Horoskop dzienny online
Dzienny 26 października
26 września, 2021
Horoskop dzienny online
Dzienny 27 października
27 października, 2021

Horoskop miesięczny - październik 2021

Jak planety wpłyną na znaki zodiaku w tym miesiącu? Horoskop na październik przygotowany przez doświadczone wróżki zwraca uwagę na nadchodzące zmiany. Słońce znajdujące się w znaku Wagi zapowiada okres harmonii i zdrowego balansu między życiem zawodowym a prywatnym. Nawiązywanie kontaktów stanie się łatwiejsze, a wyjścia z przyjaciółmi jeszcze przyjemniejsze. Niepokojące mogą okazać się za to niekorzystne kwadratury Wenus i Plutona oraz Merkurego z Plutonem, które na szczęście nie potrwają długo.

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop miesięczny - Baran

W październiku Barany mogą spodziewać się licznych nieporozumień, pomimo korzystnych wpływów Wagi. Spory o mało znaczące sprawy będą się sztucznie przeciągać. Warto porozmawiać z partnerem, by oszczędzić sobie nieprzyjemności. Duma nie zawsze jest najważniejszą ideą. Barany w październiku nie muszą obawiać się o finanse. Ciężka praca zacznie przynosić owoce, choć skłonności do przepracowywania pozostawią je nieco bardziej wycieńczone niż zwykle. Problemy ze zdrowiem mogą dotyczyć pracy układu moczowego. Barany powinny przyjmować dużo płynów.

Horoskop miesięczny - Byk

Zodiakalne Byki mogą spodziewać się wielu romantycznych wieczorów. Październik okaże się korzystnym miesiącem na rodzinne spotkania i przyjemne spędzanie wspólnego czasu. Jeżeli Byk jest obecnie singlem, udział w imprezach może odmieć jego status. Nie muszą również obawiać się o finanse - pojawi się niespodziewany zastrzyk gotówki, związany ze sprzedażą jakiegoś starocia. Zdobytą kwotę warto przeznaczyć na przedmiot zwiększający komfort życia. W pracy mogą odczuwać natłok obowiązków, ale odrobina opanowania sprawi, że pokonają nowe wyzwania. Zdrowie Byka może zostać szybko podbudowane dzięki zainteresowaniu nowym sportem.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą spodziewać się kreatywnych randek i nowych sposobów na spędzanie czasu ze swoim partnerem bez dodatkowych wydatków. Wspólne aktywności zacieśnią relację, rokując pozytywnie na nadchodzące miesiące. Single spod znaku Bliźniąt poznają wielu ciekawych potencjalnych partnerów, ale żaden z nich nie okaże się wystarczający by stworzyć długotrwałą relację. Problemy w sferze finansów zmuszą je do podejmowania racjonalnych decyzji i planowania wydatków na wiele dni do przodu. W pracy pojawi się więcej obowiązków, więc koniecznym okaże się większe zaangażowanie w powieżane zadania. Zdrowie Bliźniąt może być zagrożone złamaniami.

Horoskop miesięczny - Rak

Zodiakalne Raki mogą liczyć na spokojny okres w związku, wyczekiwany przez długie miesiące. Po koniecznych, wspólnych przeprosinach nadejdzie wybaczenie. Samotne Raki z pewnością poznają w październiku partnera na długie lata. W finansach pojawi się okazja na dodatkowy zarobek, długotrwale podwyższający jakość życia. Może to być również związane z nadchodzącym awansem i dodatkowymi obowiązkami, z którymi bez problemu sobie poradzi. Pomimo dodatkowych zajęć, poczuje się spełniony i zadowolony z dotychczasowych sukcesów. W zdrowiu powinny szczególną uwagę poświęcić zatokom i schorzeniom głowy, jak w każdą jesień.

Horoskop miesięczny - Lew

W październiku Lwy poczują się zaniedbane przez swojego partnera. Jeżeli nie nauczą się prosić o rzeczy których wymagają, będą bardzo nieszczęśliwe. Zaleca się spędzanie wspólnego czasu przy każdej możliwej okazji. Samotne Lwy nie mogą jednak liczyć na poznanie ciekawego towarzysza w tym miesiącu. W finansach ryzyko zacznie się opłacać - warto rozważyć udział w grach losowych. Problemy pojawią się natomiast na płaszczyźnie zawodowej. Liczne zwolnienia sprawią, że Lwy zwątpią w swoje możliwości i poczują się zagrożone. W ostateczności doprowadzi to do problemów z sercem i ciśnieniem.

Horoskop miesięczny - Panna

Horoskop na październik dla Panny informuje o konieczności podjęcia ważnych decyzji dotyczących partnera. Nie obędzie się bez szczerej rozmowy na poważne tematy - tylko w ten sposób można osiągnąć porozumienie. Samotne Panny zaczną intensywniejsze poszukiwania ukochanego, ale prawdziwa miłość czeka na nie w miejscu pracy. Wróżba finansowa przepowiada Pannom sukces, jednak nie za darmo - trzeba będzie się ciężko napracować, by osiągnąć zadowalające zarobki. Przeszkodzi w tym jednak zmęczenie i poczucie wypalenia. Powinny zdecydować się na częstsze przerwy, by efektywność pracy nie spadła poniżej minimum. Przemęczenie może też odbić się negatywnie na zdrowiu. Październik stanie się więc miesiącem wyboru między dobrym samopoczuciem a wysokim przychodem.

Horoskop miesięczny - Waga

Życie prywatne zodiakalnych Wag będzie wahać się między romantycznymi wieczorami a okresem kłótni. Można tego uniknąć, konieczne będzie jednak zrezygnowanie z własnej dumy i przeprosiny. Wagi które nadal poszukują dla siebie partnera mogą go poznać w swojej pracy. Warto zainteresować się zbliżającym wyjazdem integracyjnym. W finansach pojawi się okazja na dodatkowy zarobek, ale nie będzie można się nim nacieszyć - to czas spłacania długów. Praca nie będzie sprawiać dodatkowych problemów. Warto jednak dodatkową uwagę poświęcić na swoje zdrowie - jesień jest czasem licznych przeziębień, trzeba więc zadbać o odporność.

Horoskop miesięczny - Skorpion

Październik nie sprzyja miłosnym relacjom dla Skorpionów. Pojawi się chęć odpoczynku od partnera, samotnego poszukiwania swojego miejsca w świecie. Podobnie w pracy - dotychczasowe obowiązki okażą się przytłaczające. Głębokie przemyślenia pozwolą mu wrócić do życia z nowymi perspektywami. W finansach mogą spodziewać się zwrotu wszystkich udzielonych pożyczek. Październik powinien stać się miesiącem odpoczynku i zregenerowania sił. Pomoże to uniknąć kłopotów zdrowotnych. Przemęczenie i bezsenność to bezpośredni wynik zbyt intensywnego zaangażowania w zawodzie.

Horoskop miesięczny - Koziorożec

W październiku Koziorożce będą najbardziej zabieganym znakiem zodiaku. To również zapowiedź niekorzystnych relacji z partnerem. Miłość zejdzie na drugi plan - życie zawodowe wymusi na nich ogromne zaanagażowanie. Dodatkowe obowiązki, nowe zadania i konieczność wykazania się w nowej branży pozostawi je wyczerpanymi. Ratunkiem będzie jedynie pomoc współpracownika. Pomimo ogromu czasu poświęcanego pracy, nie zostanie ona odpowiednio wynagrodzona. Październik okaże się miesiącem trudnym do przebrnięcia dla Koziorożców. W zdrowiu powinny uważać na wysuszenia skóry - pomimo szybkiego trybu życia powinny dbać o cerę.

Horoskop miesięczny - Strzelec

W towarzystwie Strzelca pojawi się nieprzychylna osoba, której celem będzie destabilizacja jego związku. Nie warto jednak wierzyć plotkom - lepiej skonsultować swoje obawy z partnerem. Październik dla samotnych Strzelców przyniesie wielu ciekawych adoratorów zainteresowanych więcej niż przygodną relacją. By uniknąć finansowego rozczarowania, muszą dokładnie notować terminy koniecznych płatności co pozwoli im uniknąć kary. Strzelce muszą mieć się na uwadze w miejscu pracy - zbliża się konflikt z osobą na wyższym stanowisku. Odbije się to na ich zdrowiu - częste migreny, suchość oczu i problemy z koncentracją nie sprzyjają wydajnej pracy.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Wodnik może liczyć w październiku na pogłębienie swojej relacji z ukochanym. Wspólnie pokona z nim wszelkie przeciwności losu. Warto oddać się rozmowie na nieco bardziej interesujące tematy, by poszerzyć swoje horyzonty. Problemy pojawią się w sferze finansów - trzeba będzie nieco przyoszczędzić na swoich przyjemnościach. Zbliża się znaczący wydatek, który bez odpowiedniego przygotowania mógłby pogrążyć Wodnika w kredycie. W pracy mogą pojawić się problemy związane z niejasnym przekazem poleceń przez przełożonych. Wodniki powinny zdać się na swoją intuicję i doświadczenie. W zdrowiu szczególną uwagę trzeba poświęcić na pracę umysłu.

Horoskop miesięczny - Ryby

W październiku Ryby okażą się niezdecydowane i niepewne swoich wcześniejszych wyborów. Wsparcie najbliższych pozwoli im przetrwać ciężki okres, ale ostatenie same będą musiały zdecydować o tym, co dla nich dobre. Wróżba na finanse podpowiada Rybom, by pozwoliły sobie na ekskluzywny zakup za odkładaną skrupulatnie sumę pieniędzy. Nie muszą obawiać się o destabilizację budżetu. W pracy również zostanią docenione, jeżeli tylko uda im się odpowiednio zorganizować swoje obowiązki. Jeżeli zechcą ją zmienić, nie muszą się obawiać bezrobocia. Oferty szybko zaczną spływać do doświadczonych w swojej branży ekspertów. Ryby mogą liczyć w październiku na przypły sił witalnych, które warto wykorzystać uprawiając sport.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!