Horoskop dzienny online
Dzienny 27 października
27 października, 2021
Horoskop dzienny online
Dzienny 29 października
29 października, 2021

Horoskop dnia na 28 października

Sprawdź swój horoskop na dziś!

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop online - baran

BARAN

Horoskop online - byk

BYK

Horoskop online - blizniaki

BLIŹNIĘTA

Horoskop online - rak

RAK

Horoskop online - lew

LEW

Horoskop online - panna

PANNA

Horoskop online - waga

WAGA

Horoskop online - skorpion

SKORPION

Horoskop online - koziorożec

KOZIOROŻEC

Horoskop online - strzelec

STRZELEC

Horoskop online - wodnik

WODNIK

Horoskop online - ryby

RYBY

Horoskop dzienny Baran

Trzecia Kwadra Księżyca w Lwie sprawia, że Baran poczuje przypływ energii do działania. Powinien skupić się na wydarzeniach które go otoczają, by wykorzystać je jak najlepiej. Może okazać się, że konkurencja planuje wykonać ważny ruch.

Horoskop dzienny Byk

Byki napotkają dziś problem w pracy lub najbliższym otoczeniu. Będzie im się wydawać, że wszyscy potrafią tylko narzekać. Powinny wykorzystać swój upór do przetrwania trudnych chwil. Niekorzystny Księżyc w końcu się zmieni.

Horoskop dzienny Bliźnięta

To będzie dobry dzień dla Bliźniąt. Wszystkie plany spełnią się bez dodatkowych przeszkód. To także dobry czas na szczerą rozmowę z partnerem - ukrywanie wątpliwości niczego nie zmieni.

Horoskop dzienny Rak

Raki poczują się zmęczone i niechętne do rozmów. Ich wnętrze będzie zajmować długo odkładana sprawa, której nie umieją rozwiązać. W domu rodzinnym może pojawić się osoba nieprzychylna.

Horoskop dzienny Lew

Księżyc w Lwie skutecznie odznacza ich najbardziej charakterystyczne cechy. Warto wykorzystać jego moc na oczyszczające rytuały. To także dobry dzień na zatroszczenie się o swoje ciało.

Horoskop dzienny Panna

Nadchodzą zmiany w pracy - nowa osoba w kadrze, lub odejście znajomego współpracownika. To także niepewny czas dla finansów. Ktoś może nadużywać Twojego zaufania - Panny powinny pozostać dziś czujne.

Horoskop dzienny Waga

Sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja wszystkim Wagom. Nadejdą przyjemne, długo wyczekiwane zmiany. Osoby nieprzychylne będą musiały poczekać na inny dzień by wyrządzić ci przykrość.

Horoskop dzienny Skorpion

Dla Skorpiona Księżyc w Lwie może przynieść niekorzystne zmiany. Pojawi się doświadczenie, którego długo nie zapomni. Być może pokłóci się z partnerem. Skorpiony powinny dziś szczególnie uważać i nie wychylać się zbytnio ze swojej strefy komfortu. Wyjątkowe znaczenie wydarzeń tego dnia może mieć więcej niż drugie dno. Skup się dziś na analizowaniu nietypowych sytuacji.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożce mogą spodziewać się dnia pełnego pracy i wyzwań. Podporządkowanie się woli innych osób okaże się koniecznością. Choć wiedzą że wykonywane zadania nie mają sensu, nie będą miały wyboru. Bojowy nastrój można łatwo przekształcić w energię do działania.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelce mogą mieć dziś bardzo udany dzień, co uwarunkowane jest sprzyjającym Księżycem. Poczują przypływ energii do działania i do zmiany. To również szansa na poprawę w sferze finansów.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodniki dokończą dziś otwarte, zapomniane wątki. Będą miały też okazję naprawić nieprzyjemności wyrządzone przez osoby z którymi weszły w porachunki. To dobry dzień by pokazać, że miały rację cały ten czas. Radykalne kroki bywają koniecznością na drodze do spełnienia.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby poczują się zdenerwowane gdyż na ich głowie wyląduje zbyt wiele obowiązków. Niechętnie podejmą się dziś wykonywania swoich obowiązków. Jakby tego było mało, wieczorem jakieś urządzenie może odmówić posłuszeństwa. Miej się na baczności - niekorzystne okoliczności tylko czekają na koniec dobrej passy.

Sprawdź archiwalne horoskopy, by przekonać się, czy treść przepowiedni była słuszna!