Horoskop dzienny online
Dzienny 6 listopada
8 listopada, 2021
Horoskop dzienny online
Dzienny 9 listopada
9 listopada, 2021

Horoskop tygodnia 8 listopada - 14 listopada 2021

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana przestrzega przed trudnościami z wyrażaniem emocji oraz brakiem kontroli. Niekorzystna pozycja Merkurego i Marsa sprawi, że poczują się roztargnione i poddenerwowane. W ostateczności może to skazać je na finansowe straty. Pojawią się także problemy z uznawaniem autorytetów. Barany powinny mieć się na baczności przez cały tydzień, dopiero pod jego koniec uda mu się pokonać negatywne energie.

Horoskop tygodniowy Byk

Byki czeka sporo pracy i obowiązków do spełnienia. Ratunkiem może okazać się tylko dobra organizacja swoich zadań. Jeżeli jakiś projekt ciągnie się za Bykiem zbyt długo, to dobra okazja na jego dopięcie. Planety sprzyjają jego siłom witalnym, więc będą cieszyć się dobrym zdrowiem i pokładami pozytywnej energii. Wróżba miłosna na ten tydzień zapowiada ustabilizowanie nerwowej sytuacji z partnerem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Horoskop dla Bliźniąt zapowiada ciężki początek tygodnia. Jeżeli Bliźniętom uda się pokonać owe trudności, ich wysiłek zostanie doceniony. Pomoże im w tym niezwykle aktywny Merkury. W tym tygodniu warto rozpocząć nowe projekty, które od samego początku będą przyjemne w realizacji. Zaleca się jednak ostrożność w komunikacji. Bardziej roztargnione osoby mogą także coś zgubić.

Horoskop tygodniowy Rak

Horoskop dla Raka zapowiada pozytywną odmianę w kwestiach materialnych. Ciężka praca i włożony w nią wysiłek zostanie finansowo doceniony. Pojawią się efekty zaangażowania w realizowane projekty. Pozycja Wenus w Koziorożcu zmusi go także do rozmów ze swoim partnerem. Ten tydzień może okazać się przełomowy w kwestii posiadanych oczekiwań i jeżeli Rak skrywa jakieś pretensje, powinien je przedstawić ukochanej osobie. W ten sposób ostatecznie odetnie się od bolesnej przeszłości i wyleczy posiadane rany.

Horoskop tygodniowy Lew

Przed Lwem naprawdę duże wyzwanie. W tym tygodniu nie może liczyć na zrozumienie ze strony swojego najbliższego otoczenia. Sprzeczki i konflikty spotkają go nie tylko w pracy, ale też w domu. Podjęcie walki z tym stanem będzie bezowocne - Lew musi zaakceptować obecny stan rzeczy i poczekać na bardziej korzystny układ planet. Dopóki ten czas nie nadejdzie, będzie czuć się wytrącony z równowagi.

Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop tygodniowy dla Panny przepowiada same sukcesy na wielu płaszczyznach. Wszystkie działania, których się podejmą, zakończą się powodzeniem - pozycja Merkurego i Marsa jest w stanie im to zagwarantować. Jedyne komplikacje mogą pojawić się dopiero pod koniec tygodnia, gdy pojawią się problemy z przemieszczaniem i komunikacją. Może dojść do zgubienia bardzo osobistego i wartościowego przedmiotu.

Horoskop tygodniowy Waga

Waga nie może spodziewać się wielu pozytywnych informacji w tym tygodniu. To dla niej czas zwątpienia i osłabienia. Brak możliwości podejmowania kluczowych decyzji będzie mieć negatywne skutki na jej życie. Ktoś może podjąć się próby wykorzystania jej możliwości, nawet jeżeli sobie tego nie życzy. Waga spróbuje uciec od swojego niekorzystnego stanu w różnego rodzaju pokusy, zapewniające krótkotrwałe pocieszenie. Nadchodzące dni okażą się bardzo trudne do pokonania.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona sprzyja podejmowanym przez niego działaniom. Może dojść do zmiany w kwestii zatrudnienia oraz finansów, oczywiście z korzyścią dla Skorpiona. W relacjach towarzyskich nadejdzie pozytywna odmiana - samotni poznają interesującego, potencjalnego partnera. Tylko jeden dzień może sprawiać problemy. Środa może przynieść niespodziewane komplikacje, ze względu na niekorzystną pozycję Merkurego.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożce czeka przyjemny tydzień, sprzyjący wszystkim sprawom, na którym im zależy. W pracy mogą spodziewać się uznania za wykonywane obowiązki, a w życiu osobistym odnajdą nić porozumienia z partnerem. Sprzyjać im będzie także dobre zdrowie i chęć do fizycznej aktywności. Poprawa humoru jest niemal pewna. Podobnie jak w przypadku innych znaków, Koziorożec powinien uważać jedynie na środę.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelce poczują w tym tygodniu ciężar swoich obowiązków. Wiele przyjemnych planów nie zostanie zrealizowanych ze względu na konieczność zaangażowania w ważniejsze sprawy. Kwestie o których wcześniej zapomniały wywołają komplikacje, które wrócą do nich ze zdwojoną intensywnością. Dopiero końcówka tygodnia przyniesie pozytywną odmianę - załatwienie najważniejszych spraw zaowocuje mniejszą ilością stresu, będzie też więcej czasu na rozrywkę. Istnieje także szansa na zwiększenie stanu konta.

Horoskop tygodniowy Wodnik

W tym tygodniu Wodniki nie mogą liczyć na taryfę ulgową w miejscu pracy. Warto poświęcić więcej czasu na dokończenie zaległych spraw niż zaczynanie nowych. Wodniki powinny zastanowić się, czy na pewno pamiętają o wszystkich zobowiązaniach. Niestety nie mogą liczyć na pomoc otoczenia. Nawet gdyby któs byłby w stanie im pomóc, utrudniona komunikacja prędzej doprowadzi do nieporozumienia.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby w tym tygodniu mogą liczyć na pozytywną odmianę. W ich życiu będzie więcej miejsca na romantyczne gesty i spotkania pogłębiające relację z ukochanym. Wspólne aktywności pomogą im poczuć prawdziwą konekcję. Siły życiowe Ryb będą zauważalnie większe, co doda im motywacji do działania. To wręcz szansa na spełnienie swoich głęboko skrywanych marzeń. Nawet dalekosiężne plany zaczną przybierać realne kształty.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!