Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 23 grudnia
23 grudnia, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 3 stycznia
3 stycznia, 2022

Horoskop dnia - Piątek 24 grudnia 2021

Sprawdź swój horoskop na dziś!

Jak brzmi treść wróżby horoskopu dziennego na piątek 24 grudnia? Aktualnie Słońce znajduje się w znaku Koziorożca, a dni zaczynają się wydłużać już od przesilenia. Wszystkie znaki zodiaku mogą spodziewać się wyjątkowych emocji. Decyduje o tym nieco więcej niż świąteczna atmosfera wigilijnego wieczoru. Pozycja planet także zagwarantuje wiele ciekawych wrażeń. Na niebie doświadczymy dziś kwadratury Saturna oraz Urana, więc może dojść do nieprzyjemnej sytuacji na drogach. Po południu natomiast Księżyc i Słońce ustawią się w trygonie, więc święta mogą minąć bardzo pogodnie. Co jeszcze przewiduje horoskop dzienny na piątek 24 grudnia?

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Tego dnia Barany powinny postarać się unikać trudnych tematów i nie poddawać się pokusie wprowadzania chaosu. Najważniejszym tematem dnia będzie miłość i spędzanie czasu w gronie najbliższych. Lepiej chociaż na chwilę zapomnieć o problemach z finansami i pozwolić sobie na chwilę relaksu.

Horoskop dzienny Byk

Byki doświadczą bardzo miłego wieczoru wigilijnego dzięki wpływom Księżyca oraz Słońca. Choć wieczorem dojdzie do nieplanowanych zmian związanych ze sprawami rodzinnymi, atmosfera pozostanie radosna i przyjemna. Osoby spod tego znaku poczują także, że ich najbliżsi stanowią dla nich prawdziwe oparcie.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta w piątek w powinny uważać przede wszystkim na niebezpieczną atmosferę na drogach. To najprostszy sposób, by przysporzyć sobie nerwów. Lepiej unikać prowokacji innych, rozdrażnionych kierowców i szybko załatwić najpilniejsze sprawy. Im wcześniej uda się rozpocząć wigilię, tym lepiej.

Horoskop dzienny Rak

Początek dnia będzie dla Raków bardzo trudny. Dopiero po południu uda się poczuć wesoły, świąteczny klimat. Można liczyć na liczne i mile widziane towarzystwo, nie tylko rodziny, ale też przyjaciół. To z pewnością będzie udany wigilijny wieczór.

Horoskop dzienny Lew

Lew w piątek zostanie zmuszony do licznych odwiedzin, które okażą się dla niego stresujące. Osoby spod tego znaku zodiaku będą obawiać się, że zostaną źle odebrane lub krytycznie oceniane. Niepokojące okażą się również tematy rozmów, których wcześniej nawet sobie nie wyobrażał.

Horoskop dzienny Panna

Horoskop na piątek dla Panny przewiduje wiele radosnych niespodzianek. Tego roku czekają na nie bardzo kosztowne prezenty i wyjątkowe wspomnienia. Spędzanie czasu w gronie najbliższych zdecydowanie poprawi jej humor.

Horoskop dzienny Waga

Waga w piątek może spodziewać się ważnych wydarzeń. Z pewnością opłaci się uważnie wsłuchiwać w wypowiadane przez najbliższych słowa, gdyż pojawi się niespodziewana wiadomość. Spodziewać można się niemal wszystkiego, od pojawienia się nowego członka rodziny do zaręczyn.

Horoskop dzienny Skorpion

W piątek Skorpiony mogą liczyć na naprawdę udany dzień i doskonały nastrój. Większość czasu spędzą dziś na świątecznych przygotowaniach. Nie będzie to jednak praca na marne - ukochana druga połówka z pewnością doceni zaangażowanie w porządki. Jakby nie patrzeć, każda forma wspólnie spędzanego czasu jest w święta bardzo ważna.

Horoskop dzienny Strzelec

Horoskop dla Strzelca ostrzega osoby spod tego znaku, by nie szalały dziś zbytnio na drodze. Chwila nieuwagi może zepsuć święta w ostatniej chwili. Dzisiejszy dzień będzie bardzo chaotyczny i pracowity, ale wieczorem wszystko zostanie wynagrodzone.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec w piątek powinien przygotować się na coś zupełnie nowego. Tego dnia coś będzie zupełnie inne niż zazwyczaj. Niespodzianka będzie miała związek z miejscem spędzania wigilijnego wieczoru. Albo to właśnie Koziorożce będą zmuszone do wyjazdu, albo któremuś z gości nie uda się dołączyć do przyjęcia.

Horoskop dzienny Wodnik

Horoskop na piątek dla Wodnika przepowiada mu bardzo interesujący dzień. Osoby spod tego znaku zodiaku z pewnością postanowią dziś odrzucić narzucone normy i tradycje. Jakiś aspekt wigilijnej kolacji z pewnością przebiegnie inaczej niż zazwyczaj. Trzeba tylko uważać, by odrzucenie norm nie przysporzyło dodatkowych kłopotów.

Horoskop dzienny Ryby

W tym roku Ryby mogą spodziewać się większej liczby gości niż zazwyczaj. Wspólnie z pewnością uda spędzić się święta w przyjemnej atmosferze. Ryby w końcu odczują długo wyczekiwane poczucie bliskości i połączenia z najbliższymi. Stanie się to źródłem prawdziwej radości i wdzięczności.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!