Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 6 grudnia
6 grudnia, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 7 grudnia
7 grudnia, 2021

Horoskop tygodnia 6 grudnia - 12 grudnia 2021

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

Aktualna pozycja planet sprawia, że to idealny tydzień dla Barana na załatwianie różnego rodzaju spraw. Wróżba horoskopu sprzyja sprawom miłosnym, rodzinnym i zawodowym. To także idealna okazja do zdobycia serca osoby, na której Baranom bardzo zależy. Osoby spod tego znaku mają szansę zaspokoić swoje ambicje. Mimo wszystko nie powinny pozwolić sobie na utratę kontroli.

Horoskop tygodniowy Byk

Byki poczują, że ich umiejętności są naprawdę przydatne w miejscu pracy. Docenią swój wkład w życie firmy, co sprawi im sporo przyjemności. To pozytywna informacja, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nadchodzą zmiany. Największym przekształceniom może ulegać życie prywatne zodiakalnych Byków. W zamian otrzymają jednak przypływ sił witalnych, a osoby chore prawdopodobnie poczują długo wyczekiwaną ulgę.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Pozycja planet w tym tygodniu nie będzie sprzyjać Bliźniętom. Poczują się zagubione i uśpione. w ich życiu niespodziewanie zacznie odgrywać także dawno zapomniana przeszłość. Bliźnięta nie unikną konfliktu - trzeba będzie stawić czoła skutkom minionych dni. Nie warto rozpaczać jednak nad swoją sytuacją. Takie konfrontacje są konieczne na drodze do szczęśliwego życia.

Horoskop tygodniowy Rak

Raki mogą liczyć w tym tygodniu na naprawdę sporą liczbę niespodziewanych wieści. Wszystkie z nich będą jednak pozytywne - zarówno te dotyczące spraw zawodowych, jak i miłosnych. Osobom spod tego znaku zodiaku uda się w końcu odciąć od negatywnych znajomości. Dzięki dodatkowym energiom usprawnienie wykonywania swoich obowiązków nie będzie stanowić dla nich problemu. Może pojawić się także zmiana w najbliższym otoczeniu - nawet nieprzychylne osoby staną się przyjazne.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew doświadczy w tygodniu od 6 grudnia pełnego spektrum emocji. Będzie wiele okazji do radości, ale też i do smutku i gniewu. Osoby spod znaku Lwa będą musiały także wykazać się bezwzględnością, by nie stracić swojej ciężko wypracowanej pozycji. Trzeba będzie dokonać wielu trudnych wyborów, co może negatywnie wpłynąć na nerwy Lwów. Choć mogą oczekiwać sukcesów, przysporzą im one także dodatkowych wrogów. Warto wykorzystać swoje lepsze dni na poznawanie nowych przyjaciół.

Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop dla Panny w tym tygodniu przewiduje pojawienie się wielu pozytywnych emocji. Głęboko przeżywane uczucia sprawią jednak, że ciężko będzie jej skupić się na pracy. W towarzystwie współpracowników Panna będzie wolała prowadzić przyjemne rozmowy niż ciężko pracować. Warto wykorzystać tę sytuację do przekonania się, kto tak naprawdę jest jej przyjacielem. Oczyszczenie swojego otoczenia z nieszczerych doradców może okazać się konieczne.

Horoskop tygodniowy Waga

Wagi czeka niespokojny tydzień, pełen wyzwań i intensywnych konfrontacji. To dobry czas, by postawić się nieprzychylnym osobom w najbliższym otoczeniu. To może być osoba zaborcza lub nachalna, która działa Wagom na nerwy swoimi nieproszonymi opiniami. Przez cały tydzień odczuwalne będą negatywne skutki tych sporów, ale są koniecznie do rozwoju. Na ulgę nie można liczyć także w miejscu pracy. Choć Waga ma wiele ciekawych pomysłów, nie wszystkie z nich zostaną zaakceptowane.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona przewiduje pozytywny rozwój jego sytuacji zawodowej i prywatnej. Wszystkie sprawy zaczną się układać dokładnie tak, jak sobie wymarzy. Warto wykorzystać pozytywne energie do wprowadzenia zmiany, na której od dłuższego czasu mu zależy. Dzięki temu zdobędzie ważne doświadczenie, które przyda się w przyszłości. Skorpiony otworzą się również na nowe doświadczenia, zapragną podróży i świeżości.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożce zostaną zmuszone w tym tygodniu do załatwiania wielu formalności. Podobnie jak inne znaki, powinny przygotować się także na zmiany w ich życiu prywatnym. Pojawią się nowe, ważne osobistości, na których warto zrobić pozytywne wrażenie. Dzięki nawiązanym relacjom Koziorożce zbliżą się do swojego celu. Nawet nieprzychylne osoby nie będą w stanie zaburzyć nadchodzącego sukcesu. W tym tygodniu może udać się zyskać naprawdę wiele. Pojawi się szansa na znaczący awans.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec będzie przeżywać nieprzyjemny tydzień, w którym wróci wspomnieniami do przykrych doświadczeń z przeszłości. Wywoła to uczucie dyskomfortu i przyczyni się do impulsywnych decyzji. W emocjach może także wypowiedzieć nieprzemyślane, bolesne dla kogoś słowa. Aby przetrwać te trudne dni, Strzelec musi próbować uspokoić swoje nerwy. W ciągu tygodnia pojawi się szansa na naprawę skomplikowanej sytuacji, warto więc uważnie obserwować znaki.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Horoskop tygodniowy dla Wodnika przewiduje, że w miejscu pracy nie obędzie się bez nieporozumień. Pewna osoba nie będzie w stanie uznać Wodnika za autorytet, choć zdecydowanie ją przewyższa. Negatywne emocje mogą wywołać wiele niepożądanych skutków. Jedynym rozwiązaniem będzie kontynuowanie wykonywania swoich obowiązków. Również w weekend atmosfera może być nieprzyjemna, ponieważ dalecy krewni zajmą umysł Wodnika jakąś nieprzyjemną sprawą.

Horoskop tygodniowy Ryby

Wróżba horoskopu tygodniowego przepowiada Rybom przełomowe dni. Osoby spod tego znaku zapomną o swoich problemach i podejmą kilka słusznych wyborów. Najpierw trzeba będzie jednak stawić czoła zaległym kwestiom. Mogą pojawić się utrudnienia w porozumieniu ze swoimi najbliższymi członkami rodziny, które dodatkowo wzburzą nieprzyjemne plotki. Ryby powinny za wszelką cenę próbować się im przeciwstawić. Gdy będą potrzebować ucieczki, pomocna okaże się dyscyplina i aktywność fizyczna. Na pocieszenie Ryby mogą liczyć w tym tygodniu na poprawę sytuacji finansowej.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!