydatków. Choć atmosfera w miejscu pracy nie jest najprzyjemniejsza, warto wykorzystać wewnętrzną energię do zawierania nowych biznesowych kontaktów. Dzięki temu uda się pokonać kryzys finansowy.

Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop dla Wodnika w poniedziałek przewiduje ciężki, ale owocny dzień. Dzięki swoim osiągnięciom odczują przypływ pozytywnej energii do działania. Pojawi się także nieoczekiwane rozwiązanie byłych problemów. Nawet w miłości mogą liczyć na długo oczekiwaną czułosć.

Horoskop dzienny Ryby

Pozycja planet w poniedziałek przyniesie Rybom szansę na przeanalizowanie swoich problemów z zupełnie nowej perspektywy. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny dziś zwrócić szczególną uwagę na otrzymywane sygnały. Dzięki temu uda się rozwiązać ciężką sytuację.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!