Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 9 grudnia
9 grudnia, 2021
Horoskop dzienny online
Horoskop dzienny 13 grudnia
13 grudnia, 2021

Horoskop dnia - Piątek 10 grudnia 2021

Sprawdź swój horoskop na dziś!

W piątek 10 grudnia słońce przebywa w znaku Strzelca, natomiast Księżyc pozostaje w znaku Ryb. Jak aktualna pozycja planet wpłynie na wszystkie znaki zodiaku? Przekonaj się dzięki darmowej wróżbie horoskopu codziennego! Okazuje się, że 10 grudnia może pobudzić niektóre osoby do zaangażowania w sprawy duchowości. Niewidzialne znaki staną się łatwiejsze do dostrzeżenia, a wszelkie bodźce docierające ze świata zewnętrznego będą o wiele wyraźniejsze.

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Barany poczują się w piątek za coś bardzo mocno odpowiedzialne. Nie ma to jednak związku z ich życiem prywatnym. To nie najlepszy dzień na romans, choć osoby spod tego znaku będzie bardzo kusić wizja zrezygnowania ze swoich zobowiązań i rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Mimo wszystko, nie poddadzą się obcym względom.

Horoskop dzienny Byk

Byki w piątek mogą liczyć na przypływ naprawdę sporej sumy pieniędzy. W jego otoczeniu pojawi się wiele interesujących propozycji związanych z pracą. Dzięki niezwykłej sumienności zostaną dziś wynagrodzone. Miłe atrakcje spotkają Byka także wieczorem.

Horoskop dzienny Bliźnięta

W piątek Bliźnięta będą musiały kogoś przeprosić. Okaże się to wyjątkowo trudne, ponieważ nie do końca rozumieją jeszcze swoją winę. Trzeba będzie jednak przełknąć dumę i zrobić to, czego się od nich oczekuje. W pracy pojawią się nieprzewidziane napięcia, które trzeba będzie szybko rozwiązać.

Horoskop dzienny Rak

Horoskop na piątek dla Raka przewiduje przyjemny, spokojny dzień. Pewna osoba która jest odpowiedzialna za ich ostatnie niepokoje będzie musiała dziś naprawić swoje winy. Nie warto jednak robić im za to wyrzutów sumiena - lepiej spokojnie przyjąć ich przeprosiny i dyplomatycznie pomyśleć nad rozwiązaniem.

Horoskop dzienny Lew

Lew w piątek odczuje, że pewna osoba próbuje narzucić mu swoją wolę. Niestety, będzie zmuszony ulec jego zamiarom - to nie jest idealny dzień na obronę swoich racji. Podobna sytuacja czeka go także wieczorem w domu. Mimo wszystko, trzeba będzie dostosować się do aktualnej sytuacji. Warto pomyśleć o niej jak o cennej lekcji.

Horoskop dzienny Panna

Piątek przyniesie Pannom wiele szczęśliwych wiadomości. W miejscu pracy pojawi się okazja do czerpania korzyści ze swojej przewagi. To także dobry dzień na zwiększenie zaangażowania w wykonywane obowiązki, co związane będzie z wizją podwyżki. Wieczór przyniesie osobom spod tego znaku zodiaku miłosne uniesienia.

Horoskop dzienny Waga

Waga swój dzień rozpocznie od złego samopoczucia i nerwów. Dzięki wsparciu najbliższych nieprzyjemne emocje uda się jednak pokonać. Pomoc nadejdzie także w miejscu pracy, co może wydać się jej niespodziewane. Dzięki dobrym przyjaciołom końcówka dnia okaże się o wiele lepsza.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpiony mogą liczyć na udany piątek 10 grudnia. Mogą spodziewać się powszechnego uznania za posiadane umiejętności, których wykorzystanie doda im pozytywnej reputacji. Dzięki posiadanym znajomościom uda im się wstąpić na kolejny szczebel swojej kariery.

Horoskop dzienny Koziorożec

Horoskop dla Koziorożca przepowiada dzień słusznych decyzji. Prawdopodobnie uda im się też zrobić na kimś piorunujące wrażenie. To dobra pozycja do wywierania wpływu na swoje otoczenie w taki sposób, który mu odpowiada. Rywalizacja sprawi, że osiągnie swoje cele.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec w piątek szargany będzie przez mieszane uczucia. Aktualna pozycja Księżyca nie wpływa na niego pozytywnie. W nerwach może wypowiedzieć słowa, które sprawią komuś przykrość. Strzelec powinien dziś skupić się na nie uczestniczeniu w żadnych konfliktach. Lepiej będzie ostrożnie prowadzić rozmowy na trudne tematy.

Horoskop dzienny Wodnik

W piątek Wodniki spróbują zmienić stan pewnej sprawy, której w rzeczywistości nie da się rozwiązać. Aby nie nadwyrężać swoich nerwów, trzeba będzie się wycofać i z pokorą obserwować rozwój wydarzeń. Konfrontacja może okazać się nie najlepszym pomysłem - osoby spod tego znaku zodiaku nie będą dziś wystarczająco przekonujące.

Horoskop dzienny Ryby

Księżyc w Rybach sprawia, że cechy osób spod tego znaku zodiaku będą nadwyraz widoczne. Pojawi się silna potrzeba bliskości, ciepła i romantycznych uczuć. Warto spędzić dziś miły wieczór z partnerem, najlepiej na wspólnym wykonywaniu ulubionej czynności.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!