Horoskop dzienny online
Dzienny 15 listopada
15 listopada, 2021
Horoskop dzienny online
Dzienny 16 listopada
16 listopada, 2021

Horoskop tygodnia 15 listopada - 21 listopada 2021

Aktualny horoskop na ten tydzień!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop tygodniowy Baran

W tym tygodniu dojdzie do pełni Księżyca w Byku oraz jego zaćmienia. Nie jest to informacja zbyt korzystna dla Baranów. Powinny uważać na impulsywnie podejmowane decyzje, szczególnie dotyczące kwestii finansów. Lepiej powstrzymać się przed niepotrzebnymi zakupami. Wręcz przeciwnie, warto zastanowić się nad źródłem dodatkowego dochodu.

Horoskop tygodniowy Byk

W życiu Byka dojdzie do przemiany, której sam się jeszcze nie spodziewa. Horoskop tygodniowy przepowiada, że wiele niejasnych sytuacji w końcu się uporządkuje. Dzięki świeżemu podejściu do trudnych tematów, Byki będą w stanie sobie z nimi poradzić na własnych zasadach. Nie warto przeciwstawiać się zmianom - przyniosą tylko dobre wieści.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Pełnia Księżyca przyniesie intuicji Bliźniąt nietypowe zachcianki. Przede wszystkim, poczują potrzebę przebywania w samotności. Czas który sobie poświęcą zostanie przeznaczony na głębokie przemyślenia. To dla nich okazja na przepracowanie trudnych emocji, z którymi nie zawsze sobie radzą. Dzięki pełni zyskają okazję na uwolnienie się od myśli blokujących potencjał.

Horoskop tygodniowy Rak

Pełnia Księżyca to okazja do przemiany również dla Raka. W jego życiu pojawią się nowe sposoby na doświadczanie świata oraz wyrażanie siebie. Można podejrzewać, że zniknie pewnego rodzaju blokada. W ten sposób będą mogły odkryć swój prawdziwy potencjał. Warto podejmować różnego rodzaju próby eksperymentów.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew poświęci nadchodzące dni na rozwój swojej kariery. Horoskop tygodniowy sugeruje, że będzie to sposób ucieczki od trudnej sytuacji w życiu osobistym. Od dłuższego czasu Lwy nie mogą liczyć na zrozumienie i pomoc partnera. Może dojść do poważnych zmian, nie tylko w życiu osobistym ale też zawodowym. Wszystko zależy od tego, jak Lew pokieruje swoim czasem.

Horoskop tygodniowy Panna

W życiu Panny pojawią się w tym tygodniu sytacje zmuszające ją do opuszczenia swojej strefy komfortu. Dzięki zdobytym doświadczeniom realizacja marzeń stanie się o wiele prostsza. Gdy tylko przestanie patrzeć na siebie krytycznym okiem, życie stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Panny odkryją, ile może im zaoferować wszechświat.

Horoskop tygodniowy Waga

Waga spędzi ten tydzień na uważną obserwację swoich relacji. Nie chodzi tylko o życie osobiste - okazuje się, że również w pracy ktoś nie do końca rozumie jej potrzeby. Koniecznym stanie się ustalenie, co tak naprawdę nie pozwala jej na osiągnięcie pełni szczęścia. Zderzenie z rzeczywistością zmusi Wagę do opuszczenia świata ignorancji.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona przepowiada nadejście poważnych zmian. W życiu osobistym dojdzie do kluczowych przewrotów. Warto pamiętać, że nawet najbardziej bolesne rozstania mogą ostatecznie okazać się dobrym wyborem. Jeżeli jakaś osoba zdecyduje się opuścić Skorpiona, lepiej jej na to pozwolić. W przeciwnym wypadku grozi mu to dalszym brakiem satysfakcji.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożce poczują przypływ dodatkowych energii do działania. Ten tydzień może im przynieść nowe źródło szczęścia. To także dobry czas na poszukiwanie partnera. Jeżeli Koziorożec już jest w związku, może liczyć na poprawę sytuacji i wzmocnienie przeżywanych uczuć. Warto poświęcić czas na poszukiwanie nowej pasji.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca zapowiada rychłe nadejście poważnych zmian. Strzelce poczują, jakby wybudzały się z długiego snu. To dla nich dobry moment na podjęcie znaczących decyzji, które do tej pory odwlekały na później. Warto poświęcić czas na zastanowienie się, jaki był pierwotny cel Strzelca i na czym mu tak naprawdę zależy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik negatywnie odczuje pełnię Księżyca w Byku. Pojawią się rodzinne sprzeczki i nieporozumienia, co będzie dla nich bardzo bolesne. Nie uciekną także od głęboko przeżywanych, wewnętrznych ran. Pełnia może być dla nich okazją na uwolnienie się od negatywnej przeszłości. Trudne emocje będą nieuniknione, ale potrzebne.

Horoskop tygodniowy Ryby

W tym tygodniu Ryby odkryją w sobie głęboko skrywany potencjał. Pełnia może być dla nich czynnikiem wyzwalającym tajemnicze energie. Jeżeli odważą się zgłębić podpowiadane przez intuicję zagadnienia, mogą odkryć o sobie nową prawdę. Stały rozwój i realizacja pomogą im odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!